Rüya yorumu

Temmuz 2018 için Burç Koçu: Ayın önemli olayları

Pin
Send
Share
Send
Send


Temmuz, Koç için inanılmaz derecede yoğun ve aktif bir ay olacak. Çok fazla seyahat bekliyorlar ve sadece işle değil, aynı zamanda dinlenerek de, bu nedenle pasaportu olmayanların tasarımıyla acilen ilgilenmesi gerekiyor. Bu süre zarfında, birçok kazançlı ilişki olacak, unutulmaz izlenimlerin güzel anıları olacaktır. Önemli bir şeyi kaçırmamak için, Temmuz 2018'deki Koç burcu, bir günlük başlatmanızı ve ona gezi ve toplantı takvimi eklemenizi önerir.

Genel astrolojik tahmin

Koç seyahat etmeyi ve yeni bir şeyler öğrenmeyi sever, bu yüzden Temmuz onlara çok zevk verecektir. Her yolculuktan sonra hoş anılar, iyi arkadaşlar ve ilginç becerilere sahip olacaklar. Ancak Koç'taki parlak aşk maceraları beklenemez. Bir ruh eşi bulmak isteyen burcun yalnız temsilcileri, taraftarlara karşı tutumlarını yeniden gözden geçirme ve herhangi bir nedenden dolayı onları seçmeyi bırakma zamanı. Ayrıca, sevginin sizi bulmasını beklemenize gerek yoktur, aynı zamanda inisiyatif almanız gerekir.

Koç, işte üstleri ve meslektaşları ile çatışmaları önleyebilecek, ancak yalnızca emir komuta zincirini takip edip kısıtlama gösterebilecekler. Üst düzey çalışanlara kaba davranmaya ve kendinizden bir şeyler bilmeye gerek yok - onların tavsiyelerini dinlemek ve değerli deneyimlerden öğrenmek daha iyidir. Yönetimden bir ödül olarak, sadece övgü değil, aynı zamanda bir ödül izleyecektir.

İşyerindeki sürekli istihdam nedeniyle, Koç'un günlük sorunları çözmek için zamanı olmayacak. Düzgün şekilde nasıl zaman ayıracağımızı öğrenmek zorunda kalacağız, aksi halde akrabalarınızla uygun dinlenme ve iletişimi tamamen unutabilirsiniz. Dairede tamirat yapmaya başlayanlar, gelecek ay için ertelemek zorunda kalacaklar, çünkü şimdi bitirildi başlamaz Ek olarak, yaz ortasında mali sıkıntılar yaşanacak ve borçlarda tıkanmamak için tasarruf yapmaya başlamalısınız.

Sağlık burç

Doğa, Koç'u sağlık durumuyla donattı, bu yüzden nadiren hastalanıyor. Ancak Haziran 2018'de dinlenmemesi nedeniyle bağışıklık ve sinir sistemi zarar görebilir. Bu burç temsilcilerinin uyumak ve rahatlamak için daha fazla zaman ayırmaya çalışmaları gerekecek. Örneğin, bir denizin olduğu bir iş gezisine giderseniz, sahilde uzanmak için bir veya iki saat ayırmalısınız. Ve tatile giderseniz, ayrıca bir seyahat acentesi tarafından sunulacak olan SPA prosedürlerinin tamamını satın almalısınız.

Temmuz ayında bağışıklık sistemini güçlendirmeye değer. Zira bu süre zarfında bol miktarda taze meyve, sebze ve meyve mevcut olacak. Ayrıca koşu yapmak veya yüzmek gibi sporları yapmak da zarar vermez. Bu sadece sularda soğuk suyla yüzmemek daha iyi, çünkü Soğuk algınlığı ve yüksek ateşli yatakta bir hafta yağma şansı var.

Yaz ortasında, Koç, yiyecek alırken dikkatli olmalısınız. Üretim tarihlerine dikkat etmek önemlidir, çünkü Bu ay ciddi bir zehirlenmeyi başlatabilirsiniz. Bulantı, karın ağrısı, ishal ve baş dönmesi şeklinde rahatsız edici semptomlar fark ettikten hemen sonra doktora başvurmalısınız, aksi takdirde sonuçlar çok üzücü olur.

Burç Finans ve Kariyer

Koç, bir mesleği makul bir şekilde seçer ve sadece ümit verici ve kârlı seçenekleri tercih eder. Kariyerlerinde sıklıkla büyük başarılar elde ederler, çünkü her zaman% 100 iş yerinde ortaya koydu. Ek olarak, bu burç temsilcileri, inisiyatif almaktan korkmaz, ayrıca fikirlerini istekli bir şekilde üstler ve meslektaşları ile paylaşırlar. Temmuz 2018'de Koç, iş dünyasına olağanüstü bir yaklaşım sayesinde uygulanabilecek özgün fikirlere sahip olacak.

Yaz ortasında profesyonel alanda hiçbir zorluk yaşanmayacak, ancak bunun oldukça uygulanabilir olduğu kanıtlanacak. Asıl mesele sorunları daha sonra ertelemek değil, ortaya çıktıkça çözmek. Yetkililer ve meslektaşlarla çatışmalar olabilir ve bunun nedeni Koç'un aşırı güvenirliği ve eleştirilme eğilimi olacaktır. Yıldızlar, işlerini kaybetmemek için Temmuz ayında sessiz kalmaları ve koşulsuz olarak tüm siparişleri yerine getirmeleri yönünde tavsiyelerde bulunuyor.

Temmuz ayının ortasından itibaren, Koç sadece kendi ülkesinde değil, yurtdışında da iş seyahatlerinde sık sık seyahat etmek zorunda kalacak. Seyahat etmeyi reddetmeni istemezdi, bunu yapmamak daha iyi çünkü Ay sonunda tüm çabalar iyi bir primle ödüllendirilecek. Buna ek olarak, seyahat ederken Koç'un kariyerlerini geliştirmelerine ve hatta kendi işlerini yaratmalarına yardımcı olacak başarılı insanlarla tanışabileceksiniz.

Burçlar ailesi ve ilişkileri

Genellikle, Koç'un romantik ilişkiler kurmasını engelleyen inatçılık ve aşırı duygusallıktır. Onlar çekici ve sosyaldir, çevrelerinde her zaman çok fazla taraftar vardır, ancak işler genellikle arkadaşça iletişimin ötesine geçmez. Belki de Koç, ellerinde ve yüreklerinde hak eden adayları basitçe göremez veya sempati duymalarını ve mesafelerini korumayı tercih eder.

Yalnızlıktan bıktıysanız, burç daha açık hale gelmesini ve sevdiğiniz kişiye ilk adımı atmanızı önerir. Aynı zamanda kendi karakteriniz üzerinde çalışmaya da değer - daha yumuşak, daha hoşgörülü ve sabırlı olmak. Aynı şey, halihazırda bir çifte sahip olanlar için de geçerlidir. Burç, Temmuz ayında sevgili kişiye daha fazla zaman ayırma önerisinde bulunur; çünkü manevi konuşmalar ve ortak yürüyüşler insanları bir araya getirir ve birbirlerine güven uyandırır. Ancak bu ay evlilik, girmemek daha iyidir, çünkü O kısa ve mutsuz olacak.

Evli olan Koç, aile içinde, eşlerin daha da yakınlaşacağı ve eski tutkularını canlandırabilecekleri bir süre geçirir. Sevdiklerinizle ilgili diğer tarafa bakmanızı sağlayacak yeni bir şey öğreneceksiniz. Hobilerini, planlarını ve arzularını paylaşacak ve çıkarlarınızla yakından temas halinde olacaklar.

Pin
Send
Share
Send
Send