Rüya yorumu

Fransız kızdan Rusya için 2019 tahminleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Dünyada bir ekonomik kriz hüküm sürdüğü zaman, siyasi ve askeri çatışmalar, neredeyse tüm insanlar bundan sonra ne olacağını bilmek istiyorlar, tabiri caizse gizlilik perdesini kadere yükseltmek istiyorlar. İnsanlar her zaman bu tür bilgileri aradılar, çünkü onlar sayesinde kendilerini güvende hissedebiliyorlardı ve geleceğe hazırlanabiliyorlardı. Ancak geleceğe yalnızca birkaçı bakabilir, çünkü bunun için gerçek bir hediye gereklidir, herkesin elinde değildir.

Bu tür insanlar için tüm bilgiler açıktır ve onlar için sır yoktur. Çoğu durumda, bu sırları dünyayla paylaşmaya çalışırlar. Bu tür insanlar genç Kaede Uber'i tedavi eder, yaşına rağmen, büyük ve ünlü Vanga ile karşılaştırılır, bu nedenle kehanetlerine koşulsuz olarak güvenilir.

Bu enna kişisinin 2019'da Rusya'ya ne ifade ettiğini, öğrenmek için makalemizi okumanız gerekir. İçinde her şeyi en küçük ayrıntıda ve ayrıntıda anlatacağız.

Peygamberin Varisi

Vanga, ölümünün arifesinde kehanetini söyledi: "Avrupa'nın ateşle alevlenmeye başladığı bir zamanda, tam ortasında, iki tepede, bir şehir olacak, bu kentin topraklarında, dökülmek için kullanılan deniz. Nostradamus'un kendisinin ders verdiği yerde, yetenekli bir kız belirdi. ve armağanı çok güzel olacak. "

Wanga bilmeceler içinde konuşmayı severdi ve bu sefer kehanetini anlattı ve bu dünyadan ayrıldı, ancak armağanı dünyada kaldı, bu sayede dünyaya daha fazla yardım edebilir. Bu kehaneti ile ikinci gelişini söyledi ya da daha kesin olmak gerekirse, bu onun armağanıydı.

Gizemli bir armağanı olan kız yıllarca arandı, ancak 2009'da kazayla ilgili bir şeyler olduğunu öğrendiler, gazetede Fransa'da, Montpellier kentinden genç bir çocuk hakkında konuştuklarını belirten bir yazı göründüğünü, gazetenin geleceği gördüğünü söyledi. Genç bayana 2003 yılında doğdu, görme organları ve doğumda işitme organlarının hastalıkları teşhisi kondu.

5 yaşında Kaede, erkek kardeşinin bacağından yaralanacağını öngördü, ancak ailesi o kadar ihanet etmedi. Buna rağmen bilgisi gerçek oldu ve o andan itibaren akrabalarını çeşitli olaylar hakkında bilgilendirmeye devam ettiler.

Şu anda, kız geleceği hayallerinde görüyor, içlerinde ayrılanlarla buluşuyor. Kehanetlerini anlamak için kağıt ve kalem kullanıyor. Onlara rüyalarda gördüğü her şeyi anlatıyor.

Ebeveynler ayrıca, hediyesinin daha güçlü bir şekilde açıldığını fark ettiler, görme keskinliği artar. Gözlemciler, Wang ile yüz ifadelerinde, jestlerde ve duruşlarda benzerlik bakımından büyük bir benzerlik görüyorlar.

Rusya'yı neler bekliyor?

Yeni yılın arifesinde, Fransız kız Rusya için çok sayıda tahminde bulundu. Ayrıca, genç Kaede kehanetleri 2016'da geri verdi, bu süre zarfında Rus gazetecilerden biri olan Rusya'yı ziyaret etmeye davet edildi. Fransız kız insanlardan gizlenmedi ve isteyerek onlarla iletişim kurdu, kendi sorunlarına ve kendilerinin cevaplayamadıkları sorularına cevap verdi.

Muhabirlerle konuştuktan sonra, Kaede gelecekte gerçekleşecek olan şu olaylardan bahsetti:

  • Rus ruble seyri. İstikrarsız ekonomi nedeniyle, kısıtlamalar, yaptırımlar ve diğer birçok faktör ruble'nin sabit bir para birimi olmasına izin vermeyecek, ancak sadece yılın ortasına kadar olacaktır. Ondan sonra her şey düzgün gidecek. Doğal olarak, sonuçlarının nedenlerini söyleyemez, finansörler bununla daha iyi başa çıkacaktır. Sadece soruyu cevapladı.
  • Yaptırımlar kaldırılacak. Uzun kararların ardından ekonomisini yok etmeye yönelik yaptırımlar Rusya Federasyonu'ndan kaldırılacak. Ayrıca bundan sonra, ülkede yaşam iyileşmeye başlayacak ve ruble kur yeniden yükselecek.
  • Cetvel. Kız, şu anki cumhurbaşkanı hakkında pek çok güzel şey söyledi, dedi ki, onun yardımıyla Rusya yine büyük bir güç olacak.
  • Hastalık. Genç peygamberlik yakında yeni bir virüsün ülkeye yayılacağını bildirdi. Doğudan olacak. Çok sayıda doktor Kaede'nin Hong Kong gribi hakkında konuştuğuna inanıyor, geçen yılın başında insanlığı tehdit etmeye başladı. Hastalığın belirtileri aşağıdaki gibidir: İlk olarak, sıcaklık yüksek bir noktaya yükselir. Bundan sonra, hasta dolaşmaya, bilinçlenmeye, bulutlanmaya ve bayılmaya başlar. Konvülsiyonlar başladıktan sonra, vücuttaki bu semptomdan sonra iç kanama başlar. Ve ölümcül bir sonuç var. Kaede, Güneydoğu Asya'ya uçmamayı tavsiye ediyor, ayrıca sıradan sürüngenlerde olduğu gibi profilaksi yapmayı da öneriyor. Ayrıca, 2019 yılının başlarında insanların ülkeden ayrılmadığı konusunda ısrar ediyor.
  • Spor. Kız Rus sporcularda büyük güç ve potansiyel olduğunu söylüyor, birinci sınıf spor etkinliklerine katılırlarsa ülkeye birçok zafer getireceklerini söylüyor.

Dünya olayları

Ayrıca, Fransız kadın dünyanın diğer ülkeleri için kaderi öngördü, böylece yalnızca Rusya'nın geleceği hakkında bilgisi yoktu.

İlk önce Amerika hakkında konuştu. Cumhurbaşkanı Obama'nın siyasi ilişkilerden uzaklaşacağını ve bir daha asla siyasi arenada görünmeyeceğini söyledi. Ülkede birçok terörist faaliyetin vizyonunu gördüm. Cetvellere büyük şehirlerde patlamaya hazırlanmalarını söyledi.

Ayrıca Doğu ülkeleriyle de konuştu. Ancak Fransızlar bu ülkelerden çok korkuyorlar. Çünkü yalnızca doğu ülkeleri bir dünya çatışmasını açığa çıkarabilir. Müslümanlarla konuştuğunda enerjilerini barışçıl amaçlarla harcayacakları konusunda ısrar etti. Bu olmazsa, doğanın kendisi Doğu ülkelerine karşı doğacaktır.

Ukrayna Hakkında Kaedata da kehanetlerinde bahsetti. Yetkili, Ukrayna’da başka bir darbe olacağını ve şu anki başkanın tahttan devrileceğini söyledi. Bundan sonra, ülkede yaşam daha kötü hale gelecektir. Ayrıca mevcut darbenin Maidan'daki olaylarla karşılaştırılmadığını söyledi. Maidan'daki olayların ne olacağının arka planı karşısında çok zararsız göründüğünü söyledi.

Başka bir Wang, bu ülkenin sadece tırpanlı bir kızı kurtarabileceğini söyledi. Çoğu insan bu rolün Timoşenko için ayrıldığını düşünüyordu. Ama iktidara geldikten sonra hiçbir şey iyi olmadı.

Kaede Über, darbeden sonra yeni yöneticinin iktidara geleceğini ve hiçbir şekilde Ukraynalı politikacılarla ilgili olmayacağını, vizyonunda bunun bir Amerikan politikacısı olacağını göreceğini söyledi. Ülkeye girişiyle birlikte iyileştirmeler başlayacak ve insanların yaşamları iyileşecek.

Pin
Send
Share
Send
Send