Rüya yorumu

Sevgi ve dostlukta boğa ve horoz uyumluluğu

Pin
Send
Share
Send
Send


Boğa ve Horozun uyumluluğu oldukça belirsizdir. Bunlar farklı mizaçlara sahip işaretlerdir, bu nedenle ortakların bir araya gelmesi zor olabilir. Ancak sendika, duygularla dolu, çok ilginç olacağına söz veriyor. Artılarını ve eksilerini düşünün.

Aşk ve evlilik

Kadınlar ve erkeklerin doğduğu belirtilere bağlı olarak ilişkiler farklı şekillerde şekillenebilir.

İlişkilerinin özelliği nedir:

 1. Bir erkek bir Boğa ve bir kadın bir Horoz ise, ciddi sorunlardan kaçınılamaz. Yaşam denemelerinin üstesinden gelmeyi başaramazlarsa ve çatışmaları nasıl çözeceklerini öğrenmezlerse, ayrılma kaçınılmazdır.
 2. Kadın Rooster, titiz öfkesi, inatçılığı ve kendinden şüphe duymasıyla ünlüdür. Bu nitelikler bir ilişkide tökezleyen bir blok olabilir. Ancak yoldaşının istikrarı ve kendine güveni sorun anlarıyla başa çıkmada yardımcı olacaktır.
 3. Bir insanın ilişkilerde kendini rahat ve özgür hissetmesi önemlidir. O zaman bir kadın ona tamamen güvenebilir. Ortak gelecekleri için tam sorumluluk alacaktır.
 4. Horoz bir erkek ise, ilişki daha uyumlu ve mutlu olacak. Sendika güven, karşılıklı anlayışa dayanır. Ortaklar ortak hedefler koyar ve onlara ulaşır. Bu, hayatta çok şiddetli kavgalar oluşmayan sessiz bir çift.
 5. Böyle bir çifte kadın yeterince akıllı, orta derecede sakin. Eşin mizaçlı doğasını dengelemek ve zamanla olumsuz duyguları söndürmek için yardımcı olur.
 6. Ve adam hayatına yeni duygular getiriyor, parlak izlenimler. O romantik, bu yüzden sık sık sürprizler ayarlamak ve sevgili zevk almak olacaktır. Çevreleyen, bu parite bakarak, sadece dokunuşlar, genellikle kötü niyetli olmayanlar yoktur.

Genel olarak, karakter ve mizaçtaki farklılığa rağmen, çift harika ilişkiler kurabilir, ancak hem yeterince akıllı olması hem de yaşam deneyimi biriktirmiş olması koşuluyla. Genç Horoz ve Öküz birliği, ortakların duygusal yapısı nedeniyle oldukça hızlı bir şekilde parçalanabilir.

İlişki eksi

Aşkı kurtarmak için, ortakların ilişkilerinde neyin tökezleyici bir blok haline gelebileceğini anlamaları önemlidir. O zaman olumsuz anları etkisiz hale getirebilecek, uyumlu ve mutlu bir birlik kurabilecekler.

Karşılıklı anlayışa ulaşmalarını engelleyen şey:

 1. Böyle bir birliktelikteki bir adam, seçilen birinin desteği için son derece önemlidir. Fakat çok bencil olabilir ve ona yeterince destek vermeyebilir. O, evde kalabilecek ve arka tarafını yaratabilecek bir kadın değil. Çabaları genellikle dış dünyaya yöneliktir. Bu nedenle, bir adam zina etmeye karar verebilir ya da hatta ayrılabilir.
 2. Bir kadın horoz genellikle kötü bir hanımdır. Ocakta durmayacak ve ev işleri yapmayacaktır. Bunun bir çatışma kaynağı haline gelmemesi için, bir otomobil çifti kiralamak iyi olur. Bu nedenle, her ikisi de başkasının elleriyle günlük rahatlık sağlayacak kadar kazanmalıdır.
 3. Her iki önemli denge, her zaman elde edilmesi mümkün değildir. Kavga ederken ifadeler ile sınırlı değillerdir. Bu nedenle, birbirlerine acı vererek acı verebilir ve incitebilirler ve özür dileyebilecek kelimeler bulamazlar. Çatışmaların fazla ilerlememesi için duygusal patlamalarını gidermeyi öğrenmeliler.
 4. Böyle bir birliktelikteki kadın gerçek bir provokatördür. Onu duygulara getirme seçimini teşvik etmek için karmaşıklaşacaklar. Bunun olmasını engellemek için başka yerlerde izlenimleri aramalı. Örneğin, aktif rekreasyon veya doğa sporları yapmak için.
 5. Duygusal kadın ve çok sakin bir adam nadiren bir araya gelebilir. Birincisi canlı izlenimlerden yoksundur ve ikincisi hızla ikinci yarının duygusal patlamalarından bıktı. Bir ilişkinin kaderi, yalnızca bir denge bulma ve bir eşi olduğu gibi kabul etme yeteneklerine bağlıdır.

