Rüya yorumu

Sarhoşluk ve koca alkolizminden gelen dualar

Pin
Send
Share
Send
Send


Alkol bağımlılığı, sadece tek bir ailenin değil, modern toplumun en kötü felaketlerinden biri olarak da adlandırılabilir. Çoğu zaman, alkol bağımlılığı bağımlılığı düşünmeyen ve tedavi edilmek istemeyen bir adam alkolizm muzdarip. Ortodoks Kilisesi, sarhoşluğu, iblislerin ruha saldırması için kişiyi eğdirdiği korkunç günahları ifade eder. Bir kadın kocasına güçlü Ortodoks dualarına dönerek yardım edebilir, ancak bütün kalbimle okunmaları gerekir.

Alkolizm ve duanın iyileştirici gücü

Alkol kötüye kullanımının sonucu, bireyin yalnızca fiziksel değil aynı zamanda psikolojik olarak da hızlı bir şekilde düşmesidir. İçen kişinin çıkarları ve yaşam değerleri değişir, saldırgan ve öfkeli olur, içme kocası karısının ve çocuklarının acı çekmesine neden olur. Alkolikler sevdiklerinin zevkini duymazlar, tedaviye başlamak istemezler. Tedavi edilmeyi kabul etseler bile, çoğu zaman tedavi, alkol için can atmaya karşı güçsüzdür.

Hasta yakınları için son önemli adım, duaların gücü harikalar yaratan Ortodoks inancına yardım etmektir. Uzun zaman önce yeşil yılan tarafından temsil edilen, genel olarak kabul edilen alkolizm sembolü, Yılanlı mültecinin İncil karakteriyle ilişkilidir. Efsaneye göre, insanlığa günah yolunu gösteren oydu. Bu güne kadar, insanlar eski günaha ait meyvelerin çoğalmasını sağlıyorlar ve yüzyıllar boyunca birçok insan ruhunu mahveden ayırt edici sarhoşluk salgınlarla karşılaştırılabilir.

Alkolizmin bedelinin bir içicinin hayatı olduğunu düşünmek önemlidir. Ek olarak, durum bütün ailenin cezası olarak da düşünülebilir, bu nedenle tüm üyelerinin günahkar davranışlarından hızla kurtulmaları gerekir.

Sadece alkolik olan kendisi zararlı bağımlılığından muzdarip değil, çevresi tarafından işkence görüyor, bu nedenle içki içme eşleri şeytani etkiye karşı yardım almak için Rab'be dönüyor. Sarhoşluktan gelen dualar sadece umut değil, aynı zamanda kutsal metinlerin ele alındığı azizlerin gerçek yardımıdır. Ne de olsa, erkek kendisi hasta olduğunu fark etmiyor, bu yüzden kadın duayı okuyacak ve Yüksek Kuvvetlerden yardım alabilmek için belirli şartları yerine getirmesi gerekecek.

Yardım almak için ne yapmalı

Bazı kurallara uyulmaksızın, en güçlü dua ya da tıkanmadan gelen komplolar bile güçsüz kalacaktır. Bir dua için temel şart, mutlaka vaftiz edilmek zorunda olması ve sevilen birinin sarhoşluğuna karşı bir dua başlatmak için, olumlu bir tutum ve başarıya olan inancınız olmalıdır.

Nasıl dua edilir

Bir koca veya oğlun sarhoşluğundan gelen dualar haftanın belirli günlerinde okunur, "erkek" denir - pazartesi, salı, perşembe. Rahipler, bir içki kocasına kilisede sağlık konusunda özel bir hizmet sipariş etmelerini tavsiye eder ve içicinin kendisi içme ve sigara içmekten kaçınmalıdır. Nasıl hareket edilir:

  • kendi günahlarının itirafı ve tövbesinden sonra dua törenine başla;
  • saf düşünceleri, insana olan derin inancı ve Rab'bin yardımı ile yüksek kuvvetlere hitap eder;
  • içtenlikle Yüce ve yoldaşlarına, kutsal azizlere hitap eden cümlelerin gücünü anlayın;
  • döndüğünüz görüntünün önünde, üç olay yakıp, bir duanı okuyun, dünyevi işler tarafından rahatsız edilmeden;
  • en güçlüsü tapınakta yapılan ritüel olacaktır, ancak hiç kimse bu eylemlerin farkında olmamalıdır.

