Rüya yorumu

Eylül 2018'de Yay burcu burcu: Başarıların zamanı

Pin
Send
Share
Send
Send


Sonbaharın başlangıcı, Yay'a enerji ve ilham denizi getirecektir. Başarılar ve eylem zamanı. Ağustos depresyonu sona erdi, yeni bir yaşam dönemi geldi. Hangi 201 peygamberlik yay 201 Eylül’de burç burcu? İyi şanslar ve mutluluk sizi bekliyor!

Ayın karakteristiği

Sonunda, servet neredeyse ümitsiz Yay burcunda gülümsedi. Mutlu bir şekilde toynağı atıyor ve yayını hedefe güvenle yönlendiriyor. Yay olağandışı her şeyde şanslı, arzuların yerine getirilmesi için çok çaba sarf etmeye gerek yok. Enerji potansiyelinizi israf etmemek için kişisel yaşam, iş ve arkadaşlarla iletişim arasındaki enerjiyi dengelemek gerekir.

Şanslı bir çizgi Yay'ı döndürebilir ve izin verilebilirliğin tadını hissederler. Ancak, astrologlar eylemlerinize dikkat etmenizi ve çevrenizdeki insanlara ve arkadaşlara yorumlarda bulunmanızı tavsiye eder - tüm bunlar size karşı gelebilir.

Şans Yay ve kişisel bir cephesinde bekliyor. Baştan sona romantik dürtü dalgalarına dalacaksınız. Bu uzun zamandır evli bir yuva inşa etmiş olanları bile etkileyecektir. Günlük hayatınızı küçük bir tatile dönüştürerek anın tadını çıkarmaya çalışın.

Eylül ayının olumlu günleri: 1, 3, 5, 7, 10, 11, 13, 16, 19, 20, 21, 24, 27, 29.30.

Bu ay çok farklı fikir ve fikirleri hayata geçirmek isteyeceksiniz, çünkü enerji tüm hızıyla ve hareket halinde uygulanmasını gerektiriyor. Yangın elemanının pek çok temsilcisi kendini geliştirme veya ileri eğitim için kurslar almak isteyecektir. Yeterli enerji ve zamana sahipseniz, bir kerede birkaç kursa katılabilirsiniz.

Burç seviyorum

Yalnız Yay, ikinci yarıyı aramaya gitme vakti, yerleşme zamanı. Astrologların sadece görünüm için el ve kalp için bir yarışmacı seçmemeleri önerilir, çünkü çekici bir cephenin arkasında çok karmaşık bir karakter olabilir. Ortak hobiler, hem bir ortak hem de maddi durum seçme gerçeğinin bir kriteri değildir. İç dünyanın zenginliği, dikkat etmeniz gereken şeydir. Eğer şimdi muhatap ile konuşacak hiçbir şeyiniz yoksa, onunla birlikte nasıl bir hayat kurarsınız?

Yıldızlar kadınlara Strelets Birliklerini dost görüşlü erkeklere daha yakından bakmak için tavsiye ediyor, çünkü bir erkek ile bir kadın arasındaki dostluk oldukça nadir görülen bir olgudur. Büyük olasılıkla, bu şüphelendiğiniz bile olmayan gizli hayranlarınız. Aşıklık, günlük aşk beyanlarının ikinci yarısından zorlanmamalıdır, çünkü bakım ve şefkatin tezahürü zaten içtenlik ve duyguların gücünün kanıtıdır.

Streltsov Ailesi ev savaşları ve gösterileri bekliyor. Muhtemelen evliliğinizden sıkıldınız ve duygularınızı biraz “yenilemeye” karar verdiniz? Yıldızların yeni bir ayın 9'unda bir şov başlatması tavsiye edilmez: bir şerefiye büyük bir ihtilafla sonuçlanabilir. Çalışma planınızı yeniden yapılandırmayı deneyin, böylece çocuklar ve akrabalarınızla daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Yanlarda bir ilişki yaşamaya çalışmayın, bu iyi bir şeye yol açmaz.

Finans ve iş

Yaratıcı ve üretken ilham, Strelets Askerleri'nin bir sonraki adımda kariyer basamaklarını tırmanmasına yardımcı olacak. Bazıları popülerlik konusunda gülümseyecekler bile. Girişimciler kazançlı anlaşmalara girebilecek ve iş ilişkilerini kaybedeceklerdir. Hizmetçiler Streltsam, meslektaşlarının hatalarına daha az dikkat etmelidir, çünkü tatil mevsimi bitmiştir ve herkes bir çalışma ritmine katılmayı başaramamıştır.

25 Eylül’ün dolunayında önemli toplantılar planlamayın veya sözleşmeleri imzalayın.

Yeteneklerinden şüphelenenler finansal durumlarını değiştirmek için iyi bir şansı kaçırmamalıdırlar. Başarısızlık korkusuyla, tüm hayatınızı sınırlı bir maaşla harcayabilir ve hiçbir şey başaramazsınız. Refahları için bir yolculuğa çıkmaktan çekinmeyin ve arkadaşlarınızın sunduğu yardımı reddetmeyin.

Kendini gerçekleştirme, takip edilmesi gereken hedeftir.

Tabii ki, boş zamanınızı kanepede geçirerek kendinizi hayatın zaten harika bir şey olduğuna ikna edebilirsiniz. Ancak zaman geri dönüşü olmayan bir şekilde geçer, ancak kendini aldatma sonsuz olamaz.

Finansal açıdan, her şey yoluna girecek. Eski borçları iade edebilir, daha önce yapmış olduğunuz iş için ödeme yapabilir veya sipariş için avans ödeme yapabilirsiniz. Bir bonus veya önemli bir maaş artışı ödemek de mümkündür. Her neyse, eylül, Strelets Askerlerini nakit makbuzlarıyla memnun edecek.

sağlık

Eylül ayında Energy Streltsov çok yüksek olacak, bu yüzden sağlık konusunda endişelenmemelisiniz. Bununla birlikte, kardiyovasküler sistem, özellikle yanlış bir yaşam biçimine yol açarsanız, artan yüklerle her zaman başa çıkamaz. Tartışmanın ilk belirtilerinde, makul bir diyete dikkat etmenin yanı sıra, terapist veya kardiyoloğa bir kibarlık ziyareti yapılmalıdır.

Yağlı, kızarmış, tütsülenmiş - bu sağlıksız yiyecek kategorisine atıfta bulunur. Vkontakte'nin arkadaşlarıyla akşam yemeği ekler ve bu tür yiyeceklere hala hayat verirseniz, yaşam güçlerinizi hızlı bir şekilde israf edebilirsiniz. Kural koyun - İnternette oturmak yerine her gün en az 20-30 dakika yatmadan yürüyün. Kadınlar bir kozmetikçi ve beslenme uzmanını ziyaret etmeyi ertelememelidir - bu fazla kilolar hızlı bir şekilde birikmektedir ve ten rengi arzu edilen şekilde kalmaktadır.

Pin
Send
Share
Send
Send