Her şeyden önce beklentilerden ve şikayetlerden kurtulmalıdır. Talep etmeyip vermeye çalış. Sadece böyle bir yaklaşım, çifte sevgiyi korumaya ve yeni, daha kaliteli ve uyumlu ilişkiler kurmaya, güçlü bir aile kurmaya yardımcı olacaktır.

Yatakta uyumlu

Her iki taraf için de seks belki de bir ilişkinin en önemli parçasıdır. Bu nedenle birbirlerini samimi bir şekilde tamamen düzenlemeliler. Aksi takdirde, hayatı ele geçirecekler ve ayrılacaklar. Ya da sürekli olarak kavga ederler, yatakta herhangi bir duygu hissetmezler.

Her ikisi de gerçek estetiktir. Samimiyetin keyifli bir atmosferde gerçekleşmesi onlar için önemlidir. Bu, cinsiyeti her zaman ipek çarşaflarda ve mum ışığında olan çift. Ve samimiyet sırasında her şeyin güzel ve estetik görünmesini sağlamak için gayret gösterirler.

Her ikisi de istekli olarak ortağın isteklerini yerine getirmeye, denemeye ve yeni bir şeyler denemeye hazır. Sadece kendilerinin zevk alması için değil, eşin de bu süreçten zevk aldığını görmek önemlidir.

Çoğunlukla, seks bir ilişkideki çatışmaları çözmeye yardımcı olur. Ancak, sakinleşip oturduktan sonra, problemi sözlü olarak çözmesi, tüm iddiaları ve duyguları yinelemesi gerektiğini unutmamalılar.

Arkadaşlık ve iş

Bull ve Cock arasındaki dostça ve iş gibi uyumluluk ortalamadır. İşletmelerde başarılı bir şekilde etkileşime girebilirler, ancak genel faaliyetin görkemli sonuçlarının beklenmemesi gerekir.

İyi geçinirler, bir partnerin başarılarından içtenlikle sevinirler, asla kıskanmazlar ve tekerleklere çubuk takmazlar. Tezahürat yapma, ilham verme ve motivasyon sağlama zamanı gelebilir.

Ama onlar sadece arkadaş olmayı ve iş yapmayı denemeyi tercih ettiler. Çünkü er ya da geç, bazı ortaklar liderlik pozisyonu almak isteyecek ve ikincisi pes etmek istemeyecektir. Bu nedenle, sadece çatışmalar ortaya çıkmaz, aynı zamanda iş düzenlemelerinin sona ermesini de sağlar.

İş yapmazlar, ama sadece arkadaş oldularsa, ilişkilerini yıllar boyunca sürdüreceklerdir. Birbirlerini çok iyi anlıyorlar, böylece bazen kelimelere bile ihtiyaç duyulmuyor. Kendini feda etmeye yatkın, bir arkadaşına hayatını vermeye hazır. Her zaman doğru tavsiyede bulunmaya, destek sözleriyle ve somut eylemlerde yardımcı olmaya hazırız.

Dahası, Horoz, bir kişi olarak daha girişken ve girişkendir, genellikle Bull'un yeni bir şirkette öğrenmesine ve diğer arkadaşlarına saygı duymasına yardımcı olur.

Videoyu izle: Boğasıyla Arasındaki Bağı Görenler Şaşkınlıklarını Gizleyemiyor (Temmuz 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send