Önemli: Duadan anında harekete geçmeyi beklememelisin, bu bir ilaç değil, arzuları yerine getirmek için bir formül değil. Canlı bir adresin Tanrı'ya yönelmesinin sonucu kesinlikle zamanla kendini gösterecek ve içme kocası alkolden vazgeçmek için güçlü bir psikosomatik mesaj hissedecek.

Halk şifacı konseyleri

Alkolizmin uyuşturucu tedavisinin enerji (en yüksek) seviyedeki mücadeleyi güçlendirmesi yasaktır. Ancak burada da, şeytani etkiye karşı kullanılan yöntemlerin etkinliğine olan inancından kaçınılamaz. Dikkate alınması gerekenler:

  • genel kabul gören erkek günlerinde, azalan ayda okuduğu kocanın kanamasından gelen komplolar ve dualar;
  • bir duayı okumadan önce, bir kadın kafasını mendille kaplar, mücevherden kurtulur;
  • ayin su gerektiriyorsa, temiz ve taze olmalı, fakat kaynatılmamış veya içilmemelidir.

Bayram günleri ve pazar günleri ile Lent döneminde komplo yasaktır. Yetkisiz insanlar şifa ritüellerinin farkında olmamalıdır ve en yakın akrabaların onlara başarılı bir şekilde yardımcı olmaları gerekmektedir. Etkili komplo örnekleri:

Babanın önerileri

Eğer bir içki kocasını tapınağa getirebilirsen, içtenlikle günahlarından tövbe etmelidir. Her üç hizmetten birine katılmak üç gün sürüyor. Üç günlük dua hizmetlerinden sonra, ruh ve bedeni kötülükten arındırmak için 40 güne hızlı geçilmelidir. Oruç gözlemi sırasında, acı durmadan dua etmeli ve yeni günün sabahına boş bir mideye kutsal su verilerek başlanmalıdır.

Şifalı suyu depolamak için sadece cam eşyalar seçin, kilisede gizlenmiş suyun iyileştirici özelliklerini ihlal etmez. Açık fikirli ve saf düşüncelerle duaları okuyabilir, Tanrı'nın emirlerini yerine getirebilirsin, sonra Rab sana yardım eder, kocana alkolizmden şifa verir.

Sarhoşluğa karşı duaların mucizevi gücü

Hristiyan inancının cephaneliğinde alkolizme karşı yardım eden bazı güçlü dualar var. En etkili dua kitapları kilisede mucizevi simgelerin karşısında okur. Ayrıca evinizdeki görüntülerin önünde duran, önündeki mumları aydınlatan evde Tanrı'ya dönebilirsiniz. En güçlü etki, en çok alkol bağımlı olanın alkolizminden iyileşme konusunda içten bir istek duyuyor.

Aziz Nikolaos'un yüzünün koruyucu gücü

Dürüst yaşlı adam, Rusya'daki en saygın aziz olarak kabul edilir, çünkü hayatı boyunca ihtiyacı olanlara yardım etmeyi reddetmedi. Bu nedenle, dünyası hayatı mucizelerle iç içe geçen Wonderworker olan Nicholas'a insanlar arasında Tanrı ile aralarında bir arabulucu denir.

İşlemcinin simgesinden önce, Perşembe günü satın alınan üç kilise mumunu koyun. Ayrıca, Wonderworker Nicholas'a güçlü bir dua eden sözlerin karalanacağı kutsal su ile bir kap hazırlayın:

Ayini yapmadan önce, Aziz Nikolaos ikonunu diğer simgelerle (Tükenmez Kadeh, Rabbimizin Yüzü İsa Mesih, Moskova'nın Kutsal Eski Matronu) kuşatın. Yanan mumlarla, kutsal duanın suya, alkolizme karşı koruyarak, sıvıya dikkatlice bakmasını okuyun. Tören mumlar sona erdiğinde sona erer.

Eşin yapması gereken: kutsal kelimelerle doldurulmuş bir sıvı, içme kocasını 40 gün boyunca içecek veya yiyeceklere dökün. Ama unutma, bu ritüelden haberi olmamalı. Aynı zamanda kiliseyi her gün ziyaret etmeli ve kocanız için bir sağlık hizmeti sipariş etmelisiniz - kırk dakika.

