Rüya yorumu

Bir erkek nasıl fethedilir: kızlar için etkili tavsiyeler

Pin
Send
Share
Send
Send


Her kadının hayatındaki karşılıklı sevgi önemli bir rol oynar. Sevdiğiniz bir erkekle ilişkiye başlamak, basit kuralları izlerseniz zor değildir. Güzel olmanın yeterli olmadığını anlamaya değer. Kendinizi uygun bir şekilde sunabilmeniz, diğer kadınlardan farklı olmanız ve bir erkeğin kalbini kazanmanıza izin veren basit ipuçlarını izleyebilmeniz gerekir.

tımar

Her erkek bakımlı ve güzel bir kızla ilişki içinde olmak ister. Çok fazla kozmetik kullanmak, sadece moda kıyafetler giymek, kirpikleri, saçları vb. Arttırmak gerekli değildir. Erkekler temiz kızlara dikkat eder;

Sadece temizlik değil aynı zamanda neşeli bir görünüm de tımar için geçerlidir. Çekici bir adam, işkence gören ve yorgun bir kız için pek uygun değildir.

Ruh hali

Karamsar kadınlar sadece yaşamlarını zorlaştırmakla kalmaz, aynı zamanda daha güçlü seks de dahil olmak üzere etrafındaki insanları iterler. Sürekli saldırganlık, öfke ve çığlıklar kızı boyamaz ve onu daha da kötüleştirir.

Erkekleri çekmek için her şeye daha olumlu davranmayı öğrenmek tavsiye edilir. Tüm kızların, erkeklerin her şeyden önce dikkat ettiği güzel gülümsemeleri vardır. Çoğu zaman, kızın erkeğe rastgele gülüşü, sadece sempati duymamasına değil, aynı zamanda buluşma arzusu da yaratır.

Doğallık ve samimiyet

Bir erkekle iletişim ya da ilişkide kendilerini ifade etmekten çekinmeyen birçok kız var. Olmayan bir kişiyi taklit etmeyin. Çoğu erkek bir kızın doğal ve rahat davranması gibi. Bu, rahat iletişimi sürdürmenize ve birlikte iyi vakit geçirmenize olanak sağlar.

Tüm erkekler katı ve "doğru" kadınlardan hoşlanmaz. Bir kız böyle değilse, birini taklit etmek gerekmez.

Dinleme becerileri

Konuşmalar, bir ilişkinin en önemli bileşen noktalarından biridir. Rahat iletişim olmadan, hiçbir ilişki uzun sürmez. Kadınlar gibi erkekler, konuşmaları, heyecan verici bir konuyu konuşmaları veya sadece herhangi bir şey hakkında konuşmaları istendiğinde sevilirler.

Kız nasıl dinleyeceğini bilirse, erkek kesinlikle ona dikkat eder ve daha yakın bir konuşmaya başlamak için inisiyatif almaya çalışır.

kaçınılmazlık

Kız çoktan bir erkek arkadaş edinmişse, yolun sadece yarısı kaplıdır. Bir kadınla ilişki içinde olan bir erkek, arkadaşına güvenmeli ve bunu başka hiçbir yerde bulamayacağını anlamalıdır. Ve ilişki sona erecek olsa bile, bir erkek yeri doldurulamaz birini kaybederse kesinlikle pişman olacaktır.

Rahatsız etme

Kızın empoze edilmemesi gerektiği kabul edilir. Bu ifade, kızın yerini alamadığı takdirde erkeğin ilgisini kaybetmesi gerçeğiyle açıklanmaktadır. Bir erkeğin acilen desteğe ihtiyacı olduğu zamanlar olduğu da anlaşılmalıdır. Böyle anlarda, bir kadın ona gelip onunla konuştuysa, onu dikkate almazdı. Ona güvenebileceğini anlayacak ve büyük olasılıkla bir kız arkadaşı olmaya başlayacak.

flört

Bir oğlanla bir kız çocuğu arasındaki karşılıklı sempati ile iletişim kurmak, sadece çeşitli konuları tartışmak değil, aynı zamanda kolay flört etmek de olmalıdır. Bununla beraber, yavaş yavaş ilişkilere geçebilirsin. Şaka olarak söylenen övgüler ve hafif ipuçları, ortakları bir araya getireceğinden emin.

