Rüya yorumu

Avuç içi yaşam çizgisi: hangi taraftan bakacağınızı ve nasıl + deşifresini çözeceğinizi

Pin
Send
Share
Send
Send


Yaşam çizgisi, avucunun üç ana çizgisinden biridir (zihnin çizgisine ve kalbin çizgisine ek olarak), deneyimli avrupalıların bir kişinin karakterinin özelliklerini, kader çeşitlerini tanımlayabildiği, gelecekteki tehlikelere karşı uyarabileceği veya kendi yüksek potansiyelinden birini temin edebileceğine göre.

Genel yorum

İnsanlar her zaman geleceğe bakmak istemişlerdir. El falı en popüler ve eski tahmin yöntemlerinden biri olarak kabul edilir. Böyle kehanetin temel prensipleriyle uğraşmak mümkündür. Sadece açıklamayı dikkatlice okumak ve avuç içindeki kendi resminizle ilişkilendirmek yeterlidir.

Yaşam enerjisinin göstergesi: nerede ve ne anlama geldiği

Yaşam çizgisi ilk önce bir kişinin avucunda, yine de rahimde görünür. Başlatılmamış, ondan yalnızca kaderin amaçladığı yaşam yıllarının sayısını belirlemeye çalışıyoruz. Fakat bu çizgi, bir insan hakkında, başka bir dünyaya ayrılma döneminden çok daha fazlasını söyleyebilir.

Yaşam çizgisi, bir bireyin enerji potansiyelini, iç kuvvetinin miktarını, kaderin darbelerine dayanma kabiliyetini, dayanıklılık derecesini ve duygusal istikrarı gösteren koşullu bir göstergedir. Sağ ve sol elin yaşam çizgisine bakarak bu özellikleri belirlemek mümkündür. Ancak mevcut bilgilerin çoğu baskın olan eli içerir (sağ elini sola - sağ elini sola).

Sağ tarafta, yaşam çizgisi avuç iç kenarındaki başparmak ile işaret parmağı arasındaki yolculuğa başlar. Çoğu insan için, baş parmağını yarım daire içinde yuvarlayarak ve bileğe (baş parmağının tabanına yakın) biten yoluna devam eder.

Her insanın avuç içinde kendine özgü bir düzeni vardır, böylece yaşam çizgisi çeşitli şekillerde tanımlanabilir ve en küçük detayın anlamı olacaktır. İdeal olarak, kaderin mutlu bir şekilde ifade edilmesi, bu çizginin yumuşak, aralıklı, iyi gölgeli, farklı gölgeler, adalar, yıldızlar, noktalar olmadan olması gerekir.

El faşiğinde başın dibindeki yer Venüs Tepesi olarak adlandırılır. Çizgi ne kadar geniş ve genişse tabandaki boşluğa gider (Venus Hill), fiziksel sağlık, duygusal denge, pozitiflik ve açık fikirlilik o kadar iyidir.

Böyle bir insanın özelliklere hazır olduğunu, cesur görüşlerini ve zorluk korkusunun yokluğunun yüksek hedefler koymasına izin verdiğini söyleyebiliriz. Planını gerçekleştirmenin yollarını arıyor, başarılmış olanı hiç durdurmuyor ve aktif yaşam tarzıyla başkalarına bulaştıramıyor.

Başka bir durum, yaşam çizgisi kelimenin tam anlamıyla baş parmağını bastırarak, üssünde minimal bir alan bırakmasını beklemektedir. Bu, bir insanın genellikle canlılıktan yoksun olduğunu, çok hasta olduğunu, ebedi uyuşukluk, yorgunluk ve stresle mücadele ettiğini gösteren açık bir işarettir.

Bu insanlar genellikle karamsardırlar, başkalarını kendi başarısızlıkları için suçlama eğilimindedirler, kendi planlarını uygulamak için sürekli zaman ve kaynaklardan yoksundurlar. Böyle bir resim, bireyin fiziksel verileri veya daha ziyade spor eğitimi eksikliği hakkında konuşabilir.

