Rüya yorumu

Alnı çizen nedir - Omens'in anlamı

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir kişi çeşitli nedenlerle kaşıyor olabilir. Çoğu zaman, neden tahriş, alerji, böcek ısırıklarıdır. Peki ya kaşıntı belirgin bir nedenden ötürü aniden ortaya çıkarsa? Uzun süredir bu şekilde vücudun bize ipucu verdiği, onları doğru şekilde deşifre etmemiz gerektiğine inanılıyordu.

Aniden alın bölgesinde çok uzun süre durmayan ciddi bir kaşıntı hissettiğimde bunun ne anlama gelebileceğini bilmek ilgimi çekti. Tercümana baktığımda, hoş bir olayın beni beklediğini öğrendim. Bu yazıda, alnınıza neyin kaşındırdığını ve kadınlar ve erkekler için ne anlama geldiğini anlatacağım.

Genel yorum

Alnınızı tararsanız, ondan önce neyin önce olduğunu anlamanız gerekir. Muhtemelen ciltte bir kızarıklık ortaya çıktı ya da sıkışık kapak neden oldu. Mantıklı bir açıklamanın yokluğunda, o anda ne düşündüğünüzü hatırlamanız önerilir. Alın bölgesindeki uyuz bölgelerinin, bir kişinin başlamak üzere olduğu bir iş hakkında ya da hayalini kurduğu bir şey hakkında düşünmesi durumunda başarılı olması beklendiğini göstermesi nadir değildir. Her durumda, plan gerçekleşmeli.

Alnındaki uyuz da gerçekleşmek üzere olan önemli bir olayı gösterebilir. Aynı zamanda, bir kişi sadece kaşıntı hissetmekle kalmaz, aynı zamanda karıncalanma hissederse, olay hoş olmaz veya kişi bağımsız olarak çözülmesi gereken sorunlarla karşılaşır. Kızlar ve erkekler için omenlerin anlamlarının değişebileceği belirtilmelidir. Adil seks yorumu genellikle kişisel yaşamla ve nüfusun erkek yarısı için, profesyonel alanla ilişkilidir.

Kızlar için işaretler

“Kızın alnının neye dikkat ettiğini” işaretlerinin genel olarak yorumlanması, kişisel yaşamındaki değişikliklerin yakında gerçekleşeceğini ve dahası olumlu olanların olacağını gösterir. Bekar bayanlar bir ruh eşiyle tanışacaklar ve zaten bir ilişki içinde olanlar evlenme teklifine güvenebilirler. Daha doğru bir yorum için, kaşıntının lokalizasyonunu düşünmek gerekir:

 • kaşlar arasında - üzüntü ya da üzüntü;
 • Sadece alnı değil, kaşları da çiziktir - umursamaz bir cümle muhatap duygularını incitebilir veya incitebilir;
 • saç köklerinde kaşıntı aldatma sevgilisi gösterir.

Çoğu zaman, alındaki uyuz, onların yakında zihinsel faaliyete girmeleri gerektiğini ya da “beyinlerle uğraşmanın” çözümü için problemler olacağını ileri sürüyor. Eğer kız Çarşamba günü güçlü bir kaşıntıyla aşılırsa, uzun süredir tasarlanan planları uygulamaya başlaması gerekir.

Erkekler için işaretler

"Kaşıntılı alın" işareti, arkadaşlarla, akrabalarla veya meslektaşlarla görüşme arifesinde gerçekleşmişse, uyarı niteliğinde olabilir. Bu akşam, adamın davranışını izlemesi ve alkolü kötüye kullanmaması gerekiyor, aksi takdirde başkalarının gülme stoku olabilir ve itibarını mahvedebilirsiniz.

Bir iş toplantısından önce kaşıntı ortaya çıkarsa, adamın müzakereler için daha ayrıntılı bir şekilde hazırlanması ve diyalog sırasında önemli detayları kaçırmamak için özel dikkat gösterilmesi gerekir. Aksi takdirde, yalnızca artırma şansını kaçırmakla kalmaz, aynı zamanda yetkililer tarafından azarlanır veya etkili bir ortağın desteğini kaybedersiniz.

Adam, ikinci yarısını düşündüğü zaman alının taranması durumunda, kendisine sadakatsiz olması mümkündür. Ancak kızı ihanetten boş yere suçlamamak için davranışını izlemeniz önerilir.

Alnını ne zaman taradın?

“Alındaki kaşıntıyı” gösteren işaretlerin anlamını netleştirmek için, haftanın hangi günü olduğunu göz önünde bulundurmanız gerekir.

 • Pazartesi - hoş olaylar veya şans;
 • Salı - sevilen biriyle kavga etmek veya anlaşmazlık yapmak;
 • Çarşamba - ilginç bir toplantı ya da keyifli bir akşam için;
 • Perşembe - hoş olmayan bir sohbete, konuşma sırasında duygularınızı kontrol ederseniz kaçınılabilir;
 • Cuma - iş dünyasında başarı ve olumlu değişiklikler;
 • Cumartesi - kötü haberi ya da sıkıntıları gidermek için ama endişelenmemeniz gereken her şey kendiliğinden çözülecek;
 • Pazar - ev işleri yapmak ya da normal, rutin işlerinizi yapmak zorundasınız.

İşaretleri çözmek için, alnınızın hangi saatte kaşındığı da önemlidir.

 1. Sabah. Bugün için önemli şeyler planlandıysa, ertesi gün ertelenmeleri gerekir. Aksi takdirde, başarısız olmanız ve başarısız olmanız beklenir.
 2. Günü. Alkollü içeceklerin kullanımında, özellikle de bu gün direksiyon başında olmak isteyenleri kullanırken dikkatli olmanız gerekir.
 3. Akşam. Birisi görüşme sırasında sizi saldırganlığa itmeye çalışacaktır, ancak provokasyona yönlendirilmemelisiniz.
 4. Gece. Planlananların hepsi kesinlikle gerçekleşecek.

Kaşıntının lokalizasyonu

Belirtileri yorumlarken, alnın hangi bölgesinde kaşıntılı olduğu çok önemlidir.

 • Merkezinde. Kısıtlama egzersizine ihtiyaç duyacağınız üst düzey insanlarla tanışacak ve size söylediklerini dinleyeceksiniz.
 • Saç köklerine yakın. Sevilen biri tarafından ihanet veya ihanet. Ancak bu alâmet, eşler, arkadaşlar veya akrabalar arasında bir tür yetersizlik anlamına gelebilir. Düz konuşma, sorunu çözmeye yardımcı olacaktır.
 • Burun yakınında. Mevcut durumu anlamak ve olumsuz sonuçlardan kaçınmak için entelektüel yetenekler kullanmak zorunda kalacağız.
 • Sol veya sağ tarafta. Bir soruyu çözmek için yardım istemeniz gerekir. Alın sol tarafta tarandıysa, o zaman kadına ve sağda ise - adama yöneltilmelidir.
 • Kaş alanı Birisi yanlışlıkla seni incitecek, ama yakında hatalarını anladı ve affedilmeyi istedi. Ciddi bir çatışmaya yol açmamak için, size söylenen kelimeleri yüreklendirmemelisiniz.

sonuçlar

Pin
Send
Share
Send
Send