Rüya yorumu

Aralık ayında Oğlak burç: manevi arama

Pin
Send
Share
Send
Send


Yılın son ayında Oğlaklar birçok sürpriz getirecek - iyi ve kötü. Yeni Yıl öncesi acele olarak, yoğunluğu kavramak için zamana sahip olmak için çok fazla enerji ve güç harcamanız gerekecek. Burç Aralık 2018'de Oğlaklar için ne öngörüyor? Hayatın tüm alanlarını analiz edelim.

Ayın karakteristiği

Çalışkan Oğlak burcu, yaşamını sürdürecek çeşitli görev ve soruların üstesinden gelebilecek. İş hayatındaki rekabet, Satürn'ün evcil hayvanının başarısının kıskançlığının neden olduğu ruh halini biraz azaltacaktır. Bununla birlikte, ilişkiyi netleştirme sürecinde kişisel alanda sorun bekleyebilir. Bu nedenle, Oğlak, kısıtlama göstermeli ve sakin kalmalıdır: yakında her şey yoluna girecek. Backroom squabble'a katılımın itibar üzerinde kötü bir etkisi olacağını unutmayın.

Gezegenlerin etkisi, Oğlak'ın dikkatini ruhsal gerçekleri aramaya yöneltecektir. Bu dönemde, hayatın anlamı ve dostça katılım üzerine düşünceler, nazik hislere ve kişisel hayata göre öncelikli olacaktır. Bazı Oğlaklar için maneviyat arayışı kutsal yerlere, manastırlara ve diğer manevi kültür merkezlerine yol açabilir. Yıldızların duygu ve hislerine uygun hareket etmeleri tavsiye edilir, doğru yola çıkarlar.

Aralık ayının olumlu günleri: 1, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 24, 27, 29, 30.

Hayal kırıklıklarının duygularınızı ve yaşamınızı kontrol etmesine izin vermeyin. Onlara felsefi davranın. Hayat sonsuz beyaz bir banttan ibaret değildir, ama siyah olanla değiştirme eğilimindedir. Unutmayın, önünüzde mutlu yeni yıl tatilleri, kurumsal partiler ve partiler bekliyor. Tüm kalbinizle Yeni Yıl mucizelerinin atmosferine dalın ve hayal kırıklıklarıyla baş etmek sizin için daha kolay olacaktır.

Kişisel yaşam

Aile Oğlakları bu ay hanelerin yanlış anlaşılmaları ile karşı karşıya kalacak. Akrabaların bu davranışı, Yeni Yıl öncesi acele olarak herkesin sorunlarını çözmeye çalıştığı gibi, kalbe alınmamalıdır. Karanlık düşüncelerden kaçmak için, tatil ve ev geliştirme için hazırlıklar yapın.

Oğlak severler aniden kendilerini romantik ilişkilerin yasallaştırılmasının zamanı geldiğini düşünerek yakalarlar. Kader, hayatının geri kalanını birlikte geçirebileceğin ve mükemmel bir uyum içinde yaşayabileceğin bir arkadaşı verdi. Sadece samimi yaşamda deneyler yapmaya çalışmayın - ikinci yarıya kadar anlaşılmayacaksınız. Rol yapma oyunları herkes için uygun değildir, çözmenin zamanı gelmiştir. Yılbaşının tüm telaşı güç ve enerji olmadan ayrılıyor, bu yüzden rol yapma oyunları hakkında düşünmek doğru zaman değil.

Yalnız Oğlaklar'ın karmaşıklıklarını ve "dillerini bağladıkları" konusundaki kompleksleri durdurma zamanı geldi. Herkes, duyguların samimiyetini kanıtlamak için romantik şiirlere ihtiyaç duymaz. Mum ışığında rahat bir akşamı sadece seçili kişiyi veya kalbin seçilenini memnun etmek için ayarlayabilirsiniz. Soğuk bir kış akşamında, sevdiklerinizle yalnız kalmak ve kendinizi sevginin sıcaklığını ısıtmak çok güzel. Ancak, 7. aydaki yeni ayın gününde randevu almayın - bu bir aşk toplantısı için doğru zaman değildir.

Finans ve iş

Yılın son ayında, krediyle borçlanmayı azaltmak, tüm işlerinizi yoluna koymak gerekir. Mevcut işten memnun değilseniz, yeni bir yerde çalışmak için acele etmeyin - daha da kötüsü olabilir. İş değişikliği gelecek yıla ertelendi. İşveren tarafından yapılan geç para ödemesinden dolayı üzülüyor musunuz, ikramiyeden mahrum kaldınız mı? Bütün bunlar yaşanabilir, özellikle de yeni yılda durum tamamen değişecek.

Aralık ayında, büyük gelirlere ve kariyer gelişimine güvenmemeniz gerekir.

Ayın başında deneyimler ve hatta sorunlar getirecek kontroller bekleniyor. İş adamları, kararsız politik durum nedeniyle yabancı ortaklarla sorun yaşayabilir. Aralık ayında çözülmeyecek, yerli ortakları beklemek veya güvenmek zorunda kalacaklar.

Aralık ayının sonuna kadar daha az sıkıntı yaşanacak ya da tamamen ortadan kalkacaklar. Bu nedenle, sinirlerinizi boşuna boşa harcamayın, olumsuz zamanları beklemek daha iyidir.

Görünüşe göre paranın azlaştığını? Ancak bu sadece bir yanılsamadır: maliyetler artmıştır. Yeni yıldan önce, asla böyle bir hareket beklemeyeceğiniz tanıdık bir kişi size yardımcı olacak ve desteklenecektir.

sağlık

Bu ay, Yeni Yıl kutlamaları arifesinde yatmamak için her şeyde ılımlılık gözlemlemelisin. Sinirinize özel dikkat gösterin: Kalbinize yakın küçük şeyler almayı bırakın. Çoğu hastalığa stresli durumlar neden olur. Masaj terapistinin ofisini ziyaret edin, çoğu zaman rahatlatıcı pratikler yapın. Artık bireysel yıllık döngünüzün sonundasınız, bu nedenle enerji zayıfladı.

Meditasyona dikkat edin. Şimdi bu eski rahatlama pratiklerini ele almanın ve yaşam yönünü yeniden düşünmenin doğru zamanı. Rahatlatıcı müziği daha sık açın ve sadece huzur ve sükunet dalgalarına eritin. Bu, sinir sisteminin aşırı yüklenmesini önler.

Kronik hastalıklar sinir sistemini şiddetlendirebilir, bu nedenle hastalıkları önlemek için incelemeleri ve önlemleri almak için dikkatli olun. Astrologlar, Aralık ayında kozmetik yaşlanma karşıtı manipülasyonlar önermezler, yüksek kaliteli beslenmeye odaklanmak daha iyidir.

Astrologlar, Aralık ayının artan travma düzeyi ile karakterize olduğu konusunda uyardılar. Bu nedenle, buzlu koşullarda sadece sokaklarda değil, aynı zamanda spor eğitimi sırasında da dikkatli olmalısınız.

Pin
Send
Share
Send
Send