Rüya yorumu

1951 hangi hayvan mikroskop altında bir kişidir

Pin
Send
Share
Send
Send


Doğu astrolojisinde, burçların 12 işareti vardır - hayvanlar, her yıl dönüşümlü olarak birbirlerinin yerine geçerler. Her hayvanın kendine özgü olumlu ve olumsuz özellikleri vardır, yılında doğmuş birine, belirli bir karaktere, davranışa ve diğer kişilik özelliklerine sahiptir. Bu yazıda şu soruyu cevaplamak istiyorum: "1951 hangi hayvanı?" ve kimliğini düşün.

1951 Hangi hayvan burçtur?

Muhtemelen Çin burçlarının kökeni hakkındaki doğu efsanesini biliyorsunuzdur. Ona göre, görkemli Buda dünyayı terk ettiğinde, tüm canlıları hoşçakal demeye davet etti. Bunlar belli bir sırayla geldi.

Ve sonra Buda, hepsine insanların kaderini himayesinde tutma ve 365 gün boyunca hükümette dünyaya gelenleri etkileme konusunda bütün bir takvim yılı hakkı verdi. O zamandan beri, her yıl belirli bir hayvanın bakımı altında olduğumuz ortaya çıktı.

6 Şubat 1951 ve 26 Ocak 1952 arasında doğmuş olanlar, Kota işaretine atıfta bulunur (ayrıca Tavşan olarak da adlandırılır). İki seçenekten hangisi doğrudur - kimse bilmiyor. Seni daha fazla etkileyen birini seçebilirsin. Örneğin, bu tüylü hayvanları sevdiğim için Kot'u tercih ederim.

Öyleyse 1951 Kedisi basit değildi, Beyaz ve Metalikti. Böyle bir hayvan doğuştan gelen şanslı olmanın yanı sıra, barış seven, zarafetin mükemmel bir örneği olarak düşünülebilir. Daha sonra daha fazla ayrıntı düşünün.

Man Cat (Rabbit) Doğası gereği ne?

1951'de, Doğu burçlarına göre kimin bu burcun insanlarını karakterize etmeye başladığını öğrendik. Düştüğü yükseklikten bir kedi her zaman dört bacağı üzerinde olacaktır. Bu onu burçta çok şanslı biri yapar.

Ayrıca ılımlı hırs, sosyallik, alçakgönüllülük, kısıtlama, zerafet ve iyiliği farklıdır. Güzel ve akıllıca konuşmayı ve kendini doğru değerlendirmeyi biliyor. Doğru, bu işaretin temsilcilerinin görünüşte görünüşte belirgin olmayan ama bir önemi olmayan bir kusuru var. Çok yüzeyseldirler, dolayısıyla kişiliğin olumlu yönleri yüzeyseldir.

Sosyal hayata katılmayı sever. Kedi, laik toplantılar için delilik ediyor, günah işliyor çünkü zaman zaman arkadaşlarının ve tanıdıklarının kemiklerini yıkıyor. Doğru, kötülüğün nadiren ona karşı tutulması için o kadar zarif ve titizlikle yapıyor ki. Misafirperverliği gösterir, evi, tüm ayrıntıların, hatta önemsizlerin bile dikkatlice düşünülmüş olduğu bir stil standardıdır.

Ek olarak, kedi sinsi soy gösterir. Tabelanın güzel yarısının temsilcileri, eğitimlerini göstermek için bayılıyorlar. Doğru, çoğu zaman bazı cisimlerdeki her şeyi derinden anlarlar (ve hatta yalnızca tek amaç için - başkalarının önünde göstermeleri için). Ve ruhun geri kalanı, gerisini bilmez.

Çoğu durumda, Kota'yı dengeden çıkarmak çok zordur. Buzlu bir sakinlik, sakinlik vardır. Ona çok hassas biri, daha duygusal değil diyemezsin. Bu nedenle, küçük bir sıkıntı olsa bile, başkalarının ciddi sorunlarından ziyade kişiselinden daha fazla depresyona girecek.

