Rüya yorumu

Yeni doğmuş bir çocuğun hayalindeki hayaller

Pin
Send
Share
Send
Send


Yeni doğmuş bir bebeğin rüyasının ne olduğunu bulmak için, popüler rüya kitaplarının yorumuyla birlikte bu makaleyi okuyun. Ve sonra gelecekte ne için hazırlanmanız gerektiğini anlayacak, kendinizi sorunlardan koruyabilecek ve kendi yaşamınızı iyileştirebileceksiniz.

Alfabe Rüyası Kitabı

Yeni doğmuş bir bebeğe sahip olmayı hayal etmek - iyilik ve mutluluk için. Ama sadece bebeğin sağlıklı görünmesi ve güzel kıyafetler giymesi şartıyla. Hasta ve kirliyse - finansal başarısızlıklara ve duygusal yorgunluğa.

Daha fazla yorum:

 1. Bayukat bebeğim - Size yakın bir arkadaş verdi bir söz, yerine getirmeyecek. Bu nedenle, sonuçlarında karar vermeniz gereken işlerde sorunlarınız olacak. Bu nedenle bir arkadaşınızla olan ilişkinizin kötüleşmesi olasıdır.
 2. Hayalinizdeki çocuklarla oynayın - gelecekte pişmanlık duyacak ümitsiz bir eylemde bulunmak. Mantıklı düşünmeyi ve duygulara teslim olmamaya, büyük sorunlardan kaçınmaya ve tapuya pişman olmaya çalışın.
 3. Bir çocuğu öpmek - bağıl sakin, zor bir dönemden sonra evinize gelecek. Ev, birbirlerini memnun etmek, aşklarını mümkün olan her şekilde göstermek için olacaktır.
 4. Bebeği omzunuza koyun - çocuğunuz yoksa, bir oğlanın görünmesine. Kızına - eğer zaten bir ebeveyn olduysan. Çocuk gelecekte ve sizi memnun edecek, sağlıklı ve iyi yeteneklerle dünyaya gelecek.
 5. Çocukların oyuncaklarla nasıl oynadıklarını görün - zevk ve eğlence için. İyi arkadaşlarınızla harika zaman geçirecek ve çok fazla olumlu duygu duyacaksınız.
 6. Eğer bir çocuk odası hayal ettiyseniz, bu kısa süre içinde sevilmeyen işi bırakıp beğeninize bir durum bulacağınız anlamına gelir. Daha önce hiç bilmediğiniz varlığınız sayesinde yetenekleriniz sayesinde para kazanabileceksiniz.
 7. Rüyadaki çocuklar saldırgan veya şarkı söylerse - hoş bir tanıdık. Hayatınızda görüş ve inançlarınızı paylaşan, her konuda benzer düşünen bir kişi, arkadaş ve yardımcı haline gelen bir kişi ortaya çıkacaktır.
 8. Bir bebeğin işitilmesi - kaygı ve kaygı. Bu duygular sizi yakalayacaktır, çok uzun süre onlarla başa çıkamayacaksınız. Bunun nedeni, uzun süredir çözemediğiniz para ile ilgili problemlerdir.
 9. Çocuğun nasıl düştüğünü ve vurulduğunu görün - hedefe giderken birçok engel ve zorlukla karşılaşacaksınız. Sonunda istediğinizi elde etmek için mevcut yöntemleri kullanarak tüm sorunları hızlıca çözmeniz gerekecektir.
 10. Ölü bir yenidoğan yakın gelecekte hayal kırıklığına uğratma hayalidir. Yakın insanlar artık beklentilerinizi karşılamayacak ve bu da birçok kavga ve çatışmalara yol açacaktır. Bazıları ile ilişkinin tamamen sona ermesi mümkündür.

Aile rüyası

Küçük bir çocuğun rüyasında cezalandırılması, gerçek hayatta karar alırken sıklıkla şüphe ettiğinizin bir işaretidir. Ne kendinize ne de dünyaya, insanlara güvenmiyorsunuz. Sonunda, bu bir çok soruna yol açar.

Daha fazla yorum:

 1. Çocuklarla yaratıcı çalışmalara katılmak - en sevdiğiniz şeyi yaparak yeteneklerinizi gerçekleştirebilmeniz. Kendinizde yetenekler aramanız ve onları geliştirmeniz gerekir, o zaman sevilmeyen işler için çok çalışmak zorunda kalmayacaksınız.
 2. Çocuğa peri masalları okumak - mükemmel bir ebeveyn olacaksınız. Bebeğinizden insanlara ve dünyaya birçok fayda sağlayacak olağandışı bir insan yetiştirmek için gerçek bir insan yetiştirebilirsiniz.
 3. Hasta bir çocuk görmek - yaşamınızda mutsuz değişikliklere neden olacak chagrin için. Ancak er ya da geç, zor bir dönemin gelişiminizin ve kişisel gelişiminizin başlangıç ​​noktası haline geldiğini fark edeceksiniz.
 4. Bebeği vahşi hayvanlardan veya agresif köpeklerden korumak için - düşmanlarınız sizi çeşitli şekillerde önlemeye çalışsa da başarılı olacaksınız. Ama sen daha güçlüsün, ne olursa olsun bir zafer kazan.
 5. Çirkin davranan bir çocuğu görmek - gelecekte umutlarınız gerçekleşmeyecektir, çünkü çok yüksek bir plan aldınız ve kendinizle insanlarla ilgili, neredeyse buluşması neredeyse imkansız olan talepler yapıyorsunuz.

Rüya Miller

Bir sürü yenidoğana bakın - başınız büyük belada. Tüm boş vaktinizi alacak birçok ek sorumluluğunuz olacak. Özgürce rahatlayabileceğiniz ve nefes alabileceğiniz yakında değil.

Daha fazla yorum:

 1. Bir çocuğu bırakmak - yaşam yolunuzdaki engellere. Fakat tüm bu girişimler kabul edilmeli, kendiniz yaratmalısınız. Hayata daha kolay davranın, ardından arzularınız asgari çabanızla kolayca yerine getirilecektir.
 2. Ağlayan bir yenidoğan - arkadaş olarak düşündüğünüz insanlar sizi aldatıyor. Onların yalanları, yüzleşmeniz gereken her türlü soruna yol açacaktır.
 3. Yetişkin gözetimi olmayan bir çocuk, ebeveynlerin tavsiyelerini dinlemeniz gerektiğinin bir işaretidir. Eleştirileri göz önünde bulundurarak, genellikle onları olumsuz algılarsınız. Fakat aslında büyük faydalar içeriyorlar.
 4. Bebeği kundaklayın - kişisel yaşamınızda mutluluk ve mutluluk için. Sevdiğinizle son derece mutlu ve uyumlu bir ilişki bekliyorsunuz. Sizinle ilgilenecek ve genel refahınız için çok fedakarlık yapmaya istekli olacaktır.
 5. Bir bebek arabası, sadık ve güvenilir arkadaşları olan insanlar için bir hayaldir. Onlar sayesinde zor durumlarla kolayca başa çıkabilirsiniz. Yardım ve destekleri olmadan sizi asla terk etmeyecekler, takdir edecekler.
 6. Bir işaret olarak hayalini kaçırma. Geçmişte cezalandırılmadığınız bir hata yaptınız. Ama intikam bir şekilde gerçekleşecek ve yaşlı günahların bedelini ödemek zorundasın.
 7. Rüyada bir yenidoğan çalmak için - reddedemeyeceğiniz çok karlı bir teklifte bulunacaksınız. Fakat bu maceraya girmemelisiniz, çünkü çok kaybedebilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send