Rüya yorumu

Dog and Horse - aşıkların rolü için ideal adaylar

Pin
Send
Share
Send
Send


“At ve Köpek arasındaki aşk ilişkisinde uyumluluk ne kadar başarılı olacak?” Sorusuyla ilgileniyorsanız, O zaman bu tür bir çiftin ilişkisinin tüm sırlarını ortaya çıkaracak olan aşağıdaki makaleyi okumanızı şiddetle öneririz.

Köpek ve At çiftinin uyumluluğuna genel bakış

Doğu burcu, köpekle kız at arasındaki uyumluluğun en başarılılardan birine ait olduğunu, mükemmel bir bakış açısına sahip olduğunu söylüyor. İlişkinin bu versiyonunda, her iki ortağın da en olumlu yönlerini en üst düzeye çıkarabilecekleri görülmektedir.

Böyle bir çifte, o ve o birbirimizi iyi anlar ve aynı zamanda ikinci yarılarının eksikliklerini de yeterince kabul edebilir. Dürüst ve makul bir adam-köpek çalışkan entelektüel bir kadın atı ile uyumlu bir şekilde tamamlanır.

Böyle bir birliktelikteki bir bayan, aktif eylemlere başlamanın en iyi olduğu zamanı seçerek doğru zamanı nasıl seçeceğini bilen gerçek bir stratejisttir. İnsan köpek, yaşamdaki fikirlerini en kolay ve en uyumlu şekilde enkarne etmeye sadık kalmasına yardım eden bir taktikçi rolünü üstlenir.

Ek olarak, erkek-köpek, Doğu burçlarının diğer tüm temsilcilerinden gelen bir kadın atı için en ideal partnerdir, çünkü tek başına onun acımasızlığı ile başa çıkabilir. Bütün bunlar sayesinde, böyle bir çift sadece derin karşılıklı hisler elde etmekle kalmaz, aynı zamanda birlikte mükemmel bir kariyer yapabilirler.

Bir erkek-köpek ve bir kadın-at ilişkisinin özellikleri

Yukarıda açıklandığı gibi, insan-köpeğin ve kadın-atın birliği, uzun vadeli ilişkiler geliştirme açısından dikkate değer bir bakış açısına sahiptir. Man-Dog böyle bir kız için mükemmeldir, dürüstlüğü, sadakati ve zekası sayesinde, her zaman onun yardımına gelir ve yaşamın zor anlarında onu destekler.

Ortak eğlence hem büyük zevk verir, hem de böyle bir birliktelik, ihtiyaç duyulduğunda birbirlerini kolayca sigortalar. Bu daha anlaşılabilir bir dilde açıklanırsa, bir ortak karakterinin negatif nitelikleri, sendikanın ikinci üyesinin pozitif nitelikleri ile örtüşür. Bu özellik her iki yönde de çalışır, bu nedenle aşıkların ilişkilerini uyumlaştırmak istiyorlarsa aşırı çaba göstermeleri gerekmez. Aslında, bu durumda, ilişki "saat gibi" gelişir.

Çoğu durumda, ortaklar birbirini iyi anlar. Kız atının ve erkek köpeğinin iletişimi alışılmadık derecede parlaktır ve her iki sevene de yeni bir duygu ve izlenim verir. Bu işaretlerin temsilcileri her zaman evlerinin duvarlarında harcamak istemiyorlar, bunun yerine farklı şehir ve ülkelere seyahat ediyorlar ve ayrıca arkadaşları ve akrabaları ile çok fazla iletişim kuruyorlar. Böyle sürekli bir aktivite nedeniyle, hayat ilginç ve çeşitli hale gelir.

Kadın-köpek ve at-erkek arasındaki ilişkiye genel bakış

Erkek Atlar ve dişi Köpekler arasındaki uyumluluk, sonraki evliliklerle uzun süreli ilişkiler kurmak açısından da oldukça başarılıdır. Bir erkek atı, eşinin bu tür niteliklerini; şöhretini, sadakatini, dürüstlüğünü, zekasını sınırlama ve her zaman kurtarılması için bir arzuyu kısıtlama becerisini takdir edecektir.

Ortaklar uyumlu bir şekilde birbirini tamamlar. Böyle bir çifte, erkek-at, ailenin finansal bileşenine girer ve kadın köpek çiftliği takip etmekten, aile yuvalarını temizlemekten ve bebekleri büyütmekten mutludur. Ayrıca bir insan olarak gerçekleşmesini de isteyebilir, ancak bu durumda, adam onu ​​caydırmayacak, aksine tam tersine ona destek verecek.

Kız-Köpek esnek ve zarif bir şekilde hareket eder, insan-At, birlikte yaşama gücü ve yaratıcı algı ile ayırt edilir. Böyle bir çiftte başarılı ve mutlu bir ilişki kurma şansı çok fazladır.

Bu çiftte, her iki üyesi de birbirlerini sigortalayabilir ve bu nedenle, çift uzun bir süre boyunca kayda değer bir çaba göstermeden hayatta kalabilir. İlişkilerinin birçoğu kolayca ve sihirle toplanır ve bu böyle bir birlikteliğin en önemli avantajıdır.

Ortaklar hangi zorluklarla karşılaşabilir?

Herhangi bir çiftte, ne kadar olumlu olursa olsun, kesinlikle kendi olumsuz nüansları olacak. Daha sonra hangi problemlerin ve gizli tuzakların bir erkek köpeği ve bir kadın atını bekleyebileceğini düşünürüz.

  1. Köpek yılında doğmuş olan daha güçlü seks temsilcisi, kıskançlığın artması ve çok müdahaleci olma riskleri ile karakterizedir. At yılında doğmuş kızın yeterli kişisel alana ihtiyaç duyduğunu ve onu sınırlamaya çalışırsanız - onun için iyi bir şey olmayacağını hatırlamalıdır. Hem bir hem de ikinci ortağın ihtiyaçlarını ödün vermek ve ihtiyaçlarını karşılamak koşuluyla, çift çok güçlü ve mutlu olacağına söz veriyor.
  2. Böyle bir ilişkideki ikinci (ve belki de ana) tuzak, bağımsız olarak kabul etmek yerine, sadık kararlarını takip etmeyi seven insan köpeğinin kararsızlığıdır. Ailenin uyum içinde hüküm sürmesi için, ortakların aile içindeki konumlarını sakin bir tonda ifade etmenin yanı sıra aile içinde eşitliği örgütlemeyi de öğrenmeleri gerekir.

Bir at kızı, saygıyla eşine saygı duymalı, himayesini minnetle kabul etmelidir. Ve köpek, sıradan zeminde meydana gelen panik atakları nedeniyle aileyi, önemsizlikler hakkında endişelenmekten vazgeçmeli ve aileyi mahvetmemelidir.

Erkek ve dişi at cinsel uyumluluğunun özellikleri

Böyle bir sendikada, seks her iki eş için de her zaman gerçek bir zevk getirecektir. Etkileyici ve zorlayıcı kadın-At ve romantik erkek-Köpek arasındaki yakınlık, sevgi, özen ve şefkatle dolu olan gerçek bir eylem olacak.

İlişkiyi olumsuz yönde etkileyebilecek tek nüans - bir kadın atının bir erkek-köpek kadar seks yapması gerekmez.

Mutlu bir ilişki kurmak için öneriler

Her çiftte, ciddi sorunların ortaya çıkmasını önlemek, daha sonra kötü sonuçlarla uğraşmaktan daha kolaydır. Bu nedenle, dikkatinize bir erkek-köpek ve bir kadın-atın gerçekten mükemmel bir ilişki kurmasına yardımcı olacak birkaç öneride bulunuyoruz.

  1. Köpek Ortağı bazen endişe, gerginlik ve endişe gösterebilir. Bu durumda, çiftin ikinci katılımcısı, değişiklikleri kendi pahasına kabul etmemelidir - bu, bu işaretin karakterinin sadece bir kısmıdır ve dönemlerde daha belirgin hale gelir. Sevdiklerinize karşı en hoşgörülü ve iyi niyetli tutumu gösterin ve sonra yakında kaygı yok olacak ve kaygı birçok kez daha az olacaktır.
  2. At genellikle başkalarının tavsiyelerini dinlemez, ancak Köpek’in görüşüne göre muamele görmelidir. Sonuçta, durumu biraz farklı bir açıdan sunan Köpek, duygusal dürtüleri ve önyargıları olmayan, daha ayık bir bakışla değerlendirmesini sağlar.
  3. Köpek ve At arasındaki uyumluluk tamamen evlilikte karşılıklı saygının önemli olduğunun tanınmasına bağlı olacaktır. At Ortağı egoizmiyle başa çıkmalı ve Köpek daha fazla açıklık ve duygularını başkalarına gösterme yeteneğini öğrenmelidir.

Bir ilişkinin ilk aşamasında, ortaklar arasında karşılıklı anlayış oldukça kolay bir şekilde başarılır, ancak bu ilişki durumunu yaşam boyu sürdürmek istiyorsanız, o zaman karşılıklı çaba sarf etmeniz, hassasiyet, sabır ve özen göstermeniz gerekecektir.

Artık At ve Köpek arasındaki ittifakın Doğu burçlarında ne kadar şanslı olduğunu biliyorsunuz. Materyali ilginç bir tematik video ile okumayı bitirin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send