Tüylü teni etkilemeye başlayana kadar dünya savaşları ve kıtlık ile ilgili sorular sorması pek mümkün değildir. Kota küçük bir olayı bile o kadar üzebilir ki, bir anda gözyaşı dökülsün bile.

Hangi kızların imzaladığı Cat daha güçlü seksi fetheder? Duygusal ve hızla değişen ruh hali.

Kediler en gerçek muhafazakarlardır. İçgüdüsel olarak rahat hayatını değiştirebilecek her şeyden (ve hepsinden) hoşlanmıyorlar. Doğu burçlarında başka hiçbir işaret yokmuş gibi, rahatlık, güvenlik için gayret gösterir.

Ve kesinlikle yeterince iyi düşünülmüş kararlar vermeyecektir. Bu tür bir uyarı Kot'lara güvenmeye zorlayarak başkalarının da hayran kalmasına neden olur. Bu işaretin zayıf cinsiyeti genellikle meslek hayatını iyi tat ve misafirperverliğin gerekli olduğu alanlarda bulur. Genellikle seküler dişi aslanlar olurlar - ünlü politikacıların ve iş adamlarının eşleri.

Kotik çok sevecen, yararlı bir yaratık olmasına rağmen, arkadaşlarını tercih ederek komşularıyla kolayca ayrılabilir. Bu kişiler aileleri için sorumluluktan yoksundur, çoğu zaman akrabalarını yabancı olarak algılarlar. Çocuklarına yönelik yükümlülüklerini başarıyla yerine getirmelerine rağmen, çok gelişmiş anne ve baba içgüdülerine sahip değillerdir.

Metal Kedinin Özellikleri

Kesin olarak, zaten sadece hayvanın işaretinin değil, aynı zamanda onunla ilişkili unsurun bir kişinin kişiliğini etkilediğini zaten biliyorsunuz. 1951 Metal Cat'in ayırt edici özelliklerine bakalım.

Böyle bir birey inanılmaz derecede iyi huylu, gerçek dört bacaklı bir evcil hayvan gibi kabarık diyebiliriz. Uzun süre yalnız kalamamak, insanlarla kendisini kuşatmak istiyor. Doğru, onlar asla yalnız olmayacaklar, hayatta olduğu gibi, Bayan Fortuna her zaman ve her yerde onları izler.

Metal Cat'in ayırt edici özellikleri; çabukluk, nezaket ve kendini kolayca sevebilmesidir.

Fakat diğer yandan, bütün değerleri için, işaret temsilcilerinin bazı dezavantajları vardır. İkinci notların kapatılması - genellikle Kedi sadece evde tamamen rahatlayabilir ve halka açık bir maske takmak zorunda kalır.

ilgi

Yavru kedi en çok ne istiyor? Her şeyden önce, en rahat ve konforlu varlığına. Sessizce hayatın içinde ilerler, karanlık taraflarını keşfetmek için en ufak bir arzusu olmaz. Sakin ve dikkatsizliği tercih eder. Bu bağlamda, maddi bağımsızlık ve yüksek sosyal statü için çaba göstermektedir.

Onun için en önemli ikinci an kişisel güvenlik. Aşık olsa bile, güçlü duygusal patlamaları kışkırtmayacak sadık bir ortak arıyor. Ve mükemmel adayı bulmak - sadece başına gelen her şeyi yaratır.

Kotov bile doğal malzemelerden yapılmış, sağlığa zararsız ve dokunuşlu hoş kıyafetler ile ilgileniyor. Moda trendlerini takip ediyor, özenle sofistike ve zarif bir insan imajını yaratıyorlar.

Kişisel konular

  • Böyle bir bireyin hayatındaki ana çatışma, iç dünyasını hiç kimseye açıklamadan iç çemberini memnun etme ihtiyacı ile ilgilidir.