Açılmamış kitap

Erkekler bir hayatı tanımaktan hoşlanırlar, hayat boyu sürse bile. Bir kadında her zaman sadece erkeğin ilgisini uyandırmakla kalmayıp, aynı zamanda onu daha da orijinal yapan bir gizem olmalıdır.

Hemen adama tüm sırlarını anlatma. Karakterin özelliklerini öğrenmek için bir arzu göstermesine izin verin.

romantizm

Bütün erkekler kızların sürekli olarak ilgilenmeleri gerektiğini bilmiyor. Tam olarak bu varsa, endişelenmemelisin. Onun romantik potansiyeli kilidini açmak için onu buna zorlamalıdır. Onunla yeterince nazik davranış olacak ve onun yönünde birkaç iltifat olacak. Kendisine karşı böyle bir tavırdan sonra, kesinlikle kendine de önderlik etme arzusu olacaktır.

Dikkat

Erkekler iyiye alışmaya meyillidir. Kızın kendisi iletişim kurmak için inisiyatif alırsa, bundan hoşlanır, ancak çabucak alışır. İçindeki bir kıvılcımı ateşlemek için, aniden ona soğuk bir tutum göstermelisiniz, bundan sonra kendisi kendisiyle iyilik yapmaya başlayacaktır.

karşılıklılık

Karşılıklılık, doğru bir şekilde anlaşılması gereken karmaşık bir duygudur. Bir kadın sürekli bir erkeğe bağırırsa, azarlar ve hakaret ederse, ondan aynı şeyi alır.

Destek, karşılıklı anlayış, özen, saygı vb. Varsa ilişki uyum ve sevgi kazanacaktır.

Nazik sözler

Erkekler kadınlar kadar kibar değiller, aynı zamanda övgü ve iltifatları da severler. Eğer ortak, işteki başarısı, görünüşü, yemek pişirme yeteneği vb. İçin övgüde bulunursa, bütün bunlar ona bir bumerang verecek.

Bir öpücük

Öpücük, ilişkideki önemli şeylerden biridir. Çoğu, bir aşk öpücüğünün seksten daha samimi olduğuna inanıyor, bu yüzden onu ciddiye almanız önerilir. Bunu yapmak için, romantik bir konuda bir partnerle sohbet başlatmalı ve onunla fiziksel yakınlığa karşı olmadığınızı açıkça belirtmelisiniz.

İlk öpücüğü yapmanın en etkili yollarından biri uzun göz temasıdır. Bir erkek uzun zamandır bir kadının gözlerine bakarsa, kendisini kısıtlayamaz ve onu öpmeye başlar.

teklif

Erkeklerle ilişki içinde olan çoğu kız sendikayı resmi olarak pekiştirmek istiyor. Bir erkeğin bir öneride bulunabilmesi için, arkadaşının ideal bir eşin tüm kriterlerini karşıladığını anlaması gerekir. Bunun için bu konuda bir konuşma başlatmanıza gerek yok. Yakınlaşmanın yollarından biri, ebeveynlerle tanışmak ve birlikte yaşamaktır.

Bir kız bir erkekten hoşlanmıyorsa

Bu durumda, kıza diğer erkeklerden hoşlandığı gösterilmelidir. Bunu yapmak için, görünüm ve kişisel gelişim yapmanız gerekir. Bir erkeğin tam olarak neyi sevmediğini belirlemek de önerilir. Belki de çok kaba ya da tam tersi mütevazı bir giyim tarzı. Sorun aşırı kibir veya düşük özgüven olabilir. Bir kadın, etrafındaki erkekleri çekecek kendine güvenmelidir.

Adam zaten bir ilişki içinde ise

Adam zaten başka bir kızla çıkıyorsa, umutsuzluğa kapılma. Duygularını belirlemek için hafif bir flörtle başlamanız önerilir. Adam karşılık verirse, o kadar da değil, ruh eşini çok seviyor.

Genellikle erkekler ona uymayan bir kadınla ilişki içerisindedir. Sonuç olarak, potansiyel bir yeni kızın lehine imha edebileceği bir alışkanlık haline gelebilir.

Sonuç

Yukarıdaki ipuçları, erkeğin isteğini yerine getirmenize ve onunla bir aşk ilişkisi kurmanıza izin verir. Ne tür bir kız sadece bir erkeği elde etmek için değil, başkalarını da çekmek için sonuçta olmalıdır:

Pin
Send
Share
Send
Send