Rüya yorumu

Haziran 2018'de Kova burcuna astroprognoz

Pin
Send
Share
Send
Send


Son zamanlarda, Kova tamamen çalışmaya ve aile ve kişisel yaşamı tamamen unutmaya adamıştır. Akrabalarını ne zaman ziyaret ettiğini ya da sadece bir arkadaş grubu ile tanıştığını hatırlamıyor. 2018 Haziranındaki Burç Kova burcu, öncelikleri değiştirmeye acilen tavsiyede bulunur, aksi takdirde bütün yakın insanlarını çok kaybedecek ve tek arkadaşı uzun yıllar çalışacak. Tabii ki, özellikle kendi işini yönetiyorsan, kariyerini son plana zorlamana gerek yok, ama yine de dinlenmeye daha çok zaman ayırmaya değer.

Genel astrolojik tahmin

Kova, bazen başkalarıyla ilişki kurmasını engelleyen kendi özgüveninin kibir ve aşırı tahmin edilmesi ile karakterize edilir. 2018 Haziran'ında, yıldızlar davranışlarını gözden geçirmelerini ve sinirlilikle nasıl başa çıkacaklarını ve aynı zamanda daha uyumlu ve ılımlı olmayı öğrenmelerini tavsiye eder. Aksi takdirde, en yakın arkadaşlarını kaybetme riski vardır. Ve meslektaşlarla ve patronla iletişim kurarken, makul olmayan eleştirilerden gelseler bile saldırganlığı ve edepsizlikten kaçınmak gerekir.

2018 Haziran ayının ilk günlerinden itibaren, beklenmedik ve her zaman hoş olmayan, Kova'nın hayatında durumlar ortaya çıkmaya başlayacaktır. Bazen kendi başlarına çalışmayacakları için o kadar şaşırırlar ki. Bu dönemde arkadaşlarına bakmalısın, belki de aralarında senin hakkında söylentiler yayan birileri vardır. Ancak kişi, çevrenizdeki her insandan şüphelenmemeli, kötü niyetli olmayan kişi yakında kendini açıklayacaktır.

Haziran ayındaki Kova değişim için can atıyor ve her şeyden önce işleri değiştirmeyi ve işleri değiştirmeyi düşünecek, ancak yıldızlar kendinizle başlamanızı tavsiye ediyor. Kuşkusuz, eksikliklerle mücadele ve olumlu niteliklerin geliştirilmesi güçlükle verilecek, ancak bu şekilde kendinizde kendi kendine yeterli ve bilge bir kişilik geliştirebileceksiniz. Ayın ortasında, bekar Akvaryumlar, daha iyisini yapmak istedikleri bir kişiyle tanışacaklar. Sadece yaştaki farklılıktan korkmanıza gerek yok ve başkalarının kınanmasından korkun, sadece onların duygularına konsantre olmanız gerekir.

Sağlık burç

Yaz başında Kova, omurga veya eklemlerde büyük rahatsızlıklara neden olacak problemler yaşayabilir. Hareketler sırasında, zamanla yalnızca artacak olan ağrı oluşabilir. Bu durumda, ağrı kesici kullanımı yardımcı olma olasılığı düşüktür - doğru tanıyı bulmak için bir doktora danışmanız gerekir. O zamandan beri yatılı tedavi görmek zorunda kalabilirsiniz. Eklem hastalıkları ve kas-iskelet sistemi hastalıkları için uzmanlar tarafından sürekli izlenmesi gerekir.

Fırtınalı ve hareketli bir Haziran, Kova'nın psikolojik sağlığını etkileyebilir. Sık görülen ruh hali değişimleri, sinirlilik ve sinirlilik yaşayacak. Dava, sinir krizi veya hatta depresyona ulaşmadığı sürece, bir profesyonelden yardım istemek gerekir. Ayrıca, biraz tatile çıkmak ve günlük işlerden kaçmak ve rahatlamak için denize daha yakın tatile gitmek de acı vermez.

Bildiğiniz gibi, spor yalnızca fazla kiloyla değil, aynı zamanda stresle de savaşmanıza yardımcı olur, bu nedenle Kova spor salonuna veya havuza kaydolmalıdır. Tabii ki, kendinizi büyük yüklerle doldurmak buna değmez, özellikle de haziran ayında yaralanma ve burkulma olasılığı yüksek. Hafta sonları, temiz havada rahatlamak ve neşeli bir şirkette olumlu iletişimin tadını çıkarmak için arkadaşlarınızla birlikte doğaya doymaya değer.

Burç Finans ve Kariyer

Kova'daki profesyonel alandaki temel değişiklikler ancak kendisi isterse gerçekleşir. Bu burç temsilcilerinin iddialı ve daha iyi bir şey için sürekli bir istek duyuyorlar, bu yüzden sık sık işleri değiştirebiliyorlar. 2018 yılının Haziran ayında, iyi bir maaş ile prestijli bir pozisyon elde etmek için bir şans olacaktır. Bu kadar cazip bir teklifi reddetmemelisiniz, çünkü çok uzun zamandır hayal ettiniz.

Yaz başında, Kova çok çalışmalı ve işte inisiyatif göstermeli. Yetkili makamlardan en büyük övgü ve belki de ödül, teşebbüsün gelişimi ve iyileştirilmesine ilişkin düşüncelerini paylaşmaktan korkmayanlar tarafından alınacaktır. Ne de olsa, bu burç burcu temsilcileri genellikle gizli tutulmaması gereken mükemmel fikirler tarafından ziyaret edilir. Fakat bunu doğrudan yetkililere söylemek, meslektaşlarınıza değil, çünkü basitçe defneğini alabilirler.

Haziran ayındaki finansal gelir, Kova'nın istediği kadar yüksek olacak, ancak bu sadece yiyecek ve ev ihtiyaçları için değil, aynı zamanda çok hoş olmasa da, çok hoş bir yaz tatili için de yeterli. Bu süre zarfında, tabela temsilcilerinin pek çoğu kendilerini şımartmak isteyeceklerdir, ancak yıldızlara tasarruf ve pratiklik göstermeleri tavsiye edilir. İtici alım yapmaya gerek yok çünkü edinilen şeyler kabine rafta yatarken boşta olacak.

Burçlar ailesi ve ilişkileri

Yaz başında Kova'nın ilişkilere kesinlikle vakti olmayacak, bu yüzden bilerek ruh eşi aramayacak. İstediği ve istediği zaman yapabileceği bekar hayattan tamamen memnun. Kova karşı cinsle arkadaş olmayı, kendilerini romantizm ve zorunluluklarla yüklememeyi sever. Fakat zaten ayın ortasında durum değişecek, çünkü kader sizin için sevgiye olan tutumunuzu değiştirmeye zorlayacak kaderli bir toplantı hazırladı.

Kova burcunda, şimdi ikinci yarı ile bir ilişki içinde oluşan ve sonra kavga ve tiffs olacak. Zaten ayın sonunda, sendikanız, yalnızca sevdiklerine gerçekten değer veren ve onsuz geleceklerini hayal edemeyenlerden kaçınabilecek olan çöküşün eşiğinde olacak. İlişkileri geliştirmek için Kova'nın kendisiyle başlaması gerekir. Davranışlarını gözden geçirmek, yumuşaklık ve esneklik göstermeye başlamak gerekir.

Aile Korosu'nun ikinci yarı ile ilişkileri de her zaman düzgün olmayacak, ancak bunun nedeni onların doğası değil, konut meselesi olacak. Kendi dairenizi veya evinizi almayı düşünmenin ve ailenizle yaşamamanın zamanı geldi. Kiralanan bir daireden diğerine sürekli taşınmak da sorunu çözmez, ancak yalnızca “çekişme ateşi” üzerine bir ortakla birlikte yağ döker.

Pin
Send
Share
Send
Send