Rüya yorumu

Her vakanın sonunda ve sonunda Rusça olan dua

Pin
Send
Share
Send
Send


İyi bir Hristiyan her zaman dünyadaki hayatının tamamen Yaratan'ın elinde olduğunu hatırlamalıdır. Bir kişi Tanrıya inanmasa bile, insanların etrafındaki her şeyi kontrol edemediğini anlamalıdır. Ve kaderinizin efendisi olduğunuzdan eminseniz, sadece illüzyona dalmışsınızdır. Zihniniz rahatlık uğruna aldatılıyor.

Ortodokslukta tapanlar dualarını Kutsal Ruh'a çevirirler. Ve dönüşüm sözleri dua kitabından ezberlenebilir. Duaları öğrenin ve kendinize tekrarlayın ya da kulağa yumuşakça tekrar edin.

Kısa dua: "Lord, korusun!" dua için kısa yol. Ancak, tembel olmanızı tavsiye etmiyoruz, namazın kelimelerini sertleştirmek daha iyidir, çünkü yavaşça okunabilen dua bedeni ve zihni sakinleştirir. İç sakin, herhangi bir işe başlamak için çok önemli bir andır.

Dualara kim girmeli?

Yeni bir girişimden önce azizlere hitap etmek eski bir Ortodoks geleneğidir. Dualar, bir kural olarak, Eski Slav dili dilinde okundu. Ancak hiç kimse lehçenizdeki duaları okumanızı yasaklayamaz. Ne de olsa, Yaratıcı tüm zarfları ve dilleri anlar.

Sakin bir kalp ve ruhla planlayın ve yapın. Her şeyin istediğiniz gibi sonuçlanıp sonuçlanmayacağından şüpheniz varsa, Yaratıcımızla iletişime geçin. Sizi doğru yöne yönlendirecek ve sizi tüm iş boyunca bırakmayacak. İşte mesajın kelimeleri, onları ezberleyin ve her gün okumalarına başlayın:

Herhangi bir işe ya da önemli işe başlamadan önce, farklı Devirlere de bakabilirsiniz:

  • Aziz Nicholas;
  • Şehit Tryphon;
  • Koruyucu melek;
  • Patron azizi (adınıza göre);
  • Kutsal Anne Tanrı'nın Annesi.

Kutsal Şehitlere Dualar

Neden dualarımızı onlara veriyoruz?

Nikolai hayatı boyunca çok çalıştı. Kendisinin bazen zor olmasına rağmen, çevresinden kimsenin yardımı olmadan ayrılmadı. Saint Nicholas'a ateşli duasıyla bakın ve kesinlikle size yardımcı olacaktır.

Dindar Trifon, hayatta bir sebep bulmak için dua edenlere ve görevlerini iyi bir şekilde yerine getirenlere yardım eder. Ona yapılan çağrıyı ezberleyin:

Koruyucu meleğiniz ve koruyucunuz, vücudumuzu ve ruhumuzu kötü hastalıklardan ve kötü dürtülerden korumak için tasarlanmıştır. Aklınızı kötü ve çökmekte olan düşüncelerle karıştırmayın, çünkü Meleği tehlikeye atabilirler ve korunmadan kalacaksınız.

Vaftiz olarak size verilen patronun adı da bir insanın hayatı boyunca yardımcı olur. Genellikle kiliselerdeki azizlerin günlerinde yapılan kısa ilahiyi (troparion) öğrenin. Herhangi bir işe başlamadan önce bu ayeti söyleyin.

Bakıcınız sadece günlük işlerde değil, iş konusunda da önemli kararlar alınmasında yardımcı olabilir. Belirsizlik sizi korkutmasın, ona dönün ve gücün artacak, karanlık düşünceler kafandan uzaklaşacak.

Sonunda, Tanrı'nın Annesi, İsa'nın annesi, dünyadaki bütün insanların koruyucusudur. Herhangi bir işten korkmuyordu: aile bakımı ve ev işleri. Çok uzak mesafelere gitti ve çok çalıştı, ama asla homurdanmadı. Bir kişinin tüm özlemlerini ve ihtiyaçlarını anlar, samimi bir dua ile ona hitap eder ve Tanrı'nın Annesi size yardım eder.

Çalışmanız tehlikeli üretim veya yaşam ve sağlık için başka riskler içeriyorsa, lütfen Matron'a dua edin. Hayatı boyunca isteyenlere yardım etti ve şimdi hayatınızı ve sağlığınızı koruyacak. Tehlikeli işlerin tamamlanmasının ardından, Anne'ye sıcak teşekkür ederim.

Dua, şehit Matrona'ya gitme şekli:

Her işin başlangıcında dua

Herhangi bir taahhütte bulunmadan önce bir duayı özenle ve içtence okuyunuz. Azizlere bir itiraz okuduğunuz sürece, tüm işinizi ve görevlerinizi tam olarak yapın. Kutsal şehitler sizin için hiçbir şey yapmaz. Güçleri ile yalnızca ahlaki olarak sizi destekleyebilirler. Litanyum, çalışma sırasında size güç katmak için tasarlanmıştır. Sizin ele aldığınız, Dünya'da yaşayan, ihtiyaç duyulan, soğuk ve aç olan kişilerin hatırlanmalıdır.

Namazı sonlandır

Yaratıcıya ve Azizlere teşekkür etmek neden bu kadar önemlidir? Bütün çalışmaların sonunda, günün sonunda, Tanrı'ya ve dua ettiğin tüm Kutsal Şehitlere şükret. Aksi takdirde, bir sanrı, gurur ve tüm başarının sadece sizin değeriniz olduğuna dair düşünceniz olabilir. Yanlış, yavaş yavaş Rab Tanrı'dan uzaklaşabilirsiniz ve bu iyi bir şeye yol açmaz.

Yardım aldım - teşekkürler sözlerini okuyun. Her şeyin istediğiniz gibi çalışmamasına izin verin. Her geçen günü şükranla kabul edin ve ertesi gün, Tanrı'nın yardımıyla daha fazlasını başaracaksınız.

Neden dualara ihtiyacımız var ve onlar hareket ediyor mu?

Sorabilirsiniz, neden bu kadar çeşitli dua ve adreslere ihtiyacımız var? “Babamız” ı kalpten tanımak ve her gün okumak yeterli değil mi? İnsanlara olan inanç yetersizdir, bu süreç kaçınılmazdır ve bu sürecin endüstriyel çağda başladığını düşünüyorsanız, büyük ölçüde yanılmış olacaksınız. Elçi Pavlus bile inancın azalmasından bahsetti, bu yüzden daha sonraki tüm nesiller boyunca ciddiyetle dua etmeleri için istifa etti.

Dualara ne kadar zaman verilmelidir? İsa'nın yoldaşları için, günah ve açgözlülüğün boyunduruğu altında çok fazla zaman alır ancak sıradan göçmenler dualara daha az ve daha az zaman harcarlar. Fakat insanın ahlakını son sonbahardan kurtarması gereken kişidir. Zenginlik, güç, oburluk ve zina, sonunda, bir kişiyi boş bırakır. Beden yalnızca ruhun kabuğudır ve ona bağlı olmalıdır. Fakat ruhun kendisine ruhu uyması, Tanrı ile ortak olan ve alt düşüncelerin bizi tamamen devralmasına izin vermeyen kişidir.

Pin
Send
Share
Send
Send