Rüya yorumu

Yaz başlangıcını ne getirecek: Haziran 2018 için burç bunu anlatacağım

2018 Yaz, yani, ilk yaz ayı, ne vaat ettiği, hayatınızın farklı alanlarında onlardan ne bekleneceği - Haziran 2018'deki bilgilendirici burç, onunla ilgili her şeyi size söyleyecektir.

2018 Haziran'ının genel eğilimi

Ayın ilk yarısında, birçok zodyak takımyıldızı ticari faaliyetlerinin azaldığını hissedecek, zor çalışma günlerinden duraklamak ve doğaya ya da tesise gitmek isteyeceklerdir. Ve bu arzu gerçek olacak - Haziran ayının ilk kısmı yeni önemli girişimler yapmak ve ciddi sorunları çözmek için kesinlikle uygun değil.

Ayın ikinci on yılında, planlar yapabilir, uzun vadeli projeler geliştirebilir ve büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Birçok insan patronlarına ne kadar iyi olduklarını gösterme ve ek bonus alma olanağına sahip olacak.

Haziran 2018, bilgi toplamak, ortaklıklara girmek için iyi bir zamandır, her şey kolay ve basit olacaktır. Biraz çaba sarf ederseniz, harika bir sonuç alabilirsiniz. En önemli şey kendinize inanmak ve her zaman başlamış olanı tamamlamaktır.

Aşk ilişkileri açısından, June zaman zaman alışılmadık bir şekilde romantik olacağa söz veriyor. Bu zamanda yaratılan ilişkiler, özel duygusallık ve hassasiyet ile ayırt edilecektir. Siz ve sevdikleriniz, acele ve karmaşadan uzak, sessiz ve samimi yerlerde mahremiyete olan ihtiyacı hissedeceksiniz.

Yazın ilk ayı, doğada romantik toplantılar düzenlemek veya ayın altındaki deniz kıyısında yürüyüş yapmak için harika bir zamandır. Şu anda, ortaklar ilişkilerini meşrulaştırmaya karar verebilir. Ve bu ay oluşturulan sendika güçlü ve uzun olacak.

Haziran ayında aile hayatına gelince, aynı zamanda başarılı olacak. Eviniz uyum ve sükunetle dolu olacak. Karı koca birbiriyle ilgilenecek ve birbirlerini memnun etmeye çalışacaktır. Şimdi evinizi dekore etmeye başlamanın tam zamanı: gerçekten sevdiğiniz sonuç, acelesiz her şeyi yapacak en önemli şey. Ayrıca, aile yemlerini doğaya, örneğin denize açmanız tavsiye edilir.

Tabii ki, olumsuz bir şey yapmaz - zodyak takımyıldızlarından biri, geçmişinin hakaretlerini ortağına hatırlatmak isteyebilir, suçlamaları ve şikâyetlerini ortaya koymaya başlayacaktır. Olumsuz duygularınızla başa çıkabiliyorsanız, kavga çok yakında boşa gitme sözü verir.

Kariyer sorunları için, Haziran 2018, yoğun ve verimli bir zamandır. Reklam ve ticaret alanında çalışan kişiler tarafından özel başarılar elde edilebilir. Şimdi sizin için gelişme için yeni beklentiler açığa çıkıyor ve gelirler gözle görülür şekilde artıyor. Birçoğu şimdi kendi kişisel gelişimini başlatmak, becerilerini geliştirmek ve çalışmalarında yeni beceriler kazanmak isteyecek.

Şansınızı ve yıldızların artık sizin tarafınızda olduğundan şüphe etmeyin. Bu ay alacağınız bilgi bagajı gelecek için sizin için yararlı olacaktır. Kariyerinizde başarılı bir şekilde ilerlemek ve kendinizi daha ümit verici bir konumda bulmak bile mümkün olabilir. Etkili ekip çalışması ve temettüler, oldukça ciddi kolektif başarılar hakkında konuşabiliriz.

Para temasıyla ilgili olarak, Haziran 2018'deki burç bütçenizi dikkatle izlemenizi ve tüm harcamalarınızı iyi hesaplamanızı önerir. Ve planlarınızı ve yabancılara herhangi bir önemli bilgiyi söylemeyin, çünkü onlar kendi bencil amaçları için kullanabilir ve sizi aldatabilirler. Hiçbir durumda iflas etmek istemiyorsanız, şimdi kumar ile risk almazsınız.

2018 Haziran'ında, güçlü faaliyetler için hazırlanabilirsiniz ancak fazla çalışmamaya dikkat edin. Şu anda, sinir bozuklukları ve depresif durumlar gelişmesi mümkündür. Yıldızlar, mide ve bağırsakların kronik patolojilerinin güçlendirilmesinin mümkün olduğunu söylüyor. Alerjisi olan insanlar vücutlarına şimdi dikkat etmelidir. Ve sık sık baş ağrıları yaşarsanız, o zaman günün ve uyku şeklini değiştirin.

Haziran ayının karakteristik zaman dilimleri

June çok çifte ve tartışmalı bir dönem olacağına söz veriyor, bu nedenle tüm önemli olaylar ayın ilk kısmı için daha iyi planlanıyor. Şimdi enerjinin yenilenmesiyle ilgili yeni bir döngüye girmemiz gerekiyor, başlangıcı yirmi birinci 13:08 de düşüyor.

Bu, ruhsal olarak gelişmek ve gelişmek için gereken yaratıcı kozmik enerjilerin yıllık zirvesi olan erkek güneş enerjisi Yang'ın doruğuna varmanın zamanıdır. Bu nedenle, biyosfer hala pozitif durumdayken, tüm işlerinizi sekizinci numaradan önce tamamlamanız gerekir.

Unutmayın ki, insanlar için bir dönüm noktası olabilecek Haziran ayının çok önemli bir günü altıncı sayı olacaktır. O zamanki ay, Balık burcunun yanı sıra, gezegensel cisimlere alışılmadık ve hatta kader yönleriyle de düşüyor.

Bu yüzden şimdi Ay Neptün ile bağlantı kurmalı, Güneş Merkür gezegeniyle birlikte, Venüs Plüton'a karşı çıkıyor ve Merkür'ün Neptün ile Ay'a geçişi gerçekleşiyor - birçok kişi bu astrolojik çirkinlik nedeniyle disorientasyon hissedebilir ve farklı hatalar yapabilir.

On birinci ile on yedinci arasındaki dönemde, enerji yeniden yapılandırılması, bir kişinin ruhsal dayanıklılığının incelenmesi ve bir kişinin karakterinin cezbedilmeye karşı mücadelesindeki gücünün incelenmesi.

Gezegenin onikinci sayısından itibaren Merkür, iletişimi kötüleştirecek ve ilişkide gerginliği artıracak Yengeç burcunda olacak. Onüçüncü (Kara Ayın günü), cennetsel vücut Neptün gezegeniyle kareye düşecek, sonra Ay geceleri on bir buçukta gelecek ve durağan ve uyumsuz enerjilerin oluşmasına yol açacak.

Ancak on dördüncü aydan sonra, Mars gezegeni negatif Azalan Ay düğümüyle birlikte ayrılırken Venüs, Leo'nun takımyıldızında olduğunda, duygusal yükselme zamanı başlayacaktır. Bu dönem, uyumlu ilişkiler geliştirmenize veya bir işletme oluşturmanıza yardımcı olur; ayrıca, iş alanında kendinizin daha başarılı bir tezahürüne katkıda bulunacaktır.

Haziran ayının on altı yılına kadar, Merkür Satürn'e muhalefet olacak, bu Ay'ın büyüdüğü ve seyahatler ve toplantılar ile birlikte bir ilişki stratejileri, planları (özellikle yaz tatilleri) geliştirmek için gerekli olan aşamadır.

On sekizinci yılda, biyosferin çoğu insanın enerjisini artırmaya yardımcı olacağı daha elverişli bir dönem başlar.

Ayın ilk çeyreği Haziran ayının yirmi sonunda sona erdiğinde ve Venüs Yükselen Ay Düğümü ile bağlanırken, yaz gündönümünden önce birçok insan ayrılan ilişkilerine ve zaten gereksiz olan işlere son verebilecek. Şimdi, daha önce gösterdiğiniz çabalardan bir miktar gelir elde etmek oldukça gerçek oluyor.

Ancak, Haziran ayının yirmi birinci yılına kadar dayanacak olan aşırı miktarda enerjinin, başkalarıyla ilişkileriniz üzerinde yıkıcı ve olumsuz bir şekilde hareket edebileceğini unutmayın. Davranışlarını kontrol etmek ve döküntü gibi davranmamak daha iyidir.

Yirmi beşinci haziranın ardından, diğer insanlarla ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyecek çok gergin bir zaman geliyor, ayrıca kaza riski ve hatta suçlu çarpışma riski de var. Bu ayrıca, ayın yirmi sekizinci Haziran ayındaki ayın sonundaki fazla enerjiden kaynaklanmaktadır. Ayrıca, Ay'ın Satürn'e muhalefet etmesi nedeniyle olumsuzluk daha da yoğunlaşacak, ancak bu enerjilerin yardımı ile birçok kişi eski yükümlülüklerini bırakabilecek, gereksiz bağlantıları ortadan kaldıracak ve yeni ilginç umutlar arayabilecek.

Artık Haziran 2018'den ne bekleyeceğinizi biliyorsunuz. Konunun sonunda, bu konuyla ilgili ilginç bir makale görüntülemenizi öneririz:

Marissa