Rüya yorumu

Ekim 2018 için Kova burcu burcu: Fedakarlık yeniden aşina

Pin
Send
Share
Send
Send


Sonbaharın ikinci ayında Burç Kova'nın temsilcilerini neler bekliyor? Hayatlarının farklı alanlarında hangi etkinlikler için hazırlanmalılar? Bu konuda, bu makalede bulabileceğiniz Ekim 2018 için Kova burcuna ilginç bir burç anlatacağım.

Ekim 2018 için Kova Genel Trendleri

Astrologlar Kova'ya bu sonbaharın ikinci ayında çok aktif bir eğlence vaat ediyorlar. Aynı anda çok sayıda farklı görevi gerçekleştirecekler ve yorgun hissetmeyecekler. Kova için şu anda ana ilham kaynağı ve motivasyon başkalarının yanında önemini hissetmeleridir.

Genel olarak, bu rol daha önce reddetmiş olmanıza rağmen, sizin için tamamen yenidir. Fakat şimdi, gezegenlerin gökyüzündeki özel konumu sayesinde, durum orijinal yöne dönecek ve Kova halkı her zaman olduğu gibi özverili hale gelecektir.

Yıldızlar ve gezegenler Kova'yı Ekim'de nasıl etkiler?

Bir kez daha ünlü fedakarlara dönüşme isteği, gezegenlerin gökyüzündeki özel konumlarından başka bir şey tarafından dikte edilmeyecek. Seni himayesinde almaya karar verenler.

Güzün ikinci ayında, asistanınız gezegenleriniz olacak: Kova Uranüs'ün tanıdık lideri, aynı zamanda Güneşli ve Venüs.

Göksel liderlerinizin bakımı altındayken, iyi ve ebedi olan her şeyin nesline ciddi bir ihtiyaç duyacaksınız. Bu durumda, en güçlüsü, güzellik tanrıçası ve Venüs sevgisi tanrısının etkisi olacaktır. Onun istemlerini dinledikten sonra, ruh halinizdeki değişiklikleri önceden öngörerek sevdiklerinizin duygusal durumunu daha duyarlı bir şekilde algılamayı öğreneceksiniz.

Gündüz ışığında, Kova burcunun başkalarının yararı için ne kadar uğraşırsa çalışsın, mahvolmadığını hissetmesi için her türlü çabayı gösterecektir. Ve Eylül ayının bu takımyıldızının temsilcileri soğuk algınlığından muzdarip olursa, şimdi sağlıkları çok daha olumlu olacak.

Tabii ki, böylesine güçlü bir ittifak, Mars’ın ateşleyeceği Ekim ayında, tek düşmanınızın saldırılarıyla çabucak başa çıkmak zor olmayacak. Zaman zaman, kırmızı gezegen Kova aklına şu düşünceleri göndermeye başlayacak: “Gerçekten kendimden başka birine yardım edeyim mi?” Neyse ki, bu olumsuz düşüncelerden kurtulmak ve ebedi özgeciliğinizi sürdürmek için kendinizde yeterince güç bulacaksınız.

Kova'nın kişisel yaşamının özellikleri

Bu işaretin asil temsilcisi başkalarına mümkün olan her türlü yardımı sağlamaya çalışırken, kişisel hayatı duraklatıldı. Sevdiğiniz birinin (varsa) yalnızca yandan izlemek ve ağır nefes almak, tüm işinizi nasıl bıraktığınızı görmek ve arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza yardım etmek için acele etmek zorunda kalacak. Neyse ki, ikinci yarı skandal ve sinir krizi olmadan yapmak için yeterince ortak bir anlayışa sahiptir ve onun için çok minnettar olmalısınız.

Sizler için minnettarlığı ifade etmeli ve sevdiğiniz kişiye, sizin için ne kadar sevgili olduğunu ve yaşamınız için ne kadar önemli olduğunu söylemelisiniz.

Bu tahmin Kova ailesi ile ilgili ve şimdi yalnız olanlar düşünmeye ihtiyaç duyuyor: Başkalarının sorunlarına tamamen dalmış olduğunuz sürece, kendi kişisel hayatınız acı çekiyor. Kendi kişisel mutluluğunuzla ilgili sorular, yalnızca ayın sonunda sizi endişelendirecektir. O zaman, gelecekte başkalarının sorunlarını kendi önceliğinize asla öncelik vermeyeceğiniz sonucuna varacaksınız.

