Rüya yorumu

Süleyman'ın Küçük ve Büyük Anahtarları: Kitapların anlamı nedir

Pin
Send
Share
Send
Send


Bilge kral Solomon hakkında ne biliyorsun? Dünyanın birçok bilim dalında büyüklüğünü ve engin bilgisini duyduğunuzdan eminiz. Elbette, onun içinde. Eğer bunun farkında iseniz, o zaman açıkça duydum "Süleyman'ın Küçük Anahtarı" ve "Süleyman'ın Büyük Anahtarı". Bu kitapların tanınmasının ötesinde birçok yönünü değiştiren dünya dinlerinin oluşumu üzerinde büyük etkisi oldu. Önemli iş değil mi?

Bu yazıda size anlatmaya karar verdik "Küçük" ve "Süleyman'ın Büyük Damarı". Elbette, bu malzemeden çok sayıda faydalı materyal öğreneceksiniz. Belki de onları kendimiz okumaya karar verirsin ki bu da şiddetle tavsiye ediyoruz. Hazır mısın Başlarken!

Süleyman ve "Anahtarları"

İnanılmaktadır King Solomon bu koleksiyonu yazdı. Söylediğimiz gibi, alışılmadık derecede zekiydi, bu yüzden gerçek değil. Bu kitaplarda, Süleyman kelimenin tam anlamıyla dünya dışı tüm dünyaları bizden önce ortaya koymaktadır. Orada, Cennet, Cehennem ve Araf'ta yaşayan tüm büyülü yaratıkları anlattı ve bazı konseylerin yardımıyla kontrolün sağlanabileceğini belirtti. Kuşkusuz, bu "ölümlüler" e göre bir avantaj sağladı.

Solomon bunu nasıl öğrendiğini nasıl öğrendi? Ancak, efsaneler var ki Solomon, dünyadaki ilahi zaferdir. Kralın özel zekası ve yeteneği göz önüne alındığında, bu doğru olabilir. Bu büyük bir abartı olsa bile, o zaman cetvelin yeteneği hakkında hiçbir tartışma yapılamaz. Bunu açıkça anladığınızı düşünüyoruz.

Bir sürümü de var Süleyman şeytanla bir anlaşma yaptı. Buna karşılık evrenin bilgisini aldı, ama ruhunu sattı. Böyle bir versiyon da bulunabilir, çünkü kralın dünya dışı bilgeliğinin diğer dünya güçlerinin katılımı olmadan tarif edilmesi zor.

Tabii ki, şimdi Süleyman'a bu tür bilgileri tam olarak neyin verdiğini söyleyemeyiz, ancak tüm olası seçenekleri göz önünde bulundurmalıyız! Tüm insanlığın en bilgili olan büyük Süleyman'ın imgesini yaratırlar..

Anahtarlar ne açılıyor?

Kitabın adı semboliktir. Kelimenin tam anlamıyla sıradan bir insanın gözlerini, Dünya'nın sıradan sakinlerinin erişemeyeceği şeylere açarlar. Tabii ki, diğer dünya dünyaları ve sakinleri hakkında konuşuyoruz. Melekler, şeytanlar ve çok daha fazlası - dünyamızı dolduruyor, böylece fark etmiyoruz. Böyle bir “Anahtar” bizim için tam anlamıyla bir kurtuluş, çünkü her zaman cehalet içinde yaşayamazsınız. Şaşırtıcı bir şekilde, onu yendi, değil mi?

Bu kitaplar neyle ilgili?

Söylediğimiz gibi Kitaplar, büyülü yaratıkların tanımlarının büyük bir koleksiyonu.. Her kitabın anlamını ayrı ayrı tarif etmeden önce, “Süleymanın Anahtarları” nın dünya için önemini vurgulayan iki ilginç gerçeği belirtmek isteriz.

  • In - İlk, Bu koleksiyona başvuran tüm sihirbazlar, simyacılar ve antik çağ bilginleri. Bu çalışmayı kesinlikle yaşamın herhangi bir alanı olarak tanımladı, böylece dünya çapında popülerliğini anında aldı. "Süleymanın Anahtarları" nı hiç duymamış bir bilim adamı yoktu. Bu yüzden bu kadar önemliler.
  • Gelen - ikinci, “Anahtarların” tüm sırlarını bilen kişi pratikte Tanrı oldu. Evrenin tüm yasalarının farkındaydı ve ustalıklarına ulaşmak için ustaca uyguladı. Büyülü yaratıkların yardımına başvurabilir, gerektiğinde kullanabilir. Böyle bir güç, insana tüm dünyayı yönetme fırsatı verdi. Bu yüzden birçok bilim adamı, "Anahtarların" tam olarak bize ulaşmadığı gerçeğinden memnunlar.

"Kral Süleyman'ın Küçük Anahtarı"

  • "Küçük anahtar Süleyman" - her türlü ayin ve temyizi açıklayan grimoire. Tam metin korunmamasına rağmen, birçok el yazması günümüze ulaşmamıştır. Onun içindi ve "Küçük Anahtar Süleyman" olarak restore edildi.
  • Kitap, en aşağıdan en yükseğe tüm törenleri içeriyor. Çağrılar ve çok daha fazlası, bilgili bir insanın etrafındaki gerçeği değiştirmesine izin verdi.
  • Şaşırtıcı bir şekilde, Kral Süleyman kendisini araştırması döneminde hüküm sürdü. Büyü yaptığı, sihirli olayları ve yaratıkları araştırdığı durumlar var.. Merakıyla, diğer bilimlerin şimdi görmekte olduğumuz formu edinmelerini sağlayan bilginin temelini attı. Koleksiyon okurken bunu aklınızda bulundurun!

"Kral Süleyman'ın Büyük Anahtarı"

  • Genel olarak, “Kral Süleyman'ın Büyük Anahtarı” nın varlığı genellikle bilimsel toplulukta sorgulanır. Gerçek şu ki, “Küçük” ile karşılaştırıldığında, bu kitabın nispeten yakın zamanda bilinen ezoterik ve toplayıcı olduğu bulundu. Kitaplar gerçekten ortak bir düşünce ile birleşiyor, bu yüzden onu Süleyman'ın eserleri arasında sıralamak geleneksel.
  • İçerik çok bekarBir kitaptan diğerine atlayabileceğiniz ve ifade edilen düşüncenin anlamını yitirmeyeceğiniz.
  • Kitap dünyanın ezoterik cihazını anlatıyor. Bu yüzden "Büyük Anahtar" sihir için mükemmel bir araçtır. Ustalar tarafından kullanılan popüler büyü tekniklerini açıklar.
  • Genelde “Büyük Anahtar”, çalışmanın uygunsuz olması ve yanlış beyanlarla suçlanır. Ancak, sihir ince bir bilimdir! Burada hiçbir şeyde kesin olmak imkansızdır, bu yüzden bu kitabın var olma hakkı var. Tüm rakipler fikirlerini ifade edebilir, ancak yaratıcının büyüklüğü ile tartışamazlar.

Sonuç

Demek "Süleymanın Anahtarları" gibi inanılmaz bir fenomeni öğrendin. Elbette, kralın bilgeliğine hayran kaldın. Ulaşılabilir metnin tamamını tanımanızı umarız, bu yüzden size bilgelik ve iyi şanslar diliyoruz! Bu kitapların sizi uzun süre cezbedeceğine eminiz.

Pin
Send
Share
Send
Send