Rüya yorumu

Eski büyüklerin 2019 yılı için Rusya ve Ukrayna'ya yönelik tahminleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Yaşlılar farklı zamanlarda yaşadılar, ancak Rusya ve Ukrayna'nın geleceği konusundaki tahminleri oldukça benzer. 2019 kehanetleri medyumlar, astrologlar ve diğer modern ustaların öngörüleriyle tutarlıdır.

Ezra peygamber halkına söz

Eski çağlardaki İncil peygamber Ezra, zamanımızda yeni bir liderin hüküm süreceğini söyledi. 3. kitapta, bu politikacının dünya sahnesinde nasıl göründüğünü ayrıntılı olarak anlatıyor. Ona tanrının adı verilen biri olarak adlandırılacak ve gerçekten de bu adama, Tanrı'ya inanan, çok manevi.

Matron Moskova ne öngördü?

Ortodoks ibadet kutsal Moskova Matrona. Zaten 7 yaşındayken, gelecekteki anne hastaları iyileştirdi. Matron isteyerek acı çekmeye yardım etti, onlardan maddi armağanlar beklemiyor, ama ruhsaldan Tanrı'ya inanmasını istedi.

2019’da Moskova’nın Matrona kentinden gelen kehanet olumlu. O, bu yıl Beyaz Rusya'nın Rusya Federasyonu'na katılacağını ve bunun ekonomideki bazı sorunların çözülmesine yardımcı olacağını söyledi.

“Bu önemli! Rus fabrikaları ve fabrikaları tarafından üretilen ürünler, ülkedeki pazar ekonomisinin güçlendirilmesine katkıda bulunmaya devam edecek.”

Modern koşullarda, annenin tahmini, Rusya’nın 2019’daki yaptırımlarının kaldırılacağı anlamına geliyor. 2019'un sonunda, 2020'nin başında, Rusya Federasyonu'nda ölümcül hastalıklar için bir ilaç icat edilecek. Bilim adamları, Matronushka'nın yazılarını deşifre etti ve kutsal suyun hazırlanma için temel alınacağı sonucuna vardı.

Moskova Matronu'nun Tahminleri:

Monk Abel

Abel, Catherine II döneminde yaşadı. Tahmin dünya çapında bilinir. Kehanetleri doğrudur ve insanları şaşırtıyor. XIX. Yüzyılda geniş peygamberlik kitleleri ilan edildi.

Keşiş, Büyük Vladimir'in hüküm süreceğini söyledi. Çağdaşlar onun içinde Vladimir Putin'i tanır.

Çok uzun zaman önce, Abel'in tahminleri, uzmanların günümüze gönderme yaptığı İnternette ortaya çıktı. İçlerinden biri Putin'in Kafkasya'da savaşacak bir savaşta ölebileceğini söylüyor. Başka bir kod çözme, Vladimir Vladimirovich'in halkını büyük talihsizliklerden kurtaracağını belirtti.

2019’da Abel, Rusya’nın ekonomik olarak büyüyeceğini ve yakın ve uzak ülkelerdeki birçok ülkenin kendisine ulaşacağını öngördü. Keşiş ve Rusya arasındaki ilişkilerin nasıl gelişeceğini öngören kardeş halklar, Ukrayna'nın başkentindeki liderliğin değişmesinden en kısa sürede barış yapacak. Liderler, Ruslarla dostluk, kültürel ve ekonomik bağları canlandırmaya yönelik politikalar uygulayacak.

Athos yaşlılarının tahminleri

Athos'un eski ve yaşlı büyükleri Ukrayna halkının Kiev Rus'ta yaşayan son derece ruhani atalarının soyundan geldiği için Ukrayna'nın yakında uyanacağı konusunda hemfikirdir. Ukraynalılar bir sürü kargaşanın içinden geçmek zorunda kalacaklar, bundan sonra birleşecekler ve devletler başarı bakımından Çin'e benzeyecek. Devlet yenilenecek ve eski Kiev'de aynı sermaye ile tekrar Kiev Rus olarak adlandırılacak.

Kırım yine Ukrayna olacak, ancak herkes bunun Tatar toprakları olduğunu varsayacak. Yaşlıların tahminlerine göre, bu 2025'ten sonra olmayacak.

2014'ten 2019'a kadar yaşlıların Putin, Rusya ve Ukrayna'nın kaderi hakkında öngörüleri:

Paisiy Svyatrets

Paisius Kutsal Üçlü manastır ve Ortodoks Konstantinopolis Kilisesi'nin kanadının altında bir şema keşiş oldu. Athos'ta emek verdi, münzevi, ruhani bir talimatı olan keşiş ve meslekten olmayan biriydi. Paisius 1924'te doğmuş, 1994'te ölümü. Yunanlılar ve Ruslar özellikle Paisy Svyatogortsa'ya ibadet ediyorlar.

