Rüya yorumu

Bir erkeğin hayallerini balık rüyasında görmek

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir erkeğin neden balık hayal ettiğini bulmak için, popüler rüya kitaplarının yorumuyla birlikte bu makaleyi okuyun. Ben kendimi daima geleceği, kendimi tanımak ve değerli tavsiyeler almak için incelerim.

Rommel Rüyası

Bu rüya kitabının yorumu, popüler bilgeliğe ve kâhinlerin tahminlerine dayanmaktadır. Çeşitli rüyaların kodunu çözmek için birçok seçenek içerir ve herhangi bir kişi sorularına cevap bulacaktır.

İşte bu rüya kitabının yorumu:

 1. Temiz, berrak, akan suda canlı ve güzel balıklar - kişisel yaşamınızda iyi şanslar. Şu anda yalnız olsanız bile, yakında sona erecek. İçtenlikle ve gerçekten sevebileceğiniz bir kadınla tanışacaksınız. Ve elbette, karşılığında size cevap verdi.
 2. Balık tutmak - varlığından hala şüphelenmediğiniz büyük bir potansiyeliniz var. Ama yakında yetenekleri kendi içinde bulacaksın, onları anlayabilecek ve bu sayede büyük başarılar kazanacaksın.
 3. Ağa veya kancayı yakalamak - şimdi sahip olduğunuzdan birkaç kat daha fazla kazanacaksınız. Zaman içinde başarılı ve kârlı bir işe dönüşecek ek gelir kaynakları olacaktır.
 4. Oltaya yem koymak için - yakında tüm problemleriniz sona erecek ve sonunda kaderinizi düzenleyebileceksiniz. Ancak, Evrenin size çok yakında göndereceği fırsatı fark etmeniz ve kullanmanız şartıyla.
 5. Ölü balığa dokun - son zamanlarda çok çalıştın ve kendine dinlenmedin. Aşınma için çalışmayı bırakmazsanız, çok yakında bir hastane yatağına yatarsınız. Daha az zorlamaya çalışın ve kendi iyiliğinize daha fazla dikkat edin.
 6. Ölü balıkların su yüzeyinde nasıl yüzdüğünü görün - yeni bir yaşam aşamasına geçersiniz, ancak geçiş çok zor olacaktır. Alıştığınız şeylerin çoğu imha edilecek. Geçmişte çok önemli şeyler olacak. Ancak, bu yolla alanın yeni olan ve daha az değerli olmayan her şey için serbest bırakıldığını anlamalısınız.
 7. Havada uçan balıklar, kaderinizin sevgili olduğunun bir göstergesidir. Dokunduğun her şey altına döndü. Her zaman şanslısın ve asla seni hayal kırıklığına uğratma şansın olmadı. Böylece devam edecek.

Ezoterik rüya kitabı

Piyasadan balık almak için - sizi büyük ölçüde memnun edecek haberleri alın. Finansal servetinizi arttırma konusunda bazı bilgiler duyacaksınız. Örneğin, maaşları artırabilir veya şu anda işgal ettiğinizden daha iyi bir pozisyon önerebilirler.

Daha fazla yorum:

 1. Balıkları besleyin - düşmanlarınız ve dürtücüleriniz var, ama asla kazanamayacaklar, çünkü davranmak çok sıra dışı olacak. Direniş ve saldırgan direniş yerine, onlara sevgi ve iyi niyetle davranacak ve silahsızlanacaksınız.
 2. Kızarmış balık var - boş zamanınızın çoğunu yaptığınız işten büyük faydalar elde edin. Çabalarınızın sonucu tüm beklentilerinizi aşacaktır.
 3. Piyasadaki bir tüccardan büyük bir balık almak için - her zaman refah içinde yaşayacak ve sevdiğiniz insanlarla çevrili olacaksınız. Her şey şimdi tamamen farklı olsa bile, kişisel mutluluğunuz hemen köşede. Sadece biraz bekle biraz.
 4. Bir erkek bir balık doğurduğunu hayal ederse, gelecekteki çocuğu zayıf ve zayıf olacaktır. Ergenliğe yaşama şansı çok az.
 5. Kızartma yakalamak - mahvetmek. Herhangi bir geçim kaynağı olmadan, ancak çok fazla borçla kalacaksınız. Geçmişte gösterilen gururu cezalandırmak için hazırlanmış böyle bir kader testi.
 6. Bir ton balık yakalamak büyük bir kazançtır. Balıklar rüyada büyüdükçe, bir pazarlıktan elde edeceğiniz para da artar.
 7. Uyumak ya da balık hayatının belirtilerini göstermemek - eski bir dostun anlamsız davranışı nedeniyle umutlarınız gerçekleşmeyecek. Bir yanlışlık yapacak ve sonuçlarına cevap vermek zorunda kalacaksın. Ancak gelecekte ilişki yeniden kurulacak.
 8. Çok renkli balık - fazla çalışma nedeniyle sağlığın bozulmasına. Vücudunuz hasta çünkü bu şekilde yardım için bir sinyal vermek istiyor, yorgun olduğunu ve dinlenmeye ihtiyacı olduğunu göstermek istiyor.

Ukraynalı rüya kitabı

Ukrayna rüya kitabına göre, bir balık bir yağmurun, kasırganın veya şiddetli kötü havaların başlangıcını hayal eder. Rüya erkeğe gelirse, o zaman havadaki keskin bir değişiklik birkaç ay daha devam edecek.

Daha fazla yorum:

 1. Büyük balık - iyi bir maaş için. İşiniz normalden birkaç kat daha fazla, yeterince ödenecek. Bunu, geçmişte sebat ve sıkı çalışma için bir kader hediyesi olarak düşünün.
 2. Cansız, yarı ölü balık - işte, baş dönmesi ve bayılma bile güçlü bir zayıflık hissedeceksiniz. Evden hiç ayrılmamak, birkaç gün izin almak ve iyi dinlenmek daha iyidir.
 3. Japon balığı - senin sevişen arzun yerine getirilmez. İlk başta her şey plana göre gidiyor gibi görünmekle birlikte, şartlar son anda değişecek ve umut kaybolacak. Amaç sonunda birkaç yıl içinde gerçekleştirilecek.
 4. Canlı sazan, çok sert ve dayanıklı bir insan olduğunun işaretidir. Yeni koşullara kolayca adapte olur, eylem ve başarıya odaklanırsınız. Bu yüzden gelecekte başarılı ve zengin bir insan olacaksınız.
 5. Çürük balık - sizin için etkili ve çok faydalı bir insanla olan ilişki umutsuzca şımarık olacaktır. Size yardım etmeyi bırakacak, böylece bazı önemli şeyleri tamamlayamayacaksınız.
 6. Büyük balık birikimi - kadere ve diğer insanlara ve daha fazlasına daha az güveniyor - yalnızca kendilerine, eylemlerine ve eylemlerine güveniyor. O zaman dramatik ve olumlu bir yaşam değişikliği için çok değerli bir şansı kaçırmayacaksınız.

Pin
Send
Share
Send
Send