Sağlığın özellikleri

Kova için 2018 yılı Ekim Ayı burcu, mevcut hastalığın ya da tezahürlerinin sinsi ve belirsiz olabileceğini söylüyor. Bu nedenle, alınacak yöntemlerden% 100 emin olsanız bile, kendi kendine ilaç almamalısınız. Bir uzmandan yardım isteyin.

Daha önce böyle bir patolojiyle karşılaştıysanız - o zaman elbette doktorunuza hastalığın tarihini ve tedavi sürecini anlatın. Bu önemlidir, çünkü 2018 Ekim'inde tanılama ile ilgili hata yapma ve zorluk yapma olasılığı çok yüksektir.

Fiziksel aktivite elbette iyidir, ancak bu süre zarfında onlardan uzak durmalısınız.

Görünüşünün bakımıyla ilgili olarak, şimdi Kova gençleştirici ve tonlama işlemlerinin yanı sıra su manipülasyonu yapmak için de uygundur - hamamı, saunayı, yüzme havuzunu ziyaret etmek. Yüksek sıcaklıklar sağlığınızı olumlu yönde etkiler.

Ayın ortasında, arabayla seyahat ederken dikkatli olun.

Finansmanınıza ne olacak?

Maddi kaynaklar konusunda, Kova için en önemli görev, şimdi sadece borçlandırmanın krediye indirgenmesi değil, aynı zamanda kendini iflastan kurtarmaktır. 2018 sonbaharının ikinci ayı, borçlara girmek ve herhangi bir borç almak için uygun bir zaman değil.

Bu durumda, yıldızlar, kendileri ödünç vermedikleri ve ortamınızdan kimseye borç vermemeleri için tavsiye eder. Bazen sadece böyle bir karar en doğru olanıdır. Zaten borçlularınız varsa - borcunuzu iade etmek için çok büyük bir şans.

İş ve iş kapsamının özellikleri

Gezegen düzeninin bu zamandaki özellikleri Kova'ya yüksek profesyonel aktivite verir. Çok sayıda farklı davaya sahip olacaksınız ve hatta hangisine odaklanacağınızı seçmek zorunda kalacaksınız. Bu nedenle, sadece en önemli olanı seçin - ve o zaman mükemmel profesyonel geleceğinizden şüphe edemezsiniz.

Astrologlar bile en ciddi meseleleri bile ironik bir şekilde ele almak için Ekim 2018'deki bu takımyıldızın temsilcilerine tavsiyelerde bulunuyorlar. Bu yaklaşımla, daima iyimser bir ruh hali içinde kalacaksınız ve en olumlu sonucu alabileceksiniz.

Aynı zamanda, hızlı bir karar vermeyle ilgili macerayı ve günah işinden vazgeç, çünkü böyle bir riskin sorumluluğu tamamen sana aittir.

Şimdi kırmızı gezegen Mars sizin tabelasınıza girdi ve bu size inatçılık ve saldırganlığın parıltılarını vaat ediyor. Bunu 8 Ekim'den 18 Ekim'e kadar hatırlayın - o zaman ne olursa olsun, kendi konumunuzu savunmak için güçlü bir arzu ile karşı karşıya kalacaksınız.

Hepsinden önemlisi, bu öneri Kova görevlileri ile ilgilidir, çünkü üstleriyle bir çatışma durumu riskini arttırırlar. Subordinasyona dikkat edin ve aralarında barışçıl yolun en popüler olduğu farklı problem çözme yöntemlerini unutmayın.

Ekim Aylık Tavsiyeler

  • İlk ila yedinci dönemde, uzun vadeli planlar inşa etmek ve gelecekteki umutlara odaklanmakla meşgul. Artık hayal gücünüzü ve ilham kaynağınızı azami derecede göstermeniz gerekiyor, çünkü rüyanıza yaptığınız yatırımlar ne kadar çok olursa o kadar iyi başarabilirsiniz.
  • Sekizinci on beşinci - kaderi ile tartışmayın. Bazı olaylar gerçekten erteleniyor, ancak iptal edilmesi mümkün değil.
  • Onaltıncıdan yirmi saniyeye kadar, gardırop güncellemesi gibi hoş bir satın alma işlemi yapın. Ve ayrıca - sizi kendi bencil amaçları için kullanmak isteyen bir bayanın tehlikesinden sakının.
  • Yirmi üçte bir otuz birinci güne kadar - şimdi önemli bir karar vermeyin, yaşamınızdaki değişimin başlangıcı zamanı değildir.

Yani Burç Kova temsilcileri için 2018 Ekim’in otuz gününü geçeceğine söz ver.

İlginç bir video klibi izleyerek materyali okumayı bitirmenizi öneririz:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send