Rüya yorumu

Wolf Messing'in Rusya ve dünyayla ilgili öngörüleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Her zaman geleceği tahmin etmeye çalıştılar, yalnızca birkaçı böyle bir şeye maruz kaldı, aralarında tahminleri sürekli olarak gerçekleşen bir kurt karışıklığı vardı. Sovyet döneminde sansür bu bilgilerin yayılmasını durdurdu, bugün gizemli kehanetler daha erişilebilir hale geldi. Korunan az sayıda kayıt hala halka kapalı olmasına rağmen, geleceği sunmaya yardımcı olacak birçok ilginç şey var. Bu kehanetler gerçek oldu mu? yargıç okuyucular.

Rusya'nın geleceği hakkında karışıklık

Psişik, pek çok kişinin yaptığı gibi, Rusya’ya yönelik tahminlerini şifrelemek istemedi, endişelenmedi, ama her zaman konuya girdi. Doğrudan ve hiç tereddüt etmeden konuştu, yeteneklerinin kanıtı yerine getirilen uyarılardı. Birçoğunun olduğu söylenemez, ancak buluşmadaki bazı yanlışlıkları hesaba katmamak için her şey oldu.

Bu tür kehanetlerden biri, Sovyetler Ülkesinin İkinci Dünya Savaşı'na katılımıydı. Birçoğu saldırgan olmayan bir antlaşmayı umarken (1940), talihsizlik, Berlin sokaklarında dolaşan kırmızı yıldızlarla tanklardan bahsetti. Bu sözler şaşkın bir seyirciyi bir hayrete düşürdü ve çok az kişi onlara inandı. Savaş, bir yıl sonra Almanya'nın inisiyatifiyle başladığında insanlar gerçek bir şok yaşadılar.

Messing konuşmasını durdurmadı, şimdi askerleri askerdi. Sıklıkla, faşist ordunun yenilgisi ne zaman olacak ve bir kez cevabı aldıktan sonra ilgilendiler: kelimenin tam anlamıyla - 8 Mayıs, yıl seçilmedi. Tahmin galibi oldu. Tabii ki, Stalin bile tahminlerin farkındaydı. Zafer kazanıldığında, bir gün boyunca hafifçe yanıldığını belirttiği yere göndericiye vizyoner gönderdiğini söylüyorlar.

Joseph Vissarionovich kadar şüpheci olsa bile Messing'in gücüne tamamen güveniyordu. Genel Sekretere gittiğinde, uyanık gardiyanları atlayarak, 100 bini bankada alarak kanıtladı.

Başka bir garip, ancak V. hakkında Messing'in Rusya ile ilgili yerine getirilmiş bir tahmini. Adam sıklıkla Stalin ile konuştu, sıklıkla hizmetlerine başvurdu. Bir gün, Yahudilerden reddedilmediği için zulüm görmemesini istedi. Sonra kahin vizyonunu dile getirdi ve ulusların babasının Yahudi bayramlarından birinde beyaz ışığı bırakacağını söyledi, ve olan buydu. Pirum Bayramı'nda (5 Mart) Stalin artık yoktu.

Sovyet medyumunun ne zaman öleceğini ve tarihte yanılmadığını biliyordu. 11/08/1974, yaşayan dünyayı terk etti.

V. Çin hakkında karışıklık ve Rusya ile ilişkiler

Gelecekteki Çin tehdidi hakkında tekrar tekrar rapor edildi. Duruşmaya göre, modern Rusya topraklarını ele geçirmek isteyen Çin. Wang gibi, Messing de Çin’in gücünün artacağını, birçok devletin kendi kanatları altında birleşeceğini savundu. Bulgar bakıcısı Çin ve Rusya'nın işbirliği yapacağını iddia ederse, Messing Orta Krallık’tan saldırganlığı ve hatta doğu kısım ordusu tarafından yakalandığını öngördü. 2016'daki savaş hakkında konuştu, ama neyse ki yanılmış.

Ona göre, 2018'de aşağıdakiler olabilir:

  • Rusya, Doğu ülkelerine yol vermek zorunda kalacak;
  • Rusya'nın en tehlikeli rakibi ABD değil, Çin.

SSCB'nin çöküşü, Sovyet tiryaki tarafından hiçbir şekilde ifade edilmedi, yetkililerden bir yasağı almış olması mümkün ve belki de hiçbir şey hissedemedi. İlkinde daha fazla inan. Çin liderliği talep edecek ve birçok devleti yalnızca askeri olarak değil aynı zamanda ekonomik olarak da taciz edecektir.

Messing'in farklı ülkeler hakkındaki öngörüleri

Sadece SSCB ve Rusya’nın geleceği, büyük gören tarafından bilinmiyordu. Sovyetler Birliği hakkında dünya toplumundan ayrı bir şekilde hiç konuşmadı.

Amerika Birleşik Devletleri

21. yüzyılın ilk çeyreğinde c. önde gelen pozisyonlar gözle görülür biçimde zayıflayacak, Rusya ile çatışmalar artacak. Gelecekte, nihayet Çin'in güçlenmesi nedeniyle gücünü yitirdi. Avrupa ülkelerinin yardımıyla ve kendi ülkelerinden uzakta olan savaşların patlak vermesiyle aslına dönmeye çalışacaklar.

Bununla birlikte, zamanla, ABD ile Rusya Federasyonu arasındaki rekabet güçler Çinlilere atılacağından, yok olacak.

Japonya, Tayvan

Rusya ile olası askeri çatışmalar yaşanacak. Messing'e göre, nükleer silah kullanımı hariç tutulmuyor. Yüksek bir yaşam standardına ulaşmış olan Japonya, daha sonra birkaç düşüşle hayatta kalacaktır.

Ukrayna

Bu ülke psişik tarafından da farkedilmedi. Küçük bir toprak parçasının büyük sorunlara yol açacağına dikkat çekti. Olası harabe ve açlık. Ukrayna'nın iç yaşamına katılımda diğer ülkeler de yer alacaktır. Sakinlerin büyük kısmı fakirleştirildi ve cüzdanlarını doldurma çabasıyla bir avuç her şeyi satacak.

Üçüncü Dünya Savaşı sorunu da bir hipnotist tarafından yapılan konuşmalarda gündeme geldi. İnsanlar olumsuz cevap aldı. Uzhgorod'da bir kez konuştuğunda, sanki Ukrayna makamları istememiş gibi, işe yaramayacağını söyledi.

Beyaz rusya

Ülke her zaman aynıdır, bir darbede tekrarlanan girişimler başarısız olacaktır. Komşularıyla normal ilişkileri sürdüren barışsever bir devlet, vatandaşlarının barış ve itibar içinde yaşamalarını sağlayacaktır.

Wolf Messing için 2018 için belirli (% 100) öngörüler yoktur, ancak bazı gerçekler vardır.

  • Rusya'da İstikrar.
  • Ukrayna barış için, bir hataların farkındalığı için çaba gösterecektir.
  • Amerika’ya, Rusya Federasyonu’yla Doğu devletlerinin bağlantısıyla bir çelişki ortaya koymaya çalışıyor.
  • Küresel felaket yok.
  • Rusya'da soğukkanlı ve bilge cetvel.
  • İnsanlar daha iyi yaşayacak.

Genel olarak telepat, Rusya ve tüm dünya için test edilme zamanının dünyayı yeniden inşa edeceğine, yenileneceğini ve insanların düşüncelerini değiştireceğine inanıyordu.

Pin
Send
Share
Send
Send