Rüya yorumu

Burç Mayıs 2018’de bize ne vaat ediyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Mayıs 2018 için burç bize geçen bahar ayında bizi bekleyen genel eğilimlerden bahsedecek. Sıcak günler ve güzel havalar haricinde bizi nasıl ayırabiliriz? Bu konuda bu makaleden öğreneceksiniz.

Mayıs 2018’deki astrolojik resim

Uranüs gezegeni 15 Mayıs 2018'de Toros takımyıldızında olacak ve gelecek yedi yıl boyunca orada kalacak. Bu, bilimsel ve teknik alanda yeni bir devrim döneminin başlangıcı demektir. Ekolojik yapılar, en yeni enerji koruma ve inovasyon yöntemleri, ulaştırma, küçük uçaklar vb. Alanında aktif olarak geliştirilecektir. Ayrıca, geliştirme süreci, BT alanını ve uzay endüstrisini etkileyecektir.

Mars gezegeni, 16 Mayıs 2018'de Kova burcunda olacak. Bu olay, geniş bir iletişim akışını ön plana çıkarıyor, geniş bir bilgi akışıyla çalışıyor. Web sitelerinizi, İnternetteki bloglarınızı oluşturmak veya BT teknolojileri alanında çeşitli projeler uygulamak için harika bir zaman açar. Ve bu alanda çalışanlar yaratıcı kendini gerçekleştirme için mükemmel fırsatlar elde edecekler.

Daha sonra, Mayıs 2018'in tamamına tarihlere göre bakacağız ve bu dönemlerin her birinin bize ne vaat ettiğini bulacağız.

1 ile 2 Mayıs arasında, Mars'ın Pluto ve Lilith ile çürüyen bir birleşimi gerçekleşecek. Farklı yerel düşmanlıkların aynı anda başladığı gerçeğini işaret ediyor. Muhtemelen bazı uzun süreli askeri-politik krizlerin, iç savaşın sonu.

Bu, işletme ve girişimcilik sektörlerinde zor durumların ortaya çıkmasını kapsamaz. Faaliyetleriniz çeşitli kontrollere tabi olabilir. Dikkat ve sakinlik göstermek, saldırgan davranışlara yol açmamak ve çatışmaları kışkırtmamak gerekir.

3 ile 4 Mayıs arasında - Venüs'ün Aldebaran yıldızı ile birliği. Gezegen Jüpiter Akrep kritik dereceye düşecek. Bu yönler, çeşitli doğal afetleri, depremleri göstermektedir. Dünyadaki jeopolitik durumun ağırlaşması var. Bu yeni yaptırımlarla doludur, ticaret savaşlarını ve küresel ekonomik krizi ön plana çıkarır. Genel olarak, küresel bir kriz dönemi olacak.

6 ile 7 Mayıs arasında - gezegenlerin aydınlık ve yaratıcı konfigürasyonu sayesinde, yaratıcı bir yükseliş mümkün olur. Bugünlerde anlamlı soru ve görevleri çözmek kolay olacak. Artık çok zor bir durumsal engelin üstesinden gelmek gerçekten mümkün, hedeflerinize herhangi bir engel çıkmıyor. Bu zamanda, gelişim ve aktivitenin ana yönüne mümkün olduğunca konsantre olmak önemlidir. Ayrıca, önemli, kader tanıdıkları ve toplantılar şimdi gerçekleşebilir. Ayın bu günlerinde kişilerinize özen gösterilmesi gerekmektedir.

8 Mayıs 2018. Merkür gezegeni, Koç burcunun kritik derecesine düşer. Bu, malların tesliminin, bilgi edinmenin, iletişim araçlarının çalışmasının ihlal edilmesini vaat ediyor. Yolda, şimdi dikkatli olmalısınız, çünkü bir kazaya girme riski çok yüksek, sadece yolun kurallarına göre hareket edin. Hava aynı zamanda rahatsızlık getirmeyi vaat ediyor - değişen hava koşulları, sıcaklık, bulutluluk.

13 Mayıs. Merkür, Toros burcuna girecektir. Bu, finansal alana azami önem vermenin önemli olduğu durumlarda gözeneklerin başlangıcını işaretler. Mercury, İkizler takımyıldızına gidinceye kadar, Jüpiter'in yoğun muhalefeti aktif olmaya devam ediyor. Planlanmamış harcamalar yapmanızı gerektirecek çeşitli konu ve sorunlara işaret ediyor. 30 Mayıs'a kadar çok para kazanmaya başlayın, harcamalarınızı ve gelirinizi kesin olarak kontrol edin, aksi takdirde yerel bir finansal krizden kaçınamazsınız.

15 Mayıs. Takımyıldızındaki yeni ay Boğa burcu, Uranüs gezegeni, Toros burcunda olacak ve önümüzdeki yedi yıl içinde de orada olacak. Bu gün tüm modern uygarlıklar üzerinde büyük bir etkiye sahip olacak. Örneğin, 2011 yılında Mart ayında, Uranüs gezegeninin Koç burcunda göründüğü yıl, Büyük Japonya-Doğu depremi ve Fukushima nükleer santralinde (Japonya) bir kaza meydana geldi.

Uranüs yine Boğa burcundayken rezonans olabilir ve küresel bir doğal afet oluşumu göz ardı edilemez. İnsanlar 11 Mart 2011'de Japonya'da olanlardan kendileri için bir şey öğrenmediler.

Takımyıldız Boğa, doğanın ve dünyanın enerjisine karşılık gelir. Bu nedenle, eğer modern insanlar gezegenimize vahşice davranmayı bırakıp çevreyi kirletmeye devam etmezlerse - Dünya onları Elementiyle övecek.

16 Mayıs 2018 Kova burcunda Mars geçişi ile Uranüs'e kare. Zorlu hava koşullarının ortaya çıkışı, çeşitli doğal anomaliler: muhtemel kuvvetli rüzgarlar, fırtınalar, anormal fırtına ve sağanakların oluşumu. İletişimin yanı sıra güç iletim hatları da bozulabilir. Ayrıca zor hava koşullarından kaynaklanan çok büyük trafik kazaları riski de vardır. Bu zamanda ekipmanı kullanırken ve ayrıca araçları dikkatli bir şekilde sürerken çok dikkatli olmanız önemlidir.

19 Mayıs. Kanser takımyıldızında Venüs'ün geçişi var. Aile yuvalarınızı rahat bir şekilde donatmak için aile ortamını iyileştirmek için harika bir zaman geliyor. Şimdi kozmetik onarım tavsiye, ülkede çalışmak, arazi. Ve bu günlerde tanıştığınız insanlar, hayat arkadaşlarınız bile olabilir.

21 Mayıs 2018. Güneş, İkizler takımyıldızında olacak. Hava koşulları değişecek, yaz aktif olarak kendini göstermeye başlayacak. Güçlü gök gürültüsü fırtınaları olasılığı göz ardı edilmedi. Bu, çeşitli temasların, yolculukların, yoğun iletişimin, bilgi paylaşımının aktif olarak gerçekleşeceği zamandır.

Yaz aylarında işinizin gelişimini etkileyeceğinden, belirli bir süre içinde alacağınız en önemli bilgileri kaydetmeye çalışın.

29 Mayıs. Dolunay, ay Yay burcuna ve güneşe düşüyor - İkizler. Şu anda, tüm duygular zirvede olacak. Pluto ile bir araya gelen Lilith, çeşitli bilinç manipülasyonlarına işaret etmenin yanı sıra, suçluluk duygusunu telkin etme girişimlerine işaret edecek, faaliyet yönünüzde olduğu gibi sorunların çözülme şekillerinde de kafa yorulacaksınız. Hiçbir durumda başkasının isteğine teslim olamaz, başkasının isteği kötüdür.

30 Mayıs. Merkür gezegeni İkizler takımyıldızındadır (aslında kendi evindedir). Merkür farklı yeni fikirler verecek, yeni ilginç tanıdıklar ve temaslar yapmaktan sorumlu olacak.

Doğada rahatlamak, meyvelerle mantar toplamak, şifalı otlar ve doğanın armağanlarının tadını çıkarmak için harika bir zaman. Şimdi, doğanın ve gezegenimizin güçlü enerjisini bir bütün olarak vücudumuzun her hücresiyle hissetmek önemlidir.

Haziran 2018’de, Neptün gezegeni ters yönde hareket etmeye başlayacaktır. Bu, modern insanlığın ve bir bütün olarak medeniyetin manevi dönüşümünü teşvik edecektir. Dünya dini ve manevi doktrini değişmeli. Toplumdaki sosyal adalet ilkeleri restore edilecektir.

Mayıs 2018'de ne için hazırlanıyorsunuz?

Şimdi yıldızların bize bu zor zaman diliminde neler önerdiğini düşünün.

Astrologlar, 2018 Mayıs'ında gezegenimizdeki atmosferin, her birimizin rol alacağı muhteşem bir masal haline dönüşmesi gerektiğini söylüyor.

Güzel prensesiyle tanışmak için acele eden beyaz bir at üzerinde olan masal prens olmak isteyebilirsiniz. Ya da pencerede oturmuş, prensini bekleyen güzel bir prenses olacaksın, bu baharın sonu ne olursa olsun, rüyalardaki gizli sırların gerçek olma riski.

Ancak bir mucizenin gerçekleşmesi için biraz çaba sarf etmeniz gerekecek. Kendin olmak, hayallerine ihanet etmek ve diğer insanları daha az dinlememek de çok önemli. İkincisi, size gerçekten "değerli" tavsiyelerini vermek, her türlü eylemden vazgeçmeye çalışmayı ve genellikle kendi sorun hakkındaki görüşlerini empoze etmeyi gerçekten istiyor.

Bu nedenle, aynı "zeki adam" ile aniden tanışırsanız, sadece birkaç anlaşılır sözcük ve "danışman" sakinleşecek olduğundan kaba ve nezaketsiz bir adam izlenimi üretmekten korkmayın.

Olumlu bir an - şu anda Dünya gezegeninde yaşayan tüm yaşamın kişisel alanı daha iyi olacağına söz veriyor. Zaten bir ilişkiniz varsa, sendikanız daha güvenilir ve uyumlu hale gelecektir (ancak elbette belirli şartları yerine getirmeniz gerekir).

Uzun süredir arkadaşlarınızla haberi tartışırken, ancak sevdiklerinizle mümkün olduğunca boş zaman geçirmeye çalışın. Hassasiyetinizi ve sıcaklığınızı onunla paylaşın ve tüm bu olumlu duyguları geri alacağınızdan ve yüz katının çoğaltacağından emin olabilirsiniz.

Ve eğer hala ikinci yarınızı araştırıyorsanız, Mayıs 2018, rüyayı takip etmek için harika bir zaman olacak ve aynı anda garip (garip) hissetmekten korkmayacak. Ortamınızda sempati hissettiğiniz bir tür insan varsa, ancak herkes duygularını açıklamaya cesaret edemedi, o zaman şimdi bunu yapmak için mutlu bir fırsatınız olacak. Öyleyse cesur ol ve korkma!

Şimdi, şanslı bir kazanın da öngörüldüğü yaşam alanı hakkında söylemek gerekiyor (şimdi finansal işlerin iyileştirilmesi anlamına geliyor). Mayıs 2018, kaderi hakkında şikayette bulunmayan, meslektaşlarıyla arkadaş olan ve genel olarak hayatı olumlu bir şekilde algılayanların mesleki alanlarının durumu üzerinde çok olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Gelir seviyeniz katlanarak artmaya başlayacak (şanslı zamanların tekrar suçlanması çok büyük bir şans).

Özel bir girişimciyseniz, yeni devrimci çalışma yönteminde ustalaşır bulmaz, öncekinden çok daha fazlasını almaya başlayacaksınız (ama çabuk olun çünkü rakiplerin davranışlarından muzdarip olma riskiniz vardır).

Bu, Mayıs ayı olabilir, bu trendlerle bize gelmesi gerekir. Artık ondan ne bekleneceğini biliyorsunuz ve nihayet ilginç tematik video materyalini izliyorsunuz:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send