Rüya yorumu

Bir kadının hayalini kurdukları yılanlar ne?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir yılan kadının neden rüya gördüğünü bulmak için, bu makaledeki tüm yorumları okuyunuz. Rüyadaki komployu detaylı olarak hatırlarsanız, gelecekte başınıza gelebilecek olayları öğrenebilirsiniz.

Psikolojik rüya kitabı

Yılanlar tüm tezahürlerinde kötülüğü sembolize eder, bu nedenle böyle bir rüya sizi daha dikkatli davranmanız için bir uyarı olabilir. Ancak başka tahminler de var.

İşte onlar:

 1. Ölü bir yılan tarafından ısırıldığınızı hayal ederseniz, güvenilir bir arkadaşınızın ikiyüzlülüğünden acı çekeceksiniz. Zor bir anda, ihanete uğradı ve ortaya çıktı ki, güvenebileceğiniz kişi bu değildi.
 2. Yılanlar sizi gökten döndürür ve üzerlerine düşerse, o zaman hayatta kalmak ve şartlarla mücadele etmek zorunda olduğunuz bir dönem olacaktır. Bu nedenle, vicdanınızla bir anlaşma yaparsınız ve gelecekte utanç duygusuyla acı çekersiniz.
 3. Bir yılan öldürülür - hedef odaklı bir kişi olduğunuzu ve hedeflerinize ulaşmak için çok şey feda etmeye hazır olduğunuzu gösterir. Ve bu davranış iyi sonuçlar verir. Çok yakında, eski düşmanlara karşı kazanılan zaferi kutlayabileceksiniz.
 4. Yılanlarla dolu bir tarladan geçmek - hayatınız çok dengesiz olacak, bu yüzden kaderiniz hakkında sürekli korku ve endişe duyacaksınız. Bu, en kısa sürede çözülmesi gereken finansal sorunlardan kaynaklanacaktır ...
 5. İğrenç bir yılan olmak için - detektörlerin planlarını engellemek için daha aktif olmaya başlayacak. Kriz durumlarından kurtulup düşmanları yenmek için arkadaşlarının desteğini ve yardımını alacak.
 6. Büyük bir yılanın vücudunuzda nasıl dolaştığını görün - bitkinsiniz ve yakın zamanda sizi rahatsız eden sorunların üstesinden gelemeyeceğinizi hissediyorsunuz. Kurtarmak için dinlenmen gerekiyor.
 7. Ellerinde bir amfibi tutmak - başarıya ulaşmak için, olumsuz koşullardan bağımsız olarak bir hedef belirlemeniz ve buna devam etmeniz gerekir. Kötü niyetli olmayanlar size müdahale eder, ancak onları etkisiz hale getirebilir ve entrikalara boyun eğemezsiniz.
 8. Yılan üzerinde adım hayırlı bir işarettir. Yaşamınızdaki olumlu değişimin başlangıcını vaat ediyor. Bu andan itibaren neşe ve mutluluk sürekli arkadaşlarınız olacak ve kader refahınız için birçok fırsat gönderecek.

Nostradamus'un rüya tabirleri

En ünlü astrolog ve kâhin aynı zamanda hayallerin yorumuyla da ilgilendi. Yılanın, insanın yıkılığını, tezahür ettiği kurnazlığı ve kötülüğün diğer insanlara yol açtığını sembolize ettiğine inanıyordu.

İşte onun öngörüleri:

 1. Yerde sürünen bir yılan gör - hayatın büyük tehlike altında olacak. Kendinizi size büyük sıkıntı verecek bir durumda bulacaksınız. Bunu önlemek için, aceleci karar vermekten kaçınmak gerekir.
 2. Bir yılanı ihtiyatla yaklaşan bir yabancıya görmek, şanslı şans sayesinde tehlikeden kaçınabileceğinizi gösterir. Fakat olanlardan doğru sonuçları çıkarmak önemlidir, böylece kader size benzer bir ders vermeyecektir.
 3. Zehirli bir yılanın ısırığı - hayatınızın maddi yönünün acı çekeceği bir skandala taraf olur. Sevdiğin, olanlardan suçlu olacak, bu yüzden onunla olan ilişki ciddi şekilde bozulabilir.
 4. Boynunu ezen kocaman bir yılan - sevilen birinin hayatını tehdit eden tehlikeye. Senin suçunla acı çekebilir. Bundan kaçınmak için, baş dönmesini bırak ve dünyaya daha ciddi bakmaya başla.
 5. Kara dev yılan, evrensel kötülüğü simgeliyor. Bu durumdaki tahmin yalnızca sizin için değil, ülkenizin tüm nüfusu için de hayal kırıklığı yaratıyor. İsyanlar başlayacak, çünkü bu insanlar ölebilir.
 6. Çubuğun etrafına dolanan yılan - insanları yaklaştırabilen üzücü gerçeği sizden gizler. Mutsuz bir cehalet içindeyken, ama yakında sır belirginleşecek ve hayatınız altüst olacak.
 7. Büyük bir yılan tuzağı, düşmanlarınızı ve dürtücülerinizi sembolize eder. Onlar umutsuzca başarınızı kıskanıyorlar ve kesinlikle size zarar vermeye çalışacaklar. Fakat bu işe yaramayacak, çünkü siz çok daha güçlüsünüz ve uygun bir destek verebiliyorsunuz.
 8. Sisteki yılanlar - dünyaya büyük bir tehlike yaklaşıyor. Tüm insanlık, işlenen günahların ödemesi olacak küresel bir felaketten muzdarip olabilir. Böyle bir rüya kıyametin öncüsüdür.

Aile rüyası

Yılanın size bakışını hissetmek için - kamu kınama silahı altındasınız. En ufak bir suçu yapmak gerekir ve size bir öfke çığlığı gelecektir. Bu nedenle ifadelerinize özen göstermeli ve hızlı kararlar almamalısınız.

Daha fazla yorum:

 1. Zehirli dev yılan - düşmanınız güçlendi, sizden daha kurnaz ve zeki, bu nedenle çok fazla zarara neden olabilir. Davranışları birçok sıkıntıya neden olacak. Bundan dolayı birçok sorunu çözmeye hazır olun.
 2. Agresif bir amfibi, çevrenizde büyük bir nefret yaşayan birinin bulunduğunun bir işaretidir. Fakat henüz harekete geçmeye karar vermedi, bu yüzden sizin için ciddi bir tehlike oluşturmuyor.
 3. Gözünüzün önünde büyüyen küçük bir yılan - Geçmişte hiçbir önemsiz soruna önem vermediniz ve durumu başlattınız. Yakın gelecekte, her şeyi mümkün olan en iyi şekilde çözmek için çok çaba harcayacak kadar büyüyecek.
 4. Yılanı elinizde tutun - kariyerinizde başarıya ulaşmak için. Bu, geçmişte iyi çalıştığınız anlamına gelir ve şimdi, sonunda, çabalarınız liderlik tarafından işaretlenecektir. Terfi veya maaş zammı bekle.
 5. Ölü bir yılan, sizi en uygun olmayan zamanda ayarlayabilecek insanlara güvendiğinizin bir işaretidir. Kendinizi yardıma ihtiyaç duyacağınız bir durumda bulacaksınız, fakat tamamen yalnız kalacaksınız. Ve sadece kendine güvenmen gerekecek.

Videoyu izle: Bütün Yılanların Efendisi - ŞAHMERAN (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send