Rüya yorumu

Sıçan ve Kaplanın Uyumluluğu - Belirsiz Bir Birlik

Pin
Send
Share
Send
Send


Sıçan ve Kaplanın uyumluluğu çok belirsiz. Ortaklar arasında ilişkiler kurulabilir, ancak uzun vadeli ve istikrarlı bir birliğin ortaya çıkıp çıkmayacağı bilinmemektedir. Her ikisinin karakterlerinin olumsuz özellikleri, tüm ihtişamlarıyla tezahür eder. Daha detaylı analiz edelim.

İlişki Özellikleri

Fare oldukça hesaplayıcı bir yapı. Tiger ile ancak kendisi için fayda görürse bir ilişki başlatacak. Bu nedenle, eğer bir aileye başlarlarsa, büyük olasılıkla Sıçan'ın karşılığında bir şey vermek istemeyen bir tüketici olacağı bir kolaylık evliliği olacaktır.

Bu işaretler arasındaki ilişkinin özellikleri aşağıdaki gibidir:

  1. Yaşam ve birlikte yaşama düzenine dair kökten farklı görüşlere sahipler. Bu nedenle, sık sık kavgalar ortaya çıkıyor, ortakların hiçbiri bir adım öne geçmek istemiyor. Duyguları kurtarmak için kendi karakterinle mücadele etmelisin ve ödün vermeyi öğrenmelisin.
  2. Her iki taraf da sadece kendi arzularına dayanarak yaşamak istiyor. Sağlıklı egoizm başlangıçta onları birleştirir, ancak zamanla bir ilişkide tökezleyen bir blok haline gelir. Ancak hiç kimse ortağı kontrol edemez, özgürlüğünü kısıtlamaz ve teslim edilmesini talep eder.
  3. Aralarındaki sevginin olması gereken bir yer var, ama duyguların her ikisi de az miktarda. Doğru, gerçekten kimseyi rahatsız etmiyor.
  4. Rat her şeyi planlıyordu. Yaşam plana göre gitmediğinde, kaplanın anlayamadığı ve kabul edemediği, motive edilmeyen öfke ve saldırganlık saldırıları ortaya çıkar. Kendisi, şeylerin doğal seyrine uymayı ve önceden hiçbir şey düşünmemeyi tercih ediyor.
  5. Ortaklar paraya farklı davrandığı için, ilişkilerin mali alanında da problemler ortaya çıkabilir. Kaplan doğasını daha anlamsız, kurtarmak ve kurtarmaktan hoşlanmıyor. Sıçan, oldukça güvende hissetmek için önemli bir istikrar ve finansal rahatlıktır.
  6. Finansal sorunlar nedeniyle kural olarak ayrılırlar. Kaplan, seçili olanı çok sağduyulu ve merhametli bulacak ve sırayla, paraya olan anlamsız tavrını asla kabul edemeyecek.

Genel olarak mutlu bir ilişki kurabilirler. Birbirlerini olduğu gibi kabul ederlerse. Bu, çeken iki karşıtların birliğidir.

Tiger Man ve Rat Woman

Sendikanın bu çeşidi en başarılı. Ancak uyum ve bir çiftte duyguların korunma sorumluluğu tam olarak kadına, çatışmaları yumuşatması ve seçimi tüm kusurlarıyla kabul etmesine dayanacaktır.

Eleştiri yapmaktan kaçınması, seçime tekrar seçilmemesi ve görüşünü kendisine empoze etmemesi çok önemlidir. O zaman gelecek mutlu olacağa benziyor.

Bir insan ilişkileri kolayca ele alır, çoğu problemi fark etmez, kışkırtılmazsa uzlaşmalar yapabilir.

Kötü olan ne:

  • Her iki taraf da birbirlerinin görüşlerine farklılıklara şiddetle tepki gösteriyor. İnatla başlayabilir, tartışabilir, bir ortak duymak istemeyen kendi bakış açılarını savunabilirler.
  • Kabul edemediği için ayrılık olabilir. Bu nedenle, bu anda ilişkinin ilk önce çözülmesi gerekiyor.

Cinsel uyumluluk

Samimi ilişki alanında her şey iyi gelişir. Her ikisi de bir partnerin arzularını, aşk çeşitliliğini ve deneyimlerini karşılamaya gider. Bu nedenle, cinsiyet problemlerinde genellikle oluşmaz. Ve onları kavga ve çatışma zamanlarında bile bir arada tutan kişidir.

İşletmelerde uyumluluk

İş ilişkileri konusunda güvenle gelişebilirler. Her iki taraf da yeni fikirlerin iyi üreticileridir. Her şeyi yeni, uygulanabilir ve çalışkan olarak denemek için gayret gösterirler. Para kolay ve zahmetsizce kazanılır.

Dışarıdan bakıldığında, bu iki işaretin ikilinin para için bir mıknatıs olduğu görülüyor. Taahhüt ettikleri işler kar eder. Tiger ve Rat'ın oynadığı lider rolün, mükemmel bir oyuncu, sorumlu ve çalışkan olması arzu edilir.

Birlikte en karmaşık sorunları bile çözebilirler. Küresel hedefler koymaktan ve onları başarmaktan korkmayın. Kavgalar yalnızca kar dağıtımına dayanarak ortaya çıkabilir. Herkes daha büyük bir parça kapmaya çalışacak, kendi değerlerini abartacak.

Sorun, Tiger’ın potansiyel müşterileri nasıl göreceğini bilmemesi ve işlerini daha da geliştirmek için yatırım yapmak istememesi gerçeğinde yatmaktadır. Tüm karları almak ve hemen harcamak istiyor. Sıçan, gelecekleri değerlendirerek umutları değerlendirir. Bu nedenle, ortaklar genellikle çatışır, uzlaşma aramak istemezler.

Dostça ilişki

Sevgiyi inşa etmeye çalışmazlarsa, harika arkadaşlar kalabilirler. Bunun için gereken her şey var: ortak çıkarlar, eşit entelektüel potansiyel ve yaşamdaki özlemler.

Bu arkadaşlığın ne kadar süreceği belli değil. Sonuçta, Sıçan bütün faydaları arıyor, ondan ek kaynaklar almak isteyen bir arkadaşını manipüle etmeye çalışacak. Ama paylaşmaktan hoşlanmıyor.

Kaplan kullanıldığını anlarsa, dostluk çabucak sona erecek ve düşmanlığa, sessiz bir soğuk savaşa dönüşecek.

İpuçları ve püf noktaları

İlişkilerde uyumu sürdürmek için, ortakların ortak problemleri çözmek için ciddiyetle çalışması önemlidir.

İlk nokta, her iki işarette de doğal olan obstinitedir. Kendi haklarını ispatlamayı bırakmalı, ortağın fikrini dinlemeyi öğrenmeli, uzlaşmaları aramalı ve ortak sorunları birlikte çözmelidir.

Ayrıca dış yaşamda değil, ilişkilere odaklanarak birbirleriyle daha fazla zaman geçirmeye değer.

Genel olarak, sendika zordur, uyumu korumak ve sevgi kolay olmayacak. Fakat eğer ikisi de bir şeye teslim olmaya hazırsa, birlikte kalma ve sevgi ve uyum içinde uzun, mutlu bir hayat yaşama şansı var.

Pin
Send
Share
Send
Send