Rüya yorumu

Ekim 2018'de Akrep burcu: sakinleşme zamanı

Pin
Send
Share
Send
Send


Sonbahar zaten haklarına tam olarak girdi ve ışıltılı Akrep yeniden inşa etmek zorunda. Zaman kararlara rasyonel bir yaklaşım gerektirir, konuşulan her kelimenin sorumluluğu. Burç Ekim 2018'de Akrep için ne diyor? Tüm yaşam alanlarını ayrıntılı olarak düşünün.

Ayın genel eğilimleri

Yıldızlar Akreplere, seçtiği kişiyle ciddi bir ilişki hakkında düşünmelerini tavsiye eder. Zaman anlamsız ilişkiler biter, sorumlu kararlar vermeniz gerekir. Cesur sözler ve rastgele sözler, ilişkinin sonuna kadar skandala yol açabilir. Eğer böyle bir komplo, yaşam senaryonuza uymuyorsa, onların duyularına gelmeniz gerekir.

Topuklu akrep peşinde çılgınca olan susuzluk, tasarlanan iş planlarını uygulamak için somut adımlara yol açacak. Akrep'in istihbarat ve eğitimi doğru zamanda kurtarmaya gelecek ve sezgi engellerin keskin köşelerinden kaçınmayı sağlayacak. Sindirim sisteminin düşmemesi önemlidir, bu nedenle diyetinize dikkat edin.

Sözlerin her biri yıl boyunca belirli olaylara cevap verebilir - bunu unutma.

Ekim ayının ortalarında, konut ve akrabalık ile ilgili değişiklikler mümkündür. Akrabalarınızla sıcak ilişkiler kurmaya çalışın, çünkü zor bir zamanda kurtarmaya ilk gelenler onlar olacaktır. Aynı zamanda komşularla ilişkilerde veya evinize taşınan sakinlerle tanışmanız olasıdır.

Akrep geçmiş ayların tüm zorluklarının üstesinden gelebildi, böylece rahatça dinlenip rahatça nefes alabiliyordu. Olumsuz hatıraları ruhunuzda tutmamalısınız, çünkü güzel ve mutlu bir gelecek umudu ileride.

Başarılı günler: 6, 11, 13, 21, 26, 31.
Başarısız günler: 2, 8, 18, 24, 28.

Yıldızlar, sinir sisteminizi düzene sokmanızı ve her eksiklik ve önemsiz yere sert bir şekilde yanıt vermeyi bırakmanızı önerir. Her durum hakkında konuşma zevkinden vazgeçmek - görüntüyü onurlandırmak ve bozmamak değildir. Rakipler eksik görüşünüzden yararlanabilir ve ruh halinizin düşmesine neden olabilir, iyi şanslar için onlara şans vermeyin. İnisiyatiflerini kendi elleriyle ele geçirmek ve başarı gemisini güvenle ilerletmek gerekiyor. Ekim ayının sonunda, durum çarpıcı bir şekilde değişecek ve onun doğal güven ve iyimserliğini Akrep'e dönecek.

Sevgi ve aile

Akrep kadınları aynı anda birkaç erkekle romantizme alışmış durumda. Astrologlar, elastik pazı ile yakışıklı erkeklerden bir el ve kalp için bir aday seçmeyi tavsiye etmiyorlar - karşı cinsten artan ilgi görmeye alışıklar. Yakışıklı bir adam sizinle tanışırken küçülme göstermişse, hırsınızı nasıl gösterirsiniz? Akıllı bir ortak seçin - onunla daha ilginç olacak.

Astrologlar uyardı: Ekim ayında, tüm ortaklarınız da dahil olmak üzere tüm dikkatlice saklanan sırlar açığa çıkarılabilir. Akrepler her şeyi kaybetme riski, iki sandalyede oturmak başarılı olamaz. Bu nedenle, bir seçimi tercih edin ve bir seçim arayışı içinde birkaç aday arasında acele etmeyin.

Ekim ayında aile ilişkileri arzulananı bırakıyor, görünüşe göre, sonbahar depresyonu sadece su elementinin temsilcilerini değil, yaşamayı da gerektiriyor. Suçsuz akrepler kıskanç ve sürekli şüphe. Neden eski şikayetleri hatırlıyorsunuz, kirli çamaşırları sepetten çıkarın. Günümüzde yaşa, çünkü içinde çok iyi ve ilginç şeyler var.

Hiçbir durumda bir roman başlamamalı - büyük bir skandala yol açacak.

Gerginlik aile ilişkilerini etkileyecek, ancak devam edecek. Memnuniyetsizlik nedenleri aynıdır - güçlü bir bağlanma veya ilgili köklerden ayrılma. Ailenizle ilgilenmeye çalışın, köprüleri yakmayın. Ebeveynler kader tarafından verilir, seçilmezler. Çocukların eğitimi ile ilgili sorunlar da olabilir.

Finans ve iş

Astrologlar, Ekim ayında ilk bakışta çok avantajlı olan sözleşmelere ve tekliflere güvenmemeniz gerektiği konusunda uyardılar. Sezgiyi dinleyin, sizi yarı yolda bırakmayacak. Dikkat ve sağduyu sonbaharın ortasında hiç olmadığı kadar alakalı. Ayın başlangıcı, iş alanındaki esaslara odaklanma zorluğundan dolayı belli bir tehlikeyi temsil ediyor. Gezegenlerin enerjilerinin değiştiği Kasım ayının başını beklemek daha iyidir.

Yine Ekim ayında, Akrepler iş ortakları ve meslektaşları ile ilişkileri mahvedebilecek gerginliğe neden olacak. Durum, Akrep’i saldırmaya itiraz etmeye ve kışkırtmaya çalışan muhalefet ve gizli düşmanları tarafından daha da kötüleştirilebilir. Ayrıca, gayrimenkul ile ilgili komplikasyonlar olacak ve Akrep’in mülkünü haklı olarak gördüğü gerçeği. Ne yazık ki, sadece Kasım ayında durumu tamamen kontrol altına almak mümkün olacak. Ekim ayında, sezgiye göre hareket, başarısız olmayacak.

sağlık

Sonbahar havası kendini hissettiriyor, bu yüzden dikkatli olun. Astrologların bağışıklık sistemini desteklemek, omurga için jimnastik yapmak ve masaj kursuna katılmak için vitamin kompleksleri almaları önerilir. 9'dan 19'a kadar olan rakamlar sağlığa zararlı olarak kabul edilir - yaralanma mümkündür. Bu nedenle, bu süre zarfında bir aracı sürmeyi reddetmek daha iyidir.

Pin
Send
Share
Send
Send