Rüya yorumu

Rüya kitaplarının yorumlanması: neden çok fazla kan hayal

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden kan gördüğünüzü belirlemek ve böyle bir rüyadan korkup korkmamanız gerektiğini anlamak için rüya kitaplarının yorumunu okuyun. Gelecekte beni bekleyen olayları daha iyi anlamama yardımcı olan en iyi yazarların tahminlerini topladım.

Simeon Prozorov'un rüya yorumu

Bir rüyada, burnunuzdan akan kanı gördüyseniz - uyarmayacakları uzak akrabaların ziyaretine. Toplantı beklenmeyecek, ancak çok hoş olacak. Konuksever olmaya hazır olun!

Daha fazla yorum:

 1. Başka birinin burun kanaması görmek - bir ilişki içinde olduğunuz eşin veya eşin akrabaları ailenizi ziyaret etmeye karar verecektir. Toplantının nasıl gerçekleşeceğine bağlı olarak, akrabalarınızın göreceli konumu size bağlı olacaktır, bu yüzden olumlu bir izlenim bırakmaya çalışın.
 2. Şiddetli kan kaybı çok uğursuz bir işarettir. Böyle bir rüya, sevdiği birinin ölümüne şimdiden şüphelenmediği ciddi bir hastalıktan söz verir. Çok çabuk kaybolacak ve çok büyük acılar yaşayacaksınız.
 3. Kirli kan - yakın bir arkadaşla olan ilişki birçok problem getirecek. Olumsuz sonuçları sizi etkileyecek olan, hızlı bir harekete geçecek. Sorunların için onu suçlayacaksın ve bu yüzden, kavga.
 4. Ellerini kanda görmek - yakın akrabalarından biri senin suçunla acı çekecek. Senet, onun büyük başarısızlığının nedeni olacak. Durumu düzeltmek için çok çaba sarf etmeniz gerekecek.
 5. Bir kan havuzuna düşmek - ailenizin harap olmasına yol açabilecek büyük mali sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Olumsuz sonuçlardan kaçınmak için eğitiminize özen gösterin, finansal okuryazarlık eğitimi alın ve bütçenizi yönetmeyi öğrenin, harcamalarınızı dikkatlice planlayın.
 6. Kan içmek - bazı işlerden büyük bir fayda elde edersiniz, ama başarısız olunur. Gerçek şu ki, henüz elde edemediğiniz çok yüksek bir barınız var. Durumu ayıkça değerlendirmeye çalışın ve yalnızca sahip olduğunuz fırsatlara güvenin.
 7. Kanama - çok güçlü bir duygusal şok geçirmeniz gerekir. Büyük sorunların ve ıstırabın kaynağı olacak bir olay olacak. Tekrar neşe ve mutluluk hissetmek çok zaman alacak.
 8. Hayvan kanı - ününüz sevilen birinin suistimali yüzünden ciddi şekilde yaralanabilir. Başını hafifletmesi, başkaları tarafından tartışılacak olmanızın nedeni olarak, kişiliğiniz hakkında birçok söylenti doğuracaktır.
 9. Kan tükürmek - arkadaşlarına boşuna güveniyorsun, çünkü seni uzun süre kandırdılar. Aslında, seni kişisel amaçlar için kullanarak sadece arkadaşlığın arkasına saklanırlar. Detektörün kim olduğunu belirlemeye çalış ve onu etkisiz hale getir.

Rommel Rüyası

Kendinizi kanla boyanmış giysilerle görmek - uzun süredir görmediğiniz uzak akrabalarınızla tanışmanın keyfini yaşayacaksınız. Kader, toplantınızın gerçekleşmesi için bir fırsat sağlayacaktır.

Daha fazla yorum:

 1. Kanlı gözyaşları - sağlığınızın düzenli olmadığının bir işareti. Hastalığı erken bir aşamada yakalamak ve başarılı bir şekilde iyileştirmek için doktora acilen koşun. Bir duruma başlarsanız, sonuç felaket olabilir.
 2. Kan testleri yapmak - akrabalarından biri ile kavga ve kavga nedeni tamamen sizin için belirsiz olacak. Ancak durumu analiz etmeye çalışmayın, çünkü çatışmadaki hata hiç bir şey değil, sadece sevilen birinin duygusal dengesizliğinin bir sonucudur.
 3. Kan, korkunuzun ruhunuzda uzun süredir yaşadığını belirten bir işaret olarak hayal edebilir ve ondan kurtulamazsınız. Hayaller Konseyi: fiziksel bedeninizi güçlendirmekle meşgul olun, sonra enerji seviyesi artacaktır, bu da olumsuz duygularla baş etmeyi kolaylaştıracaktır.
 4. Burundan gelen kan para kaybetme hayalini kurar. Öngörülemeyen, ancak acil giderler için tüm tasarrufları harcamanın gerekli olup olmadığı. Kendinizi zor durumda bulup bulmamanız, finanse etmenizi gerektirecektir.
 5. Kanın ağızdan nasıl aktığını görmek - ortak mülkiyet sorunları konusundaki anlaşmazlıklar nedeniyle akrabalarınızla çatışmalar olacaktır. Durumu çözmek için bir uzlaşma bulmak gerekiyor, ancak bu kolay olmayacak.
 6. Arkadaşını kanda görmek - onun için mutlu olabilirsin, aniden zengin olacak. İlişkileri geliştirmeye çalışın, bu mali refahınızı etkiler. Ve yardımını teklif edersen, kârın bir kısmını alacaksın.

Rüya loft

Bu rüya kitabında, yazar kesin yorumlar yapmıyor, hayallerini analiz etmeyi ve kendi başına spekülasyon yapmayı teklif ediyor.

Kan, diğer insanlara karşı öfkenin tezahürlerini sembolize eder. Örneğin, düşmanın kanını görmek - onun için tam ve koşulsuz bir zafer kazanmak.

Fakat çoğu zaman, böyle bir rüya hala sizin kendi gücünüzün azalmasından, duygusal ve fiziksel yorgunluğunuzdan, sizin için önemli kaynakların kaybına bağlı gerçek zihinsel ölümden bahsediyor.

Daha fazla değer:

 1. Kan, yaşamın kaynağıdır. Bu anlamda, kanla bağlı olmasa bile, kendisiyle gerçek bir ilişki hissettiğin birisiyle birlik kurabilir. Bu sizin arkadaşınız, sevgiliniz veya sadece görüşlerinizi paylaşan rastgele düşünen biri olabilir.
 2. Ayrıca, kan bir fedakarlığın sembolüdür, başka bir kişinin iyiliğine son vermeye istekliliğiniz, hatta bir yabancı. Bir rüyada başkasının kanını içerken birini görürseniz, belki de ortamınızda sizden enerji alan zehirli bir kişilik vardır.

Hayalinizi analiz etmek ve gerçek anlamını anlamak için kendinize aşağıdaki soruları sorun:

 • Bir rüyada kimin kanı görüldü?
 • Hangi sebeple nereden geldi?
 • Ne hissettiniz ve hangi duyguları yaşadınız?

Pin
Send
Share
Send
Send