Rüya yorumu

Suyu yönetmeyi öğrenmek: öğrenmenin temel yönleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Dürüst olalım, hepimiz en azından bir kere öğelerden en az birini kontrol etmeyi öğrenmek istedik. Su, toprak, hava ve ateş bu tür sihirleri öğrenerek sunulan fırsatları etkiliyor. Elemanın size tabi olduğunu hayal edin! Ne kadar ilginç ve faydalı şeyler yapabilirsiniz! Bunların sadece bir rüya olduğunu mu düşünüyorsun?

Fakat bu tekniğin bağımsız olarak ustalaşmasının oldukça gerçekçi olduğunu biliyor muydunuz? Tahmin bile etmediğimizden eminiz, ancak bu makalede size bunun için yapılması gerekenleri açıklamaya çalışacağız. Su yönetimi konusunda uzman mısınız? O zaman bu şeyleri yakında oku!

Su yönetimi eğitiminin başında nelere dikkat edilmelidir?

Herhangi bir sihir vücut için stres yaratır, bu yüzden bu makalede gerçekleşen her şeye karşı dikkatli olun. Eğitime başladığınızda, kendinizle duygusal olarak bir sözleşme imzalarsınız ve burada yapılan işlemlerin tüm sorumluluğunu alırsınız. Elemanlara sahip olmak bir şaka değildir, bu yüzden bu seçimin bu damarda daha fazla gelişmelere yol açacağının açıkça anlaşılması gerekir.

Suyun büyüsüne hakim olmanın ilk zorlukları

  • İlk önce, şüphelerle yüzleşeceksiniz, çünkü herkes suyu yönetemez. Bu aşamada asıl şey kaybolmamak ve öğrenmeye devam etmek. Kendini motive et ve başarılı ol!
  • Daha fazla eğitim atmayın. Beceriler kaybolur ve su ihmalinizi hissediyorsa, o zaman karşılığında sadakat beklemeyin!
  • Aynı egzersiz zamanını tekrarlayın. Öğe, çabalarınızı takdir edecektir ve kesinlikle iyi yanıt verecektir.

Suyu yönetmeyi nasıl öğrenirim?

İşte makalenin ana konusuna geldik. Su yönetiminin temellerini öğrenmeye hazır mısınız? O zaman okumaktan çekinmeyin!

(Size kolaylık sağlamak için, noktaları sırayla yerleştirdik. Bu nedenle, en temellerden başlayıp daha büyüğüne geçeceğiz)

muska

Evet, su yönetimi için kesinlikle gereklidir. Bununla beraber, gücünüzü daha ince hissedebilir ve onları suya uygulayabilirsiniz. Muska, elementinizi anlama dünyasına elçiniz olacak. Onlara, su büyüsünün gelişmesine giden yolu açacaksınız.

Muska uygun olandan yapılabilir, ancak ıslanmaya maruz kalan malzemelerden en başarılı seçenek. Bu ahşap ve kumaş içerir. İkinci malzemeden yapılan bir muska potansiyelinizi en iyi şekilde ortaya koyacaktır ve bunu kendiniz yapmış olmanız, elemanın gelecekteki sahibi olarak size dikkat çekmesini sağlayacaktır.

Suyun ellerinize verilmediğini unutmayın, sadece yönetmenize izin verir. Kibirli olursanız ve elementlere güven vermekten vazgeçerseniz, daha fazla sihir hakkında unutabilirsiniz. Su çok hassastır, ondan bir şey gizlemek mümkün değildir.

Ayrıca, öğenin sadece kristal berraklığında insan ruhuna maruz kalacağını düşünmekte fayda var. Hayatta çok fazla kötülük yarattıysanız, su elementinden teslim almayı beklemeyin. Seninle birleşmesi gerekiyor, ama belli ki çok fazla kir almak istemiyor. Bunu unutma!

araziler

Muska sonra komploların sırasını gözlemlemelisiniz. Bu, belirli bir cümle veya onunla bir olma arzusunda olan tüm öğelere öğeleri göstermesi gereken birkaç kelime öbeğidir.

Yanlış bir şey yok, sadece bir su kaynağına ihtiyacınız var. En az haftada bir kez, ona gel ve şunu söyle: “Su, lütfen beni hisset! Seni kontrol etmeyi öğrenmek ve sadece iyilik için kullanmak istiyorum! Lütfen bana bir şans ver, her zamankinden daha çok ihtiyacım var! ”. Bundan sonra, suya boyun eğebilirsiniz. Her şey hazır, saygınızı gösterdiniz. Sonucu geliştirmek için, suya yakın meditasyon yapabilir.

eğitim

Suyun hareketini yavaş ve yumuşak hareketlerle ayarlayın. İlk başta en ufak dalgalanmalar olabilir. Endişelenme, yakında her şey olacak. Suyu uzayda taşımaya çalışın. Her şeyi doğru yaparsanız, sessizce yüzünüzün önünde durması gerekir.

Suyun hareket hızını arttırın. Daha hızlı - yetenek seviyeniz yükselir. Son aşama, suyun ağacı keseceği hız olacaktır, ancak zaman alacaktır.

Son bölüm

Sonunda su ile bağlantı ayin yapmak zorundadır. Bu en iyi banyoda veya göletin yakınında yapılır. Sığ bir derinlikte oturun, böylece su vücudu belin hemen üzerine kaplar ve suyla konuşur. Bu icat edilmiş cevapların su kelimesi olacak gibi gözüküyor çünkü bu yolla ustalaşanlarla konuşuyor. Nazik ve kibar ol.

Buna cevap olarak, su bize barış ve iyilik yolundan gitmemizi emretmeli. Onu dinlerseniz, yakında su büyüsünün efendisi olacaksınız! Bir söz vermeyi denemeyin, çünkü yeteneğiniz tehlikede!

özetlemek gerekirse

Demek suyu yönetmeyi öğrenmeyi öğrendin. Suyun büyüsüne hakim olan bu yöntem, bunu yapmanıza izin verecektir. Her şeyin böyle olmadığını düşünün, bu nedenle makalenin sonunda bazı motive edici ipuçları vermeye karar verdik:

  • Geri adım atmayın! Çok yakın olmasına rağmen arzu her zaman uzak görünüyor. Mutluluğunuz için savaşmaktan korkmayın. Biraz daha ve her şey çıkacak!
  • Yanılmaktan korkmayın! Evet, yolculuk boyunca mutlaka düşeceksiniz, ancak herhangi bir düşüş başka bir tırmanış anlamına gelir. Olmasına ve devam etmesine izin ver!
  • Aynı anda her şeyi beklemeyin! Sonuç - eforun ve eğitime harcanan zamanın meyvesi. Bekle ve inan - o zaman her şey kesin işe yarayacak!
  • Kimseyi dinlemeyin! Sadece kendinize inanın, çünkü diğerleri tamamen farklı bir görüşe sahip olabilir. Tüm alay ve yan yana bakışlar daha sert davranmak için sadece bir bahane. Umudunuzu kaybetmeyin, çünkü her şey sizin için işe yarayacak!

Hepsi bu kadar! Suyun büyüsünü öğrenmenin temel yönlerini öğrenmenize ve anlamanıza yardımcı olduğumuzu umuyoruz! Size inanıyoruz! Başaracaksın!

Pin
Send
Share
Send
Send