Rüya yorumu

Eylül 2018 için burç: servet lehine

Pin
Send
Share
Send
Send


Sonbaharın başlangıcı, iyi şans ve şans belirtisi altında yapılacaktır. Yaz güneşten alınan enerji yükü, pırıltı ve coşkuyla çalışmanıza izin verecektir. Ancak, “sonbahar üzüntü” denilen beklenen depresif gerileme döneminin öncesinde bunu unutmayın. Eylül 2018 için burç ne zodyak işaretleri tüm vaat ediyor? Görelim.

Ayın karakteristiği

Neşeli iyimserlik ve iyimserlik, tüm faaliyet alanlarında zodyak çemberinin birçok belirtisinin başarısını sağlayacaktır. Yalnızlık sonunda sevgileriyle tanışacak ve sevenler kaderlerini birleştirme isteği ile birlikte yanacaklar. İşadamları faydalı bağlantılar kurabilir, uygun şartlarda sözleşmeler imzalayabilir. Sanat insanları gerçeğe çevrilebilecek özgün fikirlerle dolu olacak.

Bununla birlikte, kaynama enerjisi, koşuşturmada çözünebilir ve eğer bir kişi doğru yöne yönlendiremezse, küçük sorunlara harcanabilir.

Öz disiplin ve önceliklendirme Eylül ayındaki ana görevdir.

Aşırı enerji, yürüyüş ya da dans dersleri için havuza atılabilir. Sağlığı ve bağışıklığı güçlendirmek için daha fazla taze meyve ve sebze yemelisiniz - bu ay yeterince iyi.

Astrologlar, gelecekteki faaliyetlerinin yönünü belirtmek için uzun vadeli planlama yapmayı önermektedir. Tatil ve yaz dikkatsizliği sona erdi, kollarınızı sıyırın ve iş yapın.

Şu anda, ticari kişileri inceleyebilir, gereksiz bağlantılardan kurtulabilir ve yeni ilişkiler kurabilirsiniz.

Eylül ayındaki elverişli enerjilere rağmen, yatırım yapmanız önerilmez. Borç alma fikrinden de vazgeçmelisiniz, çünkü uzun süre borç tuzağına girebilirsiniz. Büyük bir projenin başlangıcından ziyade, planlamaya zaman ayırmak daha iyidir.

Zodyak burç işaretleri

Koç

Sonbaharın başlarında, yakın bir gelecekte iyi bir ödül almak için gerçek için çalışmaya başlamanız gerekecektir. Tatil dönemi sona ermiştir ve kabul etmeniz gerekir. Sevgi cephesinde, hoş olmayan bir hikayeye girebildiğiniz için özen gösterilmelidir. Ailelerin Koç'un daha sınava girmeleri, konuyu skandala getirmemek ve eşleriyle eşlik etmemek için tavsiye edilir. Siz de dahil, herkesin dezavantajları vardır - insanları kapatmak için daha hoşgörülü olun. Aşırı aktivite, Koç'un sinir krizi geçirmesine neden olabilir ve uzun süre hastalanmayabilir. Fazla enerji, spor salonunda veya havuzda en iyi şekilde bırakılır.

Boğa

Venüs'ün favorileri, dürtülerini kısıtlarsa ve üstleriyle ve meslektaşlarıyla çatışmazlarsa finansal olarak başarılı olacaklar. Sakin ol ve bir kez daha sakin, itici Toroslar için Eylül'ün sloganı. Bu ay kurumsal partilere girmemeye çalışın, böylece alkollü çiftler altındaki sözler ve eylemlerden pişmanlık duymazsınız. Kişisel cephede, Boğa'nın bir şansı var. Bekar insanlar henüz romantik bir ilişkiye sahip değil, ancak aile bireylerinin en azından asgari düzeyde çeşitli ilişkiler kurmayı düşünmeleri gerekiyor. Dengeli bir diyete sadık kalırsanız Eylül ayında sağlık iyi olacaktır.

İkizler burcu

Stars, Air Twins'e büyük bir para ikramiyesi vaat ediyor - anlaşmadan kalan bir miras veya değerli bir kazanç. Kazanma hariç değildir. Ayrıca İkizler hayatında köklü bir değişiklik beklemektedir - bir düğün, boşanma, ikamet değişikliği veya işyerinde değişiklik. Uzaktaki ülkelere veya diğer ilginç olaylara bir gezi mümkündür. Bununla birlikte, bu ay uzun süreli düşme depresyonu ile sonuçlanabilecek dramatik bir ruh hali değişimleri olabilir. Sinirlilik ve saldırganlık spor salonunda veya havuzda en iyi şekilde kalır, böylece sevdiklerinizle olan ilişkileri bozmaz. Ancak sağlık iyi olacaktır, yaralanma riski vardır.

kanser

Su elementinin temsilcileri henüz kendilerini bir arada tutamazlar ve çalışma moduna geçemezler. Bu nedenle, birçok kanserin üstleriyle ilgili problemleri olabilir. Sorunlardan saklanmayacak - yanlışlardan ve yanlışlardan sorumlu olmanız gerekecek. Kişisel alanda da, iyi bir şey öngörülmez - romantik toplantılar yalnızlıkta parlamaz ve aile akrabalarla çatışmalar yaşamak zorunda kalır. Astrologlar, onursuz Kanserlere yeni ilişkiler kurmalarını önermez, çünkü onursuz bir insanla tanışabilirsin. Bu ay elektrikli cihazlarla etkileşimden muzdarip olma riski vardır, bu yüzden riske girmemek en iyisidir. Ve böylece, sağlık iyi olacak.

Aslan burcu

Bu ay servet, nakit makbuzları olan kraliyet aslanlarını memnun edebilir, ancak ek yarı zamanlı çalışmanın mevcudiyetine tabi olabilir. Özellikle şanslı yaratıcı bireyler: yetenekleri farkedilir. Lonely Lions, yalnızca seçilen bir kişiyle değil, yeni ilişkilerin romantizmi ile örtüşür. Leo Ailesi, ikinci yarının hakaretini onurlu bir şekilde kabul edebilmek için sabırlı olmalı. Kraliyet halkının sağlığı başarısız olmaz, ancak eylül ayının ilk yarısında fazla enerji harcanması riski vardır - hastalanabilirsiniz. Bu nedenle, iş ve dinlenmeyi dengeleyin, fazla çalışmayın ve fazla yorulmayın.

Başak burcu

Power Virgos, çabaları için ödüllerden yararlanabilir. Eylül ayında, kariyer yolunda uzun zamandır beklenen bir artışın yanı sıra ek kaynaklardan finansal gelir elde etmesi bekleniyor. Aşk cephesinde bir soğutma bekleniyor - bu süreyi geçmeniz gerekiyor. İlişkileri kesmeyin ve köprüleri yakmayın. Tatil yapmak ve eşinizle romantik bir seyahate çıkmak daha iyidir, bu eski tutkunun canlanmasına katkıda bulunacaktır. Lonely Virgos, ilgilenen bir kişinin dikkatini çekecek kadar şanslı. Eylül ayında sağlık başarısız olmaz, sadece önlemi bilmeniz gereken tüm.

Terazi burcu

Fortune sevgiyle Terazi'ye gülümser ve iş dünyasında ve ortaklıklardaki başarısından faydalanmayı önerir. Aşk alanında da bir canlanma var - boşta Terazi ikinci yarının ciddi bir sıkıntısı hissedecek ve aramak için acele edecektir. Ancak, aile ilişkileri Terazi, faaliyetin ilişkiyi açıklığa kavuşturmayı hedefleyeceği için biraz ürpertici olmalıdır. Çok ileri gitme - Çatışmayı ilişkinin sonuna getirebilirsin. Ortağın eksikliklerini abartmayın, silahın içinde leke var. Eylül ayında Terazi karaciğerin zayıflığını hissedecektir, bu nedenle alkol almanıza ve organı sonuna kadar bitirmenize izin vermemelisiniz. Karaciğerin iyileşmesine ve işlevselliğini ayarlamasına izin verin.

Akrep burcu

Sıcak huylu Akrepler, olayları karıştırmamak için sokmalarını güvenle gizlemek zorunda kalacaklar. Çatışma, yankıları uzun süre duyulacak olan iç karartıcı sonuçlara yol açacaktır. Bu özellikle yaşlı akrabalar için geçerlidir - bunlar ek deneyimler kaynağı olabilir. Ayrıca, kelimenin tam anlamıyla itaatsizliklerini dengesizlik edecek çocuklar, sorun olabilir. İşlemlerin bitiminde riske değmez, para ödünç vermek gerekmez - olumsuz süreleri bekleyin ve her şey yoluna girecek. Bazı Akrepler ilişkiyi döndürebilir, ancak bu ilişki uzun sürmeyecek. Sağlığınızla, sinirlerinizi yumruğunuzda tutarsanız ve erimezseniz her şey yoluna girecektir.

Yay

İşlemlerde ve finansal belgelerin imzalanmasında Tempera Yay'ın tetikte olması gerekir: yalnızca güvenilir ortaklara güven. Eylül ayında, emlak için para harcamamalı ve büyük kazançlar elde etmemelisiniz. Aile hayatında arkadaşlıktan ayrılırsan ve ailenle zaman geçirirsen, her şey yoluna girecek. Yalnız Yay, güçlü bir rakibi olan istenen kişi için savaşacak. Sağlık ayrıca eklemlerde ağrıyı şiddetlendirme şeklinde sürprizler de getirebilir - bir fizyoterapisti ziyaret etmeniz gerekecek.

Oğlak burcu

Çalışkan Oğlaklar kariyerde ve parasal ödüllerde bir artış bekliyorlar. Ancak, düşmanlar uykuda değil ve arkadan saldırabilirler, bu nedenle önemli konulara hiç kimseye güvenmeyin. Dikkatli olursanız şans yanınızda olacaktır. Astrologlar, zamanında destek almak için yetkililerle güvene dayalı bir ilişki kurmalarını tavsiye eder. Arkadaşlarınızla ve ailenizle yapılan hoş olmayan bir çatışma sürecinin sürmesi bekleniyor; bu durum refahı olumsuz yönde etkileyecek. Aşk olaylarını da unutmaya değer - Oğlak’ın akranı dayanılmaz olacak. Aile ilişkilerinde de her şey yolunda gitmez, çünkü kendinizi elinde tutmanız ve bir ruh eşini skandala itmeniz gerekmez. Genel olarak sağlık başarısız olmaz, ancak kötü alışkanlıklardan vazgeçmeniz gerekir.

Kova

Eylül ayında, Kova yaratıcılıklarını gösterebilir ve meslektaşlarını işlerin yeniden yapılandırılması konusundaki yeni fikirleriyle şaşırtabilir. Yıldızlar kaderde değişmek zorunda fakat kişisel ilişkiler alanında değişmek zorunda değil. Kova, yalnızlığın yaşamın anlamı üzerine felsefi yansımaları ile şımartılmasını ister. Romantizme zaman yok. Eylül, Kova için daha fazla yaralanma zamanıdır, bu nedenle çok dikkatli olunmalıdır.

balık

Duygusal alan başınızın altında olacak gibi Hassas Balıklar kolay olmayacak. Arkasındaki bu dedikodu ve meslektaşların dostça olmayan tutum. Profesyonel uygunluğu kanıtlamalı ve dinlenmeye güvenmemelisiniz. Balık'ta uzlaşma yapmak istemiyorsa ailede çatışma da ortaya çıkabilir. Bu süre zarfında, kendinizi fiziksel ve duygusal aşırı zorlamalardan kurtarmazsanız kolayca hasta olabilirsiniz. Biraz zevk almanıza, lezzetli yemeklerin tadını çıkarmanıza ve doğanın güzelliğine hayran kalmanıza izin verin.

Pin
Send
Share
Send
Send