Ekümenik Patrikhane'nin Kutsal Sineması, Paisii Svyatorets'in kutsal hayatın yaşlısı olduğuna, 2015 yılında Yaşlı'nın Musa'ya yazıldığına ve yılın belli bir gününde inananların hafızasını onurlandırdığına, çeşitli konularda yardım istediğine karar vermiştir.

Paisy Svyatogorts'un temel tahminlerini tanımlamak için birkaç ifadede, Türkiye ile Yunanistan arasındaki askeri eylemleri öngördü. Kim kazanacak Yunanistan ve sınırlarını genişletip kanat Konstantinopolis'e geri döndü.

Düşmanlıklar sırasında, Türklerin üçte biri ölecek, ikinci üçte biri Ortodoks olacak ve geri kalan insanlar mültecilerin saflarına katılacak. Çok sayıda kurban olacak, saldırganlar istila için para ödeyecek.

Yaşlı Paisy Svyatogorts'un Tahminleri

Athos Makarios'un Yaşlıları

Bu keşiş, Ukrayna'nın iki durumda kazanabileceğine inanıyor: ülkenin bütün adamları ülkeyi savunuyorsa; Ukrayna hükümeti tövbe edip ülkede reform yapmaya başlayacağı zaman. Ülkede bu değişiklikler önümüzdeki yıllarda meydana gelebilir.

Paisius Athos'un tahmini

Paisius Athos, Yunanistan'da yaşadı - 1924-1994. Halk tarafından saygı duyulan yaşlı adam, sıradan insanlar için üzüldü ve birçok gözyaşı dökülmesini öngördü.

Rahipler vizyonları ziyaret etmiş ve 2019 savaşında yeryüzünde öfkeli. Türkiye için korkunç bir tahmin, bir dünya olarak, dünya haritalarından kaybolacak. İstanbul ceviz halkına iade edilecektir.

Yaşlılar, o zamanlar dünya nüfusunun 1 / 3'ünün yok olacağını, 1 / 3'ünün Hristiyan olacağını ve geri kalanın mülteci olacağını ve kaderlerinin dünyanın bir köşesine sığınacaklarını öngörmüştü.

Paisius Svyatogorts'un tahminlerini hatırlayalım. 2019 itibariyle, Rusya ile Türkiye arasında zaten bir çatışma var. Artık mülteciler başka ülkelerdeki evleri arıyorlar. 2019 yılında bu eğilim devam edecek.

Ukrayna'yı neler bekliyor?

Ukrayna'da son 5 yılda büyük olumsuz değişiklikler oldu ve birçoğu ilgileniyor ve yaşlılar bu ülke için ne öngörüyorlardı? Wang'ın 2019 için öngördüğü şey buydu:

  1. Yetkililer değişecek, yetkililer nereye kaçacak ve dümende sadece bir kişi kalacak. Tam olarak kim? Belli değil.
  2. Yeni Rusya ve Ukrayna bir araya gelmeyecek. Donbass'ta hayat huzurlu olacak. Sakinler, iktidardaki liderin uzun sürmeyeceğinden ve Maidan gibi isyanlarla değiştirilebileceğinden korkacaklar.

Azizler, Yeni Rusya'nın Ukrayna ile yüzleşmesi nedeniyle birçok ülkenin çatışmaya çekileceğini ve bunun 3. Dünya Savaşı'nın başlangıcı olacağını söyledi. Rusya, Rusça konuşan insanların haklarını, Rusya kültüründe doğuştan gelen gelenekleri savunacak.

Yaşlıların tahminlerine göre, savaş uzun sürmeyecek, ancak zalim ve kanlı olacak. Rusya Federasyonu, topraklarının çoğunu kaybedecek, ancak hayatta kalacak ve Belarus ile birleşecek. Rusya, Yeni Rusya’yı himaye altına almaya devam edecek ve diktatörlük, baskı ve Ukrayna ile mücadele etmeden özgürce yaşayacak.

"Bu önemli! Novorossia, Rusya Federasyonu, Belarus ve Sırbistan ile bir ittifakı tercih ederek Ukrayna'dan ayrılacak. Novorossia, özgürlük, bağımsızlık ve kendi yasalarını oluşturma yeteneğini tercih ederek Rusya'nın bir parçası olmayacak."

Ukrayna ile ilgili tahminlerinde yaşlılar, 2019'daki krizin devam edeceği ve diğer insanlar yakında iktidarda olacaklar. Kriz dönemlerinde duracak ruhta güçlü. Herkes kendinden sorumlu olmak için herkesin bağımsız hareket etmeyi tercih etmesi durumunda insanlar arasında daha büyük bir karışıklık olacaktır.

Rus yaşlı Seraphim Tyapochkin, ülkenin hayatta kalacağını, kaderin kendisine sunacağı bütün sınavları geçeceğini öngördü. Bazı topraklar kaybolacak. Rusya çok zengin olmasa da, ancak vicdanına göre nüfus onurlu bir şekilde yaşamaya devam edecek.

Pin
Send
Share
Send
Send