Tanrı'nın Annesi'nin "Tükenmez Kadehi" simgesine yardım et

Bu, insanlar tarafından bir koca veya oğlun alkol bağımlılığından yardım almak için seçilen simgedir. İkondaki dua, Tanrı'nın Annesinin sıradışı görüntüsü nedeniyle özellikle güçlü olarak kabul edilir. Başka tuvallerde Tanrı'nın Annesi kucağında küçük İsa tutarsa, o zaman bu simgede Bebek cemaat için kullanılan kutsal Kupadadır.

Efsaneye göre, inanılmaz bir gemi, ruhsal susuzluğu rahatlatmak ve gidermek için yardımcı olur ve tarih, ağır sarhoş bir köylünün fiziksel rahatsızlıklarının iyileştirilmesinde simgenin yardımını anlatır. Kocasını tıkamaktan içki içmekten korumak için mucizevi simgeye atıfta bulunacak kelimeler nelerdir:

Duanın "Tükenmez Kadehi" simgesine yükselmesi samimi olmalı, dua kitabının metni bir rahibin kutsamasıyla birkaç kez okunmalıdır. Bakire Meryem'e hitap etme cesaretini alanın, 40 gün boyunca oruç tutması gerekir. Ayrıca, tapınağa düzenli ziyaretler sırasında, alkollü şeytanlara takıntılı bir kişinin sağlığı hakkında bir not vermelisiniz.

Sarhoşluktan Moskova Matrona'sına bir duayı ele almak

Kutsal Matronushka'ya yönelik dua kitapları, güçlü etkileri ile ünlüdür. Sonsuza dek bir duanın yaratılması bir insanı, kendisini alkole bağlama saplantılı bir arzusundan, zararlı bir içki içmeden acı çekmekten ve uzun süre sarhoş olmaktan kurtarır. Mucize işçinin simgesinin önündeki ibadet gücü, yaşamı boyunca kutsanmış yaşlı bayanın, talihsiz insanlara, Tanrı'dan önce ve ölümünden sonra korumayı reddetmeden yardım ettiği gerçeğiyle açıklanmaktadır.

Ünlü Rus mutlu, doğumdan kör, hastaları iyileştirmek ve tutsak olanlar için dua etmek için kanonlanmış. Çocukluğundan beri öngörülmüş olan şifacı, aile bağlarının koruyucusu olarak kabul edilir, bu nedenle kesinlikle kocasını veya oğlunu kanatmaktan kurtarmak için yalvaran mucize taşıyıcıların yüzüne kalmıştır.

Önemli: Yardım için Ana Matrona'yı ararken, psişik ve şifacıların hizmetlerini aynı anda kullanamazsınız. Yaşlı insanlar, acı çeken kişi yakın olmasa da çok uzak olsalar bile, içicilerini sevdiklerinin duasıyla kurtarır.

Geliştirme önlemleri

Dua kitabının sarhoşluğa karşı okunmaya başlanmasıyla, kişi harekete Babamızın duasıyla başlamalı ve daha sonra bu aziz sözleri gün içinde güçlü bir güçle tekrar tekrar etmelidir. Bir alkolik yardımının güçlendirilmesi ek kutsal metinlerin okunmasına yardımcı olacaktır.

  1. Akathist. Yüce Yüce'ye adanmış ayin şiirlerini okuyan, Meryem Ana veya azizlerden biri simgenin yanında düzenlenir. 12 şarkıcı şarkı 13'te sona eriyor, sarhoşluktan şifa istiyorlar.
  2. Zebur. Kutsal ilahiler koleksiyonunda, sarhoşluğu ortadan kaldıran mezmurlar bulabilirsiniz. Duanın evrenselliği, kendileri için acı çekenlere teklif etmek bile yasaktır.

Seçilen zıtın, duaların aksine, herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde tekrarlanmasına izin verilir. Özellikle güçlü olan manastırdaki keşişlerin mezmurlar tarafından okunması ritüeldir. Kanama çeken bir kişi, alkolle ilgili şeytani bir bağımlılığın ölümcül tehlikesinin farkındaysa, Rab İsa Mesih'e şu sözlerle yardım isteme hakkına sahiptir:

Eğer dua edersen ve sonuç olmazsa, umutsuzluğa düşme, günah sayılır. Duaların eylemi anında tezahür etmez, Allah'a dönüşmeyi bırakmaz, seni duyacak ve haklarına göre ödüllendirecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send