Rüya yorumu

Uyumluluk Oğlak ve Oğlak İlişkisi

Pin
Send
Share
Send
Send


Uyumluluk İlişkilerdeki başlıklar olumlu olarak adlandırılamaz. Bu, birçok tuzaklar içeren olgunlaşmamış bir birlikteliktir. Sevgiyi inşa etmek, mutlu ve uyumlu bir çift olmak için her ikisinin de oldukça fazla çaba sarf etmesi gerekir. İlişkilerini daha ayrıntılı olarak analiz edelim.

Aşka Uyumluluk

Her iki işaret de Dünya'nın unsurlarına tabidir. Ortaklar aynıdır, ancak hemen farkına varmazlar. Seçilmiş olana bakarlar, sanki sadece güçlü yönlerini değil, zayıf yönlerini de yansıtan bir aynaya bakarlar. Bu ilişkilerinde birçok sorunun nedeni budur.

Böyle bir zodyak çiftinin özelliği nedir:

 1. Sürekli birbirleriyle rekabet edecekler. Bu, hiç kimsenin asıl rolünden vazgeçmek istemediği iki lider birliğinden oluşuyor. İktidar için sürekli mücadele çoklu çatışmalara, kavgalara ve anlaşmazlıklara yol açar.
 2. Ancak, hayatta başarılara ulaşma ve hedeflere ulaşma konusundaki savaşlarını kazanmaya başlarlarsa, her şey yoluna girebilir. Sonra bir ilişkide, sadece en iyi özelliklerini gösterebilecekler.
 3. Birbirleriyle rekabet etmekten vazgeçmeleri ve eşin de kendi arzuları, tutumları, inançları ve değerleri ile ayrılmaz bir kişilik olduğunu anlamaları önemlidir. Ardından, seçilen kişiyi daha büyük başarılara ilham verirken, aynı zamanda kendi geliştirmelerini de yapabilirler.
 4. İlişkileri nadiren ilk görüşte meşhur aşktır. Genellikle uzun süre arkadaş olurlar, iletişim kurarlar ve birbirlerine bakarlar. Sonra bir anda, daha iyi bir ortak olmadığını düşünmeye başlarlar ve bir ilişki kurmaya karar verirler.
 5. Ortağın gücüne ve bağlılığına saygı duyuyorlar, çünkü kendileri bu niteliklere sahipler. Ancak kavgalar sırasında herkesin uzlaşma yolunda ilk adımı atması zordur. Bu nedenle, her çatışma çözülmeden kalmakla ve ayrılığa neden olmakla tehdit ediyor.
 6. Muhafazakarlar, değişimi sevmezler, kişilik kapanır. Reddedileceklerinden korkuyorlar, çünkü gururları acı çekecek. Bu nedenle, ilişki hiç başlamayabilir, çünkü herkes ilk adımı atmaya korkuyor.
 7. Sadece güçlü duygularla ilişki kurarlar. Küçük girişimler bile değerlidir ve duygulara yol açar.
 8. Oğlaklar ortak bir sebeple meşgul olduklarında şu anda ilişkiler başlayabilir