Rüya yorumu

Neden partide bulaşıkları yıkayamıyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Çoğu bugün kabul edilen ve batıl inançları kabul edecek, birkaç yüz yıl var. Doğruluklarını tekrar tekrar doğruladılar, bu yüzden bugün onları takip etmeye çalışıyorlar. Geçenlerde ziyaret ediyordum ve bayramdan sonra hosteye yardım etmeye karar verdim, yani bulaşıkları yıkadım. Birden beni ayağa kaldırdı, bunu başka birinin evinde yapamayacağınızı söyledi ve nedenini açıkladı. Bu makalede, neden bir partide bulaşıkları yıkayamadığınızı ve bunun hangi olumsuz sonuçlara yol açabileceğini anlatacağım.

Omenlerin genel yorumu

İyi arkadaşlarla bir şölenin ardından bir şekilde evin sahiplerine teşekkür etmek istiyorum ve mutfakta sık sık yardımlarını teklif ediyorum. Ama batıl inançsız ev kadınları öyle masum görünüyor ki, bir öneri hakaret olarak algılanabilir, çünkü bir partide bulaşık yıkamanın büyük sıkıntıya dönüşebileceğini ve evdeki talihsizlikleri çekebileceğini biliyorlar. Bu işaret şu şekilde açıklanmaktadır:

  • Her evde, yemekler doğrudan ailenin zenginliği ve hanenin sağlığı ile doğrudan ilişkili olan özel bir enerjiye sahiptir. Bir yabancı tabakları ve bardakları yıkamaya başlarsa, o zaman auralarını kıracak, çünkü kısmen kiracıların kiracılarının bilgilerini silecek ve aynı zamanda üzerlerinde enerji işaretini bırakacaktır.
  • Su büyülü özelliklere sahip, bu yüzden enerji değişimi onun yardımı ile gerçekleşebilir. Bu nedenle, bulaşıkları yıkadıktan sonra, bir kişi evin enerjisinin bir parçasını alabilir ve onu enerji ile doldurabilir. Ve o anda kötü bir ruh hali içindeydi, evin kiracılarını kıskanıyordu ya da kötülüklerini diliyorsa, nesneler olumsuzları ortadan kaldıracaktı. Ek olarak, bu gibi durumlarda, yemekler sıklıkla yener ve “asistan” ın elindedir.
  • Eski günlerde bir partide bardak ve tabak yıkamak geleneksel değildi, çünkü inancına göre, bu tür eylemler kekleri kızdırabilir. Bunun için sahiplerinden intikam almak için çeşitli işlemler yapmaya başlayabilir. Kural olarak, evde işler kaybolmaya başladı, ancak bazı durumlarda ev hanımı yükümlülüklerini yerine getirmeyi tamamen durdurabildi ve ardından bir dizi talihsizlik haneye çarptı.

Bugün "neden bir partide bulaşıkları yıkayamıyorsunuz" işareti farklı bir şekilde ele alınmaktadır. Çoğu durumda, mutfakta misafir yardımı, işte sıkıntıya ve parasızlığa neden olabilir. Fakat aynı zamanda dairenin sahiplerinin sağlık sorunları olabilir ve Fortune başarılı insanlardan uzaklaşabilir. Bu evde bulaşıkları yıkayan bir kişi bu evde sık sık misafir edilirse, o zaman kötü bir şey olmayacağına dikkat edilmelidir.

Yemek yedikten sonra nadir bir ziyaretçi veya yabancı bir kişi plakasını yıkamaya karar verdiğinde ve aynı zamanda ev sakinlerinden birinin yediği bulaşıkları yıkadığında, ikincisinin hayatındaki siyah çizgi başlar. Aynı zamanda “yardımcı” mutfak gereçlerini aceleyle yıkadıysa, haneler kargaşa içinde olacak ve iş dünyasında sorunlar yaşanacaktır. Akrabalar kirli bardak ve tabakları yıkamakla meşgul olduklarında, apartman sakinleri hızlı bir seyahate çıkacaktır - bu bir iş gezisi veya bir gezi olabilir.

Kirli elleri bulaşıkları yıkayan bir lavabonun üzerinde yıkamak kötü bir işaret olarak kabul edilir - aile borçlanacak ve uzun süre baş edemeyecektir. Ev sahipleri için olumlu bir sonuç "partide bulaşıkları yıkamak" işareti sadece ebeveynleriniz ise kazanır.

Mutfakta yardım olmadan yapamıyorsanız veya konuklardan biri bulaşıkları hala yıkadıysa, küçük bir ödeme negatif sonuçların ortaya çıkma olasılığını azaltmaya yardımcı olacaktır. Asistana küçük para ile teşekkür etmek gerekiyor. Lavaboya kirli bulaşıkları bırakmanın kesinlikle yasak olduğunu hatırlamak önemlidir, çünkü Bu finansal düşüşe yol açacaktır.

Gizlilik belirtileri

Eski günlerde, garip bir evde bulaşık yıkamanın yalnızca mal sahiplerine sorun çıkarmayacağı aynı zamanda kişisel hayata de zarar verebileceğine inanılıyordu. Örneğin, evlenmemiş bir kız mutfakta yardım etmeye karar verirse, bu tür eylemler aileyi tahrip edebilir ve hatta kocasını bile yönetebilir. Ayrıca dairenin hostesi için kirli bulaşıkları tanıyan "yardım" uzun bir yalnızlığa dönüşebilir.

Bir erkeğe ziyarette bardak ve kaşık yıkama ile ilgili işaretler farklı bir karaktere sahiptir. Bir kız bekarın evinde böyle bir yardım sağlarsa, o zaman yakında evlenecek, ancak mutfağı temizlemeyen gelin mutlaka bir gelin olmayacak.

sonuçlar

  • Bir partide bulaşık yıkamak hemen hemen her zaman apartman sahipleri için sorun vaat ediyor.
  • Mutfaktaki düzeni geri yüklemek için bir yabancı, istemeden evdeki refahı ve serveti olumsuz yönde etkileyebilir.
  • İşaretin olumlu anlamı ancak bir kişi bulaşıkları ebeveynlerinden yıkayacaksa kazanır.

Pin
Send
Share
Send
Send