Örneğin, mümkün olduğu kadar aile meseleleri üzerinde yoğunlaşmaya başlarsa (bu genel olarak ona zevk verir), aniden iç savunmasının düşündüğü kadar güçlü olmadığını keşfeder. Bu da özlem halini harekete geçirir. Görünen o ki, Cat burcunun temsilcisi birisini gerçekten seviyor olsa bile, başkalarının acılarını tam olarak paylaşamamaktadır.

  • İkinci nokta, diğerlerine karşı doğuştan duyduğu güvensizlik ve fark edilmeme alışkanlıklarının yanı sıra aşırı dikkat ile ilgilidir. Yukarıdakilerin tümü, yaşam yollarında serbestçe manevra yapmayı imkansız kılar.
  • Sonuncusu - Kediler kesinlikle açık çatışmalardan kaçınmaya çalışsalar da, konumlarını ve ilgi alanlarını gayretli bir şekilde koruyacaklar. Bir şeylerin yanlış olduğunu hissederlerse, derhal sırtlarını kemerler ve uğursuzca tıslamaya başlarlar.

mali

Para ile, insanlar işaretlemek asla ciddi zorluklar değildir. İş hayatındaki maharetleri başarısızlıklara ve yanlış hesaplamalara karşı korur. Kediler, karlı anlaşmalar yapma hediyesine sahip mükemmel spekülatörlerdir.

Genel olarak, söz konusu kişi iş dünyasında rakipler için tehlikelidir. Büyük başarı ona ticaret getiriyor. Ve iyi lezzetin varlığı antikalarla uğraşmanıza izin verir (örneğin, böyle bir plan için kendi dükkanınıza sahip olursunuz). Ayrıca, iyi avukatlar, avukatlar ve noterler işaret temsilcilerinden ayrılırlar, ancak yalnızca hiçbir şeyin yaşamını tehdit etmeyeceği tek koşul altında.

Olumlu özellikler: duyarlılık, inceliğini, evine olan sevgisini, karmaşıklığını, gelişmiş zekayı, kısıtlamayı, hırsı, zekayı, iyi eğitimi, nezaket, nezaket, nezaket, misafirperverlik, alçakgönüllülük.

Olumsuz nitelikler: genellikle pathos, gizlilik, aşırı soygun, kayıtsızlık, kınama, rahatlama, bencillik gösterir.

Aşk uyumluluğu

1951 yılı hangi hayvanın Doğu takvimine göre olduğu sorusunu ele alarak, temel özelliklerini incelemiş, sonunda aşktaki uyumluluk hakkında konuşmamız gerekir.

  • Belki de en ideal birlik Kota ve Keçi'dir. Her iki ortağın da enfes tadı var, hoş, rahat bir yaşamı seviyor, nadiren birbirleriyle kavga ediyorlar.
  • İyi bir çift ve iki Kotov yaratıldı.
  • Domuz ve Köpek ile Kota da iyi bir uyumluluk vardır. Köpek çok samimi bir köpektir, Yaban domuzu da tıpkı Kedi gibi geniş doğasının kedi hayatını daha keyifli hale getireceği bir lüksdür.
  • Ancak, tasarlanan Rooster’a gelince, onunla başarılı ilişkiler kurmak mümkün olmayacak. Hassas ve gizli Kota, Horozun övünmesine hiç benzemez.
  • Aynısı, Kedinin biraz korktuğu Dicle ile uyumluluk için de geçerlidir ve davranışı çarpıtılmış olarak bulunur. Doğru, bu işaretler arasında, bazen karşılıklı saygı ve uzlaşma arzusuna tabi gerçek hisler vardır.

Bu işaret hakkında daha da ilginç bilgi edinmek için, bu videoyu izleyin:

Marissa

Videoyu izle: Dragnet: Helen Corday Red Light Bandit City Hall Bombing (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send