Olay ve yaşam çizgisinin yaşı nasıl karşılaştırılır

Yaşam aralığını belirlemek, kaderde herhangi bir değişikliği belirtmek kolay değildir. Bunları dikkate almak için birkaç yöntem vardır:

  • Orta yaş yöntemi (35 yıl). Orta parmağından yaşam çizgisiyle kesişmesine dikey bir çizgi çizin. Kavşak noktası yaşamın ortasıdır. El falı olarak, yaşamın ortası yaş olarak kabul edilir - otuz beş yıl. Bu rakama göre, kabaca ve diğer etkinlik tarihlerini hesaplayabilirsiniz;

  • Aralıklı ölçüm yöntemi. Genel ilkelere göre, yaşam çizgisinin avuç içi başlangıcından el bileğine olan uzunluğu yetmiş yıldır. Bir olayın meydana gelebileceği yaşam süresini bulmak için, avuç içi bir cetvelle ölçmek ve tarihi basit formüllerle belirlemek yeterlidir.

Hesaplamaların açıklaması: L, mm cinsinden yaşam hattının uzunluğu ise, o zaman mm'nin 1 yıl olduğunu bulmak için, L / 70 yıla ihtiyacımız vardır (uzunluk 70'e bölünür). Daha sonra uzunluğu ilgi alanına kadar ölçüp mm = 1 yıl ile çarpıyoruz.

Örnek: Yaşam çizgisini ölçüyoruz, 80 mm. Bölün 80 mm (satır uzunluğu) / 70 (toplam yıl sayısı) = 1,14 mm = 1 yıl. İlgilenilen süreye olan mesafeyi ölçüyoruz. Geleneksel olarak, 25 mm idi. Dolayısıyla 25 mm'yi 1.14 = 21.9 yıl olarak bölüyoruz. Bu olayın yirmi bir ve kabaca dokuz aylık olması bekleniyor.

Ayrıca üç veya yedi eşit parçaya bölme yöntemi de kullanılır. Her biri sırasıyla yetmiş yılın eşit bir parçası olacak. Ancak bu yöntemlerden biri yüzde yüz hatasız cevap vermeyi garanti etmiyor.

Kesintiler veya satır kesmeleri

Çizgiyi geçmek. Venüs Tepesi (av çizgisinin etrafındaki başparmağın tabanı) alanındaki avuç içine bakıldığında, bazıları parmağın başından itibaren yaşam çizgisini geçen birçok ince çizginin farkına varabilir.

Yaşam çizgisi boyunca bu tür küçük çizgiler, bir kişinin çeşitli streslere ve deneyimlere karşı duyarlılığının doğrudan bir göstergesidir. Bu nedenle, böyle bir resmin sahibi herhangi bir nedenden dolayı endişe duyuyor, yalnızca kendisinin tüm sorumluluğunu üstleniyor ve zamanla nasıl rahatlayacağını veya dikkatini dağıtacağını bilmiyor.

Bir başka yorum, eğer böyle ince çizgiler azsa ve yaşam çizgisini sadece birkaç kez geçerse ortaya çıkar. Kavşak noktaları, belirli bir yaşam süresindeki zorlukları veya sorunları gösterir.

Soru, avucunuzun içinde stres çizgilerinin olmadığı konular hakkında ortaya çıkmaktadır. Bir insanın yeterince strese dayanıklı olduğu ve küçük sıkıntılarla kırılması zor olduğu anlamına gelir. Elleri bu küçük çizgilerle süslenmiş olanlar için, kendi duygusal zekanızı yönetmeyi, önerilen durumlara daha dayanıklı ve toleranslı olmayı öğrenmelisiniz.

Hat kesintisi. Yaşam çizgisindeki küçük boşluklar genellikle ciddi sağlık sorunları olarak kabul edilir. Bu mümkün, ancak bu durumda, her iki avuç içi göz önünde bulundurmalı ve destek işaretleri aramalısın. Eğer böyle bir işaret yoksa, sadece bir değişiklik bekliyorsunuz demektir.

Değişiklikler sadece dış yaşam tarzını, işi, kişisel ilişkileri etkileyemez. Hayata bakış, değerler, hedefler, hedefler değişebilir. Bir kişi, gereksiz her şey tarafa gittiğinde ve daha önce dikkat edilmemiş bir yer tarafından işgal edilecek bir aydınlanma, aydınlanma dönemi yaşayabilir.

Genellikle, bu tür süreksizliklerin olduğu yerlerde, çizginin üst üste geldiği görülüyor ve bölümler birbirinden uzak görünmüyor. Eğer öyleyse, o zaman yeni olaylar aniden hayatınıza girmeyecek, her şey sorunsuz ve acısız bir şekilde devam edecek.

Derin ve aydınlık süreksizlik aralıklarını görenler için farklı bir durum bekliyor. Genellikle aşk deneyimleri, ayrılıklar, boşanmalar ile ilgilidir ve ayrıca kariyerle, şefle olan çatışmayı, işten çıkarmayı, azaltmayı da içerebilir. Daha doğru bir cevap, avucun diğer alanlarının analizini söyleyecektir.

Avcılar, yaşam çizgisindeki aynı açığı her iki eldeki sağlığa bir darbe olarak yorumluyorlar. Bu kronik hastalıkların alevlenmesi veya ciddi aşırı yüklenme, kazalar, kazalar nedeniyle vücudun ani bir başarısızlığı anlamına gelebilir. Geri almak için çok zaman, çaba ve para harcadığınız an.

Daha kötüsü, tahmin üst çizgide bir başparmak bölgesine dönüşen molalı olanlar için. Böyle bir uyum ciddi sonuçlarla ve muhtemelen ölümle tehdit ediyor. Ancak, sonuçlar çıkarılmadan önce, diğer işaret ve çizgilerin davranışına dikkat edilmelidir. Bir kişinin ölümcül sonuçlarını gösteren işaretler mutlaka kopyalanır ve diğer satırlarla onaylanır.

Satır kız kardeşi veya çift hayat

Yaşam hattının herhangi bir yerinde bir kardeş çizgi görülebilir, buna paralel olarak eşlik eder veya bazı boşlukları kapatır. Böyle ekstra bir çizgiye sahip olmak çok iyi bir işaret. Özel başarı ve başarı, hurma boyunca yaşam çizgisine eşlik eden bir kardeş hattına sahip olanları bekliyor.

Avucunuzun ortasında biten kısa bir yaşam çizgisini gözlemlediğinizde, istemsizce hayatın kısa olacağı düşüncesi doğar. Ancak, asgari miktarda enerji rezervinden ve kişilik kaynaklarından bahseder. Tek yapmanız gereken yaşam tarzınızı değiştirmek, kendinize karşı tavrınızı değiştirmek.

Mutlu bir tahmin, kız kardeşi hattını alır gibi yaşam çizgisini yavaş yavaş kaybedenleri kapalı bir önyargının etkisini yaratır. Bu, kaderdeki temel değişikliklerin bir işaretidir: medeni durumdaki hızlı bir değişim (evlilik), başka bir şehre, ülkeye taşınmak.

Belirli bir çizgi zinciri varsa, harekete geçmeye ve harekete geçmeye hazırlıklı olmalı. Bu süre zor olacak, hastalıklar, küçük sıkıntılar devam edecek. Testler mutlaka sona erecek ve tekrar yaşayacağınız gücü hissedeceksiniz.

Çoğu zaman, avcılar bu çizgiyi koruyucu meleğe çağırırlar. Amacı, bir insanın, herhangi bir yaşam zorluğunda ve hatta en kötü koşullarda, her zaman iyileşme şansının olacağını göstermektir. Birisinin baştan başlamak için bir tür ikinci rüzgarı olacak. Genellikle bu insanlar uzun süre yaşayarak gizli fırsatlarını ve potansiyellerini merak ederler.

Hafif kırmızımsı bir renk tonuna sahip çift yaşam çizgisi, yüksek mizaç, uyarılabilirlik ve kişinin cinselliğini arttırır. Bu insanların enerji alışverişinde bulunmaları veya paylaşmaları önemlidir. Başarı sadece duygular alanında değil beklenebilir. Böyle bir çizgide hizaya sahip bir kişi, olağanüstü bir zihniyet, cesaret ve kararlılığa sahip olduğu için başarılı bir askeri kariyer yapabilir.

Diğer özellikleri

Geniş ve sığ yaşam çizgisi, sağlık durumunun kötü olduğunu veya kendi kıskançlığınızdan sürekli rahatsızlık duyduğunuzu, finansal durumunuzdan ve genel olarak yaşam koşullarından memnuniyetsizliği yaşadığınızı gösterir.

Yaşam çizgisi Jüpiter bölgesiyle başlıyorsa veya avucunun bu kısmına dal atıyorsa, davranışınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Gurur, kibir ve aşırı hırs, sizden mutlu kaderinize doğrudan dahil olan gerçekten önemli insanlar sizden uzaklaşabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send