Rüya yorumu

Mayıs 2018'de Zodyak Kanseri belirtisi için hazırlananlar

Pin
Send
Share
Send
Send


Şüpheli ve kararsız olanlar için Bahar sonunda kanserler zor bir dönem geçirecek. Sürekli şüphe nedeniyle, hayatlarını düzeltmeleri ve değişikliklere karar vermeleri zor olacaktır. Mayıs 2018'de bulunan Rakroskopik Raku, eylemlerini yansıtmak için daha az tavsiyede bulunur ve cesaretle bağlılıklarına başlar. Bu ay yakın insanların yardımı olmadan çözülemeyecek olan oldukça büyük sorunlarla karşılaşmamız gerekecek.

Genel astrolojik tahmin

Mayıs ayında, Kanserler sık ​​sık neden mevcut durumda olduklarını ve nasıl düzeltilebileceklerini anlamak için etraflarında neler olduğunu analiz eder. Tabii ki, sadece kendileri için değil, etraflarındakiler için sebepler aramaya başlayacaklar. Bu burç temsilcilerinin bir tiranın rolünü denememesi önemlidir; aksi takdirde akrabalarla olan ilişkiler keskin bir şekilde kötüleşecek ve onları düzeltmek oldukça zor olacaktır.

Baharın sonu mesleki faaliyetlerin değişmesi için uygun değildir, bu yüzden şu anki işini bırakmayı planlayanlar için acele etmemek daha iyidir. Bazı kanserler meslektaşları tarafından karıştırılacak. Onlarla başa çıkmadaki zorluklardan dolayı, çatışma durumları sıklıkla ortaya çıkacaktır. Yıldızlar, bu zodyak temsilcilerine davranışlarının taktiklerini değiştirme konusunda tavsiyede bulunur. Suçluların saldırılarına cimri ve terbiyesizce cevap vermeye gerek yok, çünkü sadece onları eğlendirecek.

Kanserler geçmiş ilişkilere odaklanma eğilimindedir, bu nedenle eski sevgililerini bırakmaları zorlaşır. Ancak Mayıs ayındaki işaretin yalnız temsilcileri bunu yapmaya çalışmazsa, kendilerini uzun yalnızlığa mahkum ederler. Anılar ve boş umutlar hayatın devam ettiğini anlamayı imkansız hale getirir ve çevresinde mutlu ilişkiler kurabileceğiniz birçok insan vardır.

Sağlık burç

Mayıs 2018’de Raku, taahhüt etmeden yakın ilişkilere dikkat etmelidir. Ve bu sadece markanın serbest temsilcileri değil, aynı zamanda bir ilişki içinde olanlar için de geçerlidir. Ev içi zorluklar ve can sıkıntısı, yaklaşık aile bireylerinin bile sola gitmesine neden olabilir, ancak burç, bu tür bir cazibeye kapılmaya karşı şiddetle tavsiye eder. Böyle bir baş dönmesi cinsel yolla bulaşan hastalıklar, yani ciddi sonuçlar doğurabilir.

Kural olarak, Kanserler sağlıklarına özen gösterir, bu yüzden nadiren hastalanırlar. Fakat Mayıs ayındaki gergin durum nedeniyle, sadece idrar yolu sistemi, böbrek ve gastrointestinal sistemin çalışmasını olumsuz yönde etkileyen sağlıklı bir yaşam tarzı kurallarına uymayı unuturlar. Anksiyete belirtilerinin tezahürünü fark ederek, derhal muayene ve gerekli tedavi için bir doktora danışmalısınız.

Mayıs ayında psikolojik sağlıkla ilgili herhangi bir sorunu önlemek için, yıldızlar gününüzü dikkatle planlamanızı ve aceleci olmamanızı önerir. Sakin ölçülen bir program Raku'nun her şeyle başa çıkabilmesini ve aynı zamanda yorulmamasını sağlayacaktır. Sadece iş ve ev işlerini değil aynı zamanda yiyecekleri de düzene sokmak önemlidir. Ek olarak, spor yapmak ve temiz havada yürümek için zaman bulmak da istenmektedir.

Burç kariyeri ve finansı

Baharın sonunda, Kanserler aniden bir zamanlar onları hayal kırıklığına uğratan insanlardan bir iş teklifi alabilir. Hiçbir durumda “betonarme” garantileri söz edilse bile kabul etmemelisiniz. Yıldızlar mevcut iş yerinde kalmanızı önerir, ancak diğer taraftan kendinizi göstermeye çalışın. Örneğin, daha proaktif ve aktif bir insan olmak ve yaratıcı fikirlerinizi üstlerinizle paylaşmaktan korkmamak.

Bazı kanserler iş seyahatlerinde sık sık seyahat etmek zorunda kalacaktır. Elbette, bu can sıkıcı olabilir, ancak seyahat etmeyi reddetmemelisiniz, çünkü birçok umut verici tanıdık ve faydalı bağlantılar getireceklerdir. Yakın gelecekte, bu sadece kariyer basamaklarını yükseltmek için değil, aynı zamanda kendi karlı işinizi kurmak için de yardımcı olacaktır. Bu sadece işyerindeki sürekli bir iş yükü kişisel ilişkileri olumsuz yönde etkileyebileceği için, ikinci yarı yalnız hissetmemek için vaktinizi nasıl doğru şekilde dağıtacağınızı öğrenmek zorundasınız.

Kanserlerin parayı nasıl yöneteceklerini bilmelerine rağmen, bazen kendilerini moda kıyafetler veya güzel mücevherler almayı reddedemezler. Mayıs ayında, meyveli olma göstermek ve gereksiz şeylere para harcamak değil, aksi takdirde yaz başında borca ​​girmek zorunda kalacaksınız. Ayrıca, cazip yatırımları reddetmek daha iyidir, çünkü Bu ay biriken tüm fonları bir kerede kaybetme riski yüksek.

Burçlar ailesi ve ilişkileri

Ciddi bir ilişki için hazır olan veya hatta bir ailenin başlamasıyla Zodyak Kanserinin işaretinin özgür temsilcileri başkalarına yakından bakmalı, belki de aralarında uzun süre kendilerine dikkat çekmeye çalışan bir kişi vardır. Ayrıca Mayıs ayında, Sarı Köpek değerli bir kişiyle kaderini tanıma sözü verir. Aşık olmak hızla daha derin bir duyguya dönüşecek ve Yengeç, yeni seçilen biriyle "medeni" bir evliliğe karar verecek.

Uzun bir ilişki içinde olanlar, burç şiddetle sadakat ve kısıtlama göstermek için tavsiye eder. Ruh eşinizi sürekli olarak eleştirmeye ve fikrinizi empoze etmeye gerek yok çünkü kimse hoşuna gitmiyor. Vazgeçmeyi ve ödün vermeyi öğrenmenin zamanı geldi, yoksa ilişki sonunda kötüleşecek. Ortak eğlence eski duyguların yenilenmesine yardımcı olacaktır, bu nedenle hafta sonu için doğanın dışına çıkmanız ve hafta içi günlerde birlikte akşam yemeği yemek, film izlemek ya da sadece geçen günü tartışmak önerilir.

İlişkilerde, çiftler çatışma olmadan yapamazlar, ancak tüm anlaşmazlıkların çözümü yalnızca Kansere bağlı olacaktır. Durumu skandala getirmemek için, duygularınızı nasıl kontrol edeceğinizi ve ne zaman sessiz kalacağınızı bilmeniz gerekir. Bu, öfke sıcaklığındaki bir ortağın, hakkınızdaki ifadelerle açıkça abartıldığı durumlar için de geçerlidir. Öfke geçer geçmez, yanıldığını ve telafi etmeye çalışacağını fark eder.

Pin
Send
Share
Send
Send