Rüya yorumu

Rüya kitabındaki çıplak adamı ne hayal eder?

Pin
Send
Share
Send
Send


Çıplak bir adamın neyi hayal ettiğini bulmak için, bu makalede popüler rüya kitaplarının yorumlarını okuyun. Çıplaklık çoğu zaman, hayalperestin korkularını ve duygularını, çevresindeki gerçeği oluşturan düşüncelerini sembolize eder.

Simeon Prozorov'un rüya yorumu

Çıplak insanlar en sık hastalığın hayalini kurar. Bu, kendinizi güvensiz hissettiğinizin bir işaretidir, bu yüzden vücudunuz her türlü rahatsızlığı kolayca alır.

Daha fazla yorum:

 1. Çıplak bir yabancıyı görmek - viral enfeksiyonlardan sakının, bağışıklığınız onlara karşı koymak için yeterli değil. Kronik hastalıkların varlığında, uyku güçlü alevlenmelerini vaat eder.
 2. Çıplak sevilen birini görmek - uzak akrabanızın ölümcül derecede hasta olduğu kötü haberi alın. Tedavisi için fonlara ihtiyacınız olacak ve aktif olarak yardım etmeniz ve tasarruflarınızdan vazgeçmeniz gerekecek.
 3. Çıplak bebek kötü bir işarettir. Böyle bir rüya, tanıdık bir kişinin başa çıkamayacağı bir hastalıktan çabuk ölmesini vaat ediyor. Uzun ve zor bir tedaviye başlayacak, ancak hiçbir doktor onu iyileştiremez.
 4. Çıplak insan kalabalığı - yaşamınız ve akrabalarınızın sağlığı büyük tehlike altında. Kendini bir araya getirdiğinde bir kaza geçireceksin. Bir süre konuşmayı ve buluşmayı bırakırsanız, büyük sıkıntılardan kaçınılabilir.
 5. Kendinizi çıplak görmek büyük bir skandala katılacak, ancak tarafsız olacaksınız ve taraf tutmayacaksınız. Bu, çatışmayı ciddi kayıplar yaşamadan terk etmeyi ve tüm katılımcılarıyla iyi ilişkiler sürdürmeyi sağlayacaktır.
 6. İnsanları çıplak bir erkeğe gülerken görmek - dürüst olma alışkanlığınız nedeniyle, kamu kınama nesnesi olabilirsiniz. Sırlarınız başkaları tarafından bilinecek ve itibar umutsuzca bozulacaktır.
 7. Herkesin önünde çıplak yürümek - zor bir durumda yeterli şekilde davranamayacağınız için, birçok insan acı çekecektir. Ve kendinizi çok hassas bir durumda bulacaksınız. İtibarınızı geri kazanmak için çok zaman harcamak zorundasınız.
 8. Çıplak bir adamı görmek - parayla ilgili problemlere. Bu gerçek bir finansal krizdir. Tasarruf olmadan ve her zamanki gelir kaynağı olmadan kalacaksınız. Bir süre hayatta kalmak ve en çok tasarruf etmek zorunda kalacaksınız.
 9. Çıplaklık gördüğü şeyden iğrenmek - utanç verici. Geçmişte sizin görünmeyen bir eyleminiz herkes tarafından bilinecektir. Aktif olarak tartışmaya başlayacaksınız ve kendilerini alaydan korumak için başka bir şehre taşınmanız gerekebilir.
 10. Yaşlı ve gevşek çıplak vücut, yakın gelecekte finansal sorunları çözmenin mümkün olmayacağının bir işaretidir. Kriz, ne kadar aktif davrandığınızdan bağımsız olarak birkaç yıl daha sürecek.

Rüya kayalar

Suyun içinde giysileri olmayan birini görmek - üzücü sonuçları olan senin için sona erecek bir aşk ilişkisine. Değersiz insana güveniyorsun. Hayatınızı tamamen mahvedebilir, bu yüzden dikkatli olun.

Daha fazla yorum:

 1. Kirli suda Çıplak adam - ilişkiniz aktif olarak tartışılacaktır. Ve söylentiler her zaman doğru olmayacak. Siz ve eşiniz, aktif olarak zarar vermeye çalışan kötü dilleri sürekli olarak kapatmanız gerekecek.
 2. Suda çıplak yüzün - önemli bir seçim yapmanız gerekecek. Ve aile yaşamınız kararın doğruluğuna bağlı olacaktır, bu nedenle mümkün olduğu kadar sorumlu bir şekilde yaklaşmanız faydalı olacaktır.
 3. Havuzda çıplak yüzmek - hayırlı işareti. Hayatında çok büyük bir şans akışı tatili. Dilekler çok fazla çaba harcamadan kolayca yerine getirilecektir. Bu süre birkaç yıl sürecek.
 4. Banyoda Çıplak insanlar - hızlı bir evlilik için. Yakında nişanlıyla tanışacaksın. Şaşırtıcı bir romantizm başlayacak ve çok çabuk bir evlilik teklifi alacaksınız. Aceleci evlilik her ikisi için de uzun ve çok mutlu olacak.
 5. Çıplak bir kadınla görüşmek - sevilen birinin suçuyla her türlü sıkıntıya. O, sizi ciddi olarak etkileyebilecek olan bir yanlışlık yapacak. İnanılmaz miktarda problem çözmemiz gerekecek.

Idiom rüya

Çıplaklık, duygularınızı açığa vurmanız, gösteriş yapmanızın bir sembolüdür. Bunu bilinçsizce yapacaksınız ve daha sonra kendinizi şu anda kendinizi kısıtlayamayacağınız için çok pişman olacaksınız.

Daha fazla yorum:

 1. Böyle bir rüya bir uyarı olabilir. Tanıdık olmayan insanlara bu kadar sık ​​güvenmeyin ve hak etmeyenlere güvenmeyin. Çok açıksınız, bu tür davranışlar gelecekte size zarar verebilir.
 2. Taçtaki çıplak bir insanı görmek, yanılsamalarda yaşadığınızı ve etraftaki gerçeği olduğu gibi kabul etmek istemediğinizi sık sık aldatdığınızı gösterir.
 3. Çıplak tellerin yanında giysileri olmayan birini görmek, herhangi bir şeyin, kişinin, hareketin veya durumun özünü görebildiğinizin bir işaretidir. Bu beceri sizi gerçek başarıya götürebilir.
 4. Kıyafetleri olmayan bir dilenci finansal sorunların hayalini kuruyor. Kaza nedeniyle ana gelir kaynağını kaybedebilir veya mülkünü kaybedebilirsiniz. Belaya izin vermek istemiyorsanız dikkatli olun.
 5. Kalabalığın ortasında çıplak olmak - geçmişte bir kınama yaptın, bu yüzden hala utanç ve suçluluk hissediyorsun. Gelecekteki olumlu değişikliklere açılmak için durumu bırakıp geçmiş günahı unutmanın zamanı geldi.

Pin
Send
Share
Send
Send