Rüya yorumu

Temmuz 2018'de Kova burcu burcu: gizli arzuların zamanı

Pin
Send
Share
Send
Send


Temmuz ayının ikinci sıcak yaz ayı hemen köşede ve muhtemelen size hangi olayları getireceğini bilmek istersiniz. Bu materyal Temmuz 2018 için Kova burcu için ilginç ve bilgilendirici bir burçla ilgilidir.

Kova için yaz ayının ikinci ayı nasıl geçecek?

Zodyak takımyıldızının Temsilcileri Kova Temmuz 2018’de, çevredeki kaostan, kıyıdan bir yerde, ormanda ya da yazlık evlerinde saklanacakları birinden saklanma konusunda güçlü bir istek görecekler - hepsi Kova’nın ne kadar hayal gücü olduğuna bağlı. Hangi nedenle, telaştan bu kadar sinirleneceksin? Cevap çok basit - Yaşamınızda, günlük gerçekliğin sınırlarının ötesine geçen bir tür yeni hobi olacak.

Yıldızlar ve gezegenler Kova'yı nasıl etkileyecek?

Kova halkı, doğaları gereği, gerçekçi olmayan planlar ve umutlarla dolu havada kaleler inşa etmeye alışkındır. Genel olarak, bu çok şaşırtıcı değil - Kova yaratıcı ve sıradışı gezegen Uranüs tarafından himaye ediliyor, bu yüzden doğumdan, normal gerçekliklerinin sınırlarının ötesine geçmeleri mümkün.

Yazın ikinci ayında, Kova burcunun geleneksel koruyucusu ve koruyucusu olan Uranüs gezegeni, muazzam enerji potansiyelini ortaya koyacaktır. Bu yüzden artık onun koğuşlarında donukluktan ve sıradanlıktan vazgeçmek, duyguların ve parlak renklerin peşinde koşmak istiyor.

Üstelik, gece lambası Kova'nın kendi iç dünyalarına batırılmasına katkıda bulunacaktır. Karizmatik ve gizemli Ay, sizi hayatınızın anlamı için yeni bir arayışa motive etmek isteyecek ve bu aramayı normal ortamınızla değil yapmak isteyeceksiniz.

Arkanızda revizyonunuzun zirvesindeyken, Temmuz ayında Jüpiter olacak güçlü bir haşere gezegeni ortaya çıkacak.

Neden sana kızıyor? Çünkü kesinlikle antipatik bir kişilik, bulutlarda uçmaya eğilimli ve gerçek hayattan boşanmış. Kova burcu yaşam bilgeliğini öğretmek için, Jüpiter zaman zaman ona zorlu yaşamın gerçekleriyle ilgili çeşitli küçük denemeler göndermeye başlayacaktır. Bu, önemli belgelerin, araç arızalarının ve benzeri şeylerin kaybı olabilir. Genel olarak, korkunç bir şey yok, ama sizi tedirgin ediyorlar.

Temmuz ayında Kova'nın kişisel yaşamının özellikleri

Marka temsilcilerinin kişisel yaşamının özellikleri dikkate alındığında, herhangi bir kaygılardan yeterince korunmadan söz edilebilir. Eğer bir ilişki içindeyseniz, ruh arkadaşınız “bulutlarda uçma” arzunuzu biraz anlayacak ve düşünceleriniz ve hislerinizle kendinizle yalnız kalacaktır.

Sıkılmış günlük gerçeklerden bir mola vermek için kısa vadeli bir fırsat elde edeceksiniz, ama elbette, bu sefer sonsuza dek sürmeyecek. Bu nedenle, hayalleriniz ve fantezileriniz tükendiğinde, yine de sıradan hayata ve tüm sorunlarına geri dönmek zorunda kalacaksınız.

Gökkuşağı rüyalarının izinin yalnız temsilcileri onlar için çok önemli bir şeyi kaçırmayı önleyebilir. Şimdi çok ilginç ve etkileyici bir kişiliğe ilgi duymak anlamına geliyor. Ne yazık ki, bu süre zarfında, sizin için çok sıradan görünecek. Neyse ki, fan, ilk kayıptan sonra vazgeçen insanlardan biri değil, oldukça ısrarcı olacağına söz veriyor, bu yüzden dikkatinizi ve konumunuzu kesinlikle kazanmaya devam edecek.

Temmuz ayında Kova'nın sağlığı ne olacak

Astrologlar, Temmuz 2018'de Kova sağlığının doğrudan psiko-duygusal duruma bağlı olduğunu vurgulamaktadır. Mesleki faaliyet alanında uygulama eksikliğine veya dikkatle gizlenmiş komplekslere ve korkulara neden olan ciddi bir psikolojik krizi dışlamaz. Durumu kötüleştirmemek için, bir psikoloğu veya psikanalisti ziyaret etmeniz ve durumunuzu onunla tartışmanız en iyisidir.

Ayrıca Temmuz ayında Kova burcu için enerjinizi doğru ve pozitif yönde yönlendirmeye yardımcı olacak bir uzmanın ellerinde olma olasılığı yüksektir. Ayrıca “canlı” su kullanılması önerilir - Kova üzerinde iyileştirici, rahatsız edici ve sakinleştirici bir etkisi olacaktır. İçinizde aniden bir tahriş yumruğu oluşursa - öfkenizi dışarı atmak için acele etmeyin, bir yudum su alın ve susun.

Görünüşünüze önem vermekle ilgili olarak - Temmuz ayında Kova temizleme ve gençleştirme program ve prosedürlerinde durmanız tercih edilir. Bu dönemde, böyle bir planın faaliyetlerinden kaynaklanan sonuç, mümkün olduğu kadar çabuk gerçekleşeceğine söz verir ve uzun süre devam eder.

Özellikle özenli, Temmuz 2018'in son haftasında olmanız gerekir, çünkü bu sizin için travmatik bir dönem olacaktır. Mümkünse, herhangi bir seyahati şimdi sınırlandırın, yolda öngörülemeyen çeşitli durumlardan kaçınmak için araç sürmeyin. Malzeme küresinin özellikleri

Para ve maddi zenginlik konularında, ikinci yaz ayındaki Kova bir paydan rahatsız hissetmeyecektir. Yaz ortası, finansal fikirlerinizi hayata geçirmek ve çeşitli satın alımlar yapmak için uygun bir zamandır.

Bu nedenle, Temmuz ayında Kova'nın oldukça istikrarlı bir finansal durumu hakkında konuşabiliriz; bu durumda bu sadece gelişecektir. Takımyıldızının birçok temsilcisinin geçmiş çabalarınızdan iyi bir kazanç elde etmesi bekleniyor; ayrıca kısa vadeli başarılı anlaşmalar hariç tutulmuyor.

En önemli tutarı almanız gereken ayın yaklaşık tarihlerinden itibaren aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz: üçüncü, dördüncü, onikinci, on üçüncü, yirminci, yirmi birinci ve yirmi dokuzuncu Temmuz.

İş ve iş falı

Kova çalışması için, bu ay çok aktif ve emek vaat ediyor. Geçmişte ve hak edilen otorite başarınız sayesinde, gerçek başarılar için mükemmel bir üs oluşturulur.

Patronunuzun isteğinizi reddetmemesi ve kesinlikle sizin için önemli olan bir toplantıya gitmesi olasılığı yüksektir. Genel olarak, kendiniz için uygun karlı zamanlardan yararlanın, örneğin, kısa süre içinde tatile çıkabiliyorsanız, birkaç gün izin alma fırsatını kaçırmayın.

Kova girişimciler ve şefler için, kazançlı anlaşmalar yapma ve ek kar elde etme şansı vardır.

Kova görevlileri pozisyonlarında bir yer kazanabilecektir. Ancak takımdaki durum çok sakin olmayacak, entrika, rekabet ve çatışma durumlarının oluşumu göz ardı edilmeyecek. Bu süre zarfında, meslektaşlarınızla ilgili diplomasi göstermek faydalı olacaktır ve çok ciddi anlaşmazlıklar varsa, patrondan yardım isteyin.

Temmuz 2018 için Kova burcu yıldızlarından ana öneri: en diplomatik ve tutarlı tavırlara uyun ve bir kez daha diğer insanları özellikle planladığınız eylemlere adamaktan korkmayın.

İpuçları astrologlar

  • İlkinden yedinci rakamlara kadar - bedava peynirin sadece bir fare kapanı içinde olabileceği gerçeğini unutmayın, ancak bir miktar başarı elde etmek için çok çaba sarf etmeniz gerekir. Bu nedenle, sonuçta mükemmel bir sonuca ihtiyacınız varsa gayretli olun.
  • Sekizinci ve on beşinci arasında - tekrar eski tırmık üzerine basmayın! Deneyiminiz size bir şey öğretir, tekrar eski hatalar yapmanıza gerek yoktur. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak önceden edinilmiş bilgi ve becerileri kullanın.
  • Onaltıncıdan yirmi saniyeye kadar olan zaman aralığında - açıklığı ve samimiyeti gösterin. Başkalarına olan dostane tavrı sayesinde, şimdi başarıya ulaşabilirsiniz.
  • Yirmi üçte bir otuz birinceye kadar, önemli bir karar verecekseniz, tüm alternatifleri çok iyi tartın ya da daha iyisi, tarafsız bir bakış açısı olan bir kişinin tavsiyesine danışın.

Son olarak, ek videoyu izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send