Rüya yorumu

Putin'in Kehanetleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Rusya Federasyonu cumhurbaşkanlığına yapılan seçimler, Vladimir Vladimirovich Putin'in evinden vazgeçmeyeceğini ve daha fazlasını Rusya'ya vermeyeceğini gösterdi. Şey, bu anlaşılabilir bir durum çünkü Rusya’nın varoluşu boyunca insanlar sadece bu adayı tanıyorlardı.

Bu nedenle, en iyi seçenekle birleştiriyorlar. Fakat gerçekte, gerçek Rusya'yı bilen tek kişidir. Ve sadece o başa çıkabilir. Belki de gerçekten Rusya için en iyi adaydır? Her zaman için iktidarda sadece üç kişi vardı ve Putin neredeyse 19 yıldır hüküm sürüyor.

İnsanlar zaten buna alışmış ve diğer adayları tanımıyor. Son zamanlarda, Putin'e bir kehanet yayınlandı, kısaca, eğer emekli olduysa ve kralın genç adaylara yerinden vazgeçtiğini söylüyor. Kehanet ayrıca, raporun, Devletimizin Sibirya'yı dönüştürmesinden sonra başlayacağını da söylüyor. Aşağıda kehaneti detaylı olarak açıklıyoruz.

Başkanımız için çeşitli kehanetler

Poltava Başpiskoposunun yazılarına değinmeye değer. “Demonlar insanların ruhlarına yerleşecekler ve Ruslar kelimenin tam anlamıyla takıldıkları takdirde takıntılı olacaklar. İlahi merhamet saplantıyla başa çıkacak ve halk iyileşecek. İnsanların ruhları tövbe edinecek ve inançları güçlenecek. Ortodoks inancı artık eskisi gibi olmayacak, insanlar yükselecek ve Ortodoks monarşisini geri getirecek, yeni kral ustalarımız tarafından seçilecek, onunla birlikte birçok reform ve değişiklik ülkeye gelecek, çürümüş hiyerarşileri kiliseden ülkeye atacak. Tanrı'nın gücü ona yardım edecek. Seçim Romanov hanedanından, annenin tarafından olacak. Onun yardımı ile Sibirya tamamen değişecek. Ancak yazar Ivangel'in Kıyamet hakkında yazdıklarından sonra böyle bir devlet uzun sürmeyecek "

Bu kutsal yazılardan ne anlaşılabilir. Bütün bunların yanlış ve doğru olmadığını söylemek isterim, ancak Putin'in yakın hükümdarları cetvelimizin eylemlerinde giderek daha fazla karşılaştırmalar buluyor. İlk başta, bu geniş bir tanıtım yapamadı, sadece arkasından fısıldadı ve onları güldü, ama şimdi tam sesle konuşuyorlar ve bunu insanlara aktarmaya çalışıyorlar.

Çeşitli büyüklerin birçok kehanetlerini okursanız, o zaman kendiniz tüm benzerlikleri ve Sibirya hakkında bir çok konuşmayı göreceksiniz. Fakat insanları yanıltmaya çalışanlar da var. Onlara inanma. Patrik Kirill'in, inanan ordusuyla Cumhurbaşkanı için ayağa kalkacağı göz ardı edilemez. Ancak bu insanlar Ortodoks inancı kavramını saptırdılar, duaları muhtemelen Rab artık duyamıyor.

Vatandaşları tekrar aldatmak mümkün mü?

Rus halkı her zaman hile yapmaya çalıştılar, ancak hiçbir zaman tüm insanların aldatılmaya başladığı görülmedi. Her zaman bu aldatmacayı vermeyenler vardı. Ayrıca bu sefer cheskvi, insanları parmaklarının etrafında dolaştırmayı başaramayacak. Kehanetler, cetvelin Tanrı'nın seçtiği birini seçeceğini söylediğinden beri.

İnsanlar sadece Anne için dua edebilir ve ona olan inancını güçlendirebilirler. Erkek ve kız kardeşlerimiz tövbe etmeli. Ayrıca tüm günahlarımız için Tanrı'dan özür dilemeye değer ve sadece kişisel günahlar için değil, aynı zamanda insanların günahları için de özür dilemeye değer. Ancak, Tanrı'nın seçtiği kişi geldiğinde, kurtuluş ümidi devam edecektir.

Sibirya'nın Dönüşümü

Çok uzun zaman önce, Sibirya'nın doğu ve uzak doğu kısımlarını geliştirmek amacıyla devlet şirketlerinin kurulmasına ilişkin yeni bir kanun çıkarıldı. Bölgenin yüzde 60’ının garip olduğu 16 konunun kısmen arazi, inşaat, toprak altı ve ormanlarla ilgili federal yasalardan çıkarılacağı yazıyor.

Tüm bu yasaları bilmeyenler için şimdi açıklayacaksınız. Böyle bir projede devlete ait şirketlerin bölgeleri sakince yönetebilecekleri ve madencilik lisansları dağıtabilecekleri söyleniyor.

Ayrıca, bu tür şirketler doğrudan Rusya Federasyonu Başkanı'na bağlı olacak. Bu, devlet kurumlarının çalışmalarına müdahale edemeyeceği ve tüm bilgilerin kendilerine kapalı olacağı anlamına gelir.

Yeni yasa

Sibirya'daki seviyeyi yükseltmek ve yükseltmek için, devlete ait Putin şirketi devreye girecek, yalnızca kararı ve seçiminden Doğu Sibirya'nın gelişimi için bazı projeler seçilecektir. Ayrıca, tüm kazanan projeler, malzemelerin hazırlanmasından belgelerin hazırlanmasına yardımcı olmak üzere desteklenecektir.

Tüm bu yardımlar yalnızca devlete ait olan Putin firmasında yapılacaktır. Ayrıca, gelecekteki tüm devlet projeleri merkezlerini Vladivostok'ta alacak, karargahta rahat çalışma için her şey gerekli olacak.

Daha spesifik olarak, devlet projeleri artık bu uzun belgesel gecikmelerinden kazanmak ve geçmek zorunda kalmayacak. Ayrıca, bu devlete ait tüm şirketler, projeler için lisanslarını şirketin konsolide sermayesine sessizce aktarabilecek, bu nedenle böyle bir şirket tüm Rosnedra haklarına sahip olacak.

Sibirya topraklarında çok farklı mineraller var. Bu tür yerler arasında Sukhoi Log yatağı bulunur, en büyük altın madenciliği yataklarından biridir. Daha önce söyledikleri yasalar sayesinde, bu devlete ait tüm şirketler bu bölgedeki toprakları güvenli bir şekilde elden çıkarabilecekler.

Yeni yasanın inceliklerini

Ayrıca, Sibirya'nın gelişmesine dair yasa, devlete ait şirketlerin yalnızca 25 yıl boyunca var olabileceğini, ancak bu tür şirketlerde projelerin ciro edilmesinin çok hızlı olacağını belirtti. Ancak yasalar, bu tür şirketlerin tüm cirolarını 5 yıl içinde sermayelerinden ve tüm gayrimenkulleri 2 yıl içinde geri çekmek zorunda olduklarını söylüyor.

Tüm bu fonlar kalkınmaya ilgi duyan devlet olmayan şirketlere yönlendirilecektir. Kesin olarak, her şey milyonerlere gidecek. Şirketin süresi sona erdikten sonra, devlete ait şirketin bütün kalıntıları İsrail Devleti'nden ayrılmak zorundadır.

Pin
Send
Share
Send
Send