Rüya yorumu

Bull ve Dog uyumluluğu - olasılıklar neler?

Pin
Send
Share
Send
Send


Boğa ve Köpeğin uyumluluğu oldukça belirsizdir. Ortakların çok ortak yanları olmasına rağmen, her zaman sevgi ve uyum içinde yaşamayı başaramazlar. Boğa doğası gereği daha muhafazakar ve Köpek gerçek bir devrimcidir. Bakalım mutlu ve uyumlu ilişkiler kurma şansları var mı?

Erkek-Boğa ve Kadın-Köpek

Bu çift çok uzun süre var olabilir, güçlü ve mutlu bir evlilik yaratabilir. Adam ilişkiler konusunda ciddi, o seçilen kişinin yerini sürekli olarak arayacak ve sonunda kalbini kazanacak.

Ve bir kadın oldukça kaprisli ve kaprislidir, ancak kendi içinde taviz verme yeteneğini bulursa, her şey iyi ve mutlu bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Doğu burçlarında böyle bir birliğin özelliği nedir:

 1. İhtiyatlı ve ihtiyatlı Bull, iç meselelerden sorumlu olacak ve maddi problemleri çözecektir. Asıl mesele, bir kadının ona devletin dizginlerini tam olarak vermesi gerektiği, sonra aile teknelerinin asla hayattan kopmayacağı.
 2. Bir insan değişimin destekçisi değildir, muhafazakardır ve ilişkiler üzerine geleneksel bir görüşü vardır. Bir kadın yeni her şeye daha açıktır, izlenimlerini, gelişimini ve sürekli hareket etmeyi arzular. Bu temelde anlaşmazlıklar olabilir.
 3. Bir kadın kendine güveninden yoksundur. Bu da sorunlara neden olabilir. Kendisini çok yoruyor ve zaman zaman kıskançlık ve iyelik duygularını ortaya koymayı başaramazsa, kederli birini seçmiş olacak.
 4. Genel olarak, ilişkileri oldukça istikrarlı ve sakince gelişmelidir. Bu, tutkuların göreceği çift değil. Bu durum her ikisine de uygundur, bu yüzden zamanla aileyi düşünürler ve daha iyi bir ikinci yarı bulamadıklarını anlarlar.
 5. Aralarında büyük bir sevgi olamaz, ancak karşılıklı saygı, güven ve birbirlerine duyulan ilgi uzun süre kalır. Bir kadın evin bilge ve sakin kaleci olacak. Bir erkek arkadaşını yaşam problemlerinden kurtaracak, kendine iyi bakacak ve onunla ilgilenecek.
 6. Bu, ciddi çatışmaların yaşanmadığı geleneksel rol dağılımına sahip bir çift. Her iki partner de zaten yeterince deneyimli ise, mutlu, güçlü ve güvenilir bir ilişki kurmaya yetecek kadar bilgeliği vardır. Ve onlar büyük aşka can atmıyorlar.
 7. Bu çiftteki en önemli şey, ortağın zayıf yönlerine bağlılık ve sadakattir. Birbirlerine değer verirler ve günaha ne kadar büyük olursa olsun, geçici bağlantılarla değiştirilmezler.

Özetle: Bu tür ortakların uyumluluğu çok yüksek düzeydedir. İstenirse, çevreleri çifti kıskanacak.

Erkek-Köpek ve Boğa Kadın

Sendikanın bu çeşidi daha az müreffehdir. İş ortağı uyumluluğu düşük olarak kabul edilir. Bir kadının potansiyelini bir erkekte seçtiğini görmek zordur, bu nedenle bu tür çiftler nadiren gerçek hayatta bulunur.

Bu birliğin özelliği nedir:

 1. Yeni tanıştıkları sürece, ilişkiler her ikisi için de rahat ve sessiz olabilir. Ancak bir ailenin kurulmasına karar verirler vermez, ilk ciddi problemler ortakların karakterindeki çelişkilere dayanarak ortaya çıkar.
 2. İlk başta, bir adam seçilen kişinin kendine güvenine ve asi tavrına hayrandır. Fakat zamanla inatçılığı yorulmaya başlar ve geri çekilme yollarını aramaya başlar. Bir uzlaşma bulamazlarsa er ya da geç ayrılırlar.
 3. Ailede çok sayıda skandal olacak. Onların nedeni, ortakların birbirlerine saygısızlığıdır. Bir yaşam ortağına hayran olmak için hiçbir sebep bulamazlar. Psikolojik atmosfer bundan muzdarip, çiftin bir arada yaşamasını rahatlatıyor.

Adam harika bir aile babasıdır, geleneksel ilişkiler modeline bağlıdır, çocukları ister. Harika bir baba olabilir. Ancak bu kadınla neredeyse hiç bir zaman onun özlemleri gerçekleşmeyecek. O çok kararsız, çok öngörülemeyen, bazen anlamsız. Er ya da geç hayal kırıklığına uğrar ve ona hayran gözlerle bakmayı bırakır.

Sendika eksileri

Bir çift boğa ve köpekteki sorunlar kaçınılmazdır. Her iki nedenin de çelişkili doğaları.

Neden kavga edip çatışabiliyorlar:

 1. Aile bütçesi ve para ilişkisi üzerine farklı görüşler. Boğa rasyonel, kaydedebilir ve kaydedebilirsiniz. Köpek, en son hayır kurumuna veya planlanmayan büyük alımları zorunlu kılma yeteneğine sahip.
 2. Boğa ortağı bastırmayı ve iradesine bağlı olmayı amaçlamaktadır. Köpek umutsuzca direniyor çünkü özgürlük onun için inanılmaz derecede değerli. Lastiğini kontrol etmeye çalışır ve ayrılmaya karar verebilir.
 3. Boğa'nın inanılmaz kötülükleri, Köpeğin taviz verme isteksizliğiyle bir araya geldiğinde, büyük bir tökezleyen blok haline gelir. Onlar sadece hemfikir değiller çünkü yavaş yavaş ilişkileri yok ediyorlar.
 4. Köpeğin haksız kıskançlığı da asla sebep vermeyen ortağa baskı yapar. Boğa kırıldı ve ikinci yarının temelsiz iddialarına yanıt olarak geri çekilmeye başladı.

Yatakta uyumlu

Astrologlar, Boğa ve Köpek arasındaki cinsel uyumluluğun yeterince yüksek olduğuna inanmaktadır. Her ikisinin de ateşli mizaçlaması, ortakların yakınlıktan birçok duygu almalarını sağlar.

Çoğu zaman, bu insanlar “zorunluluksuz ilişkiler” ile bağlanır, çünkü yalnızca yatakta tam bir anlayış ve karşılıklı zevk elde etmeyi başarırlar. Yakınlık anlarında birlikte kendilerini rahat hissediyorlar ve yataktan kalkma zamanı geldiğinde masal sona eriyor.

Yatakta kelimelere ihtiyaçları yok, birbirlerini mükemmel anlıyorlar. Özel duygusallık, eşin arzusunu kolayca tahmin edebilen bir kadına sahiptir.

Hatta arkadaş edinebilir ve ara sıra "sağlık" için buluşabilirler. Bu durum her ikisine de uyacaktır. İlişkiler, çiftlerden biri ciddi bir ilişki için daha uygun birisiyle tanışana kadar devam edecek.

Videoyu izle: BALIK BURCU VE DİĞER BURÇLAR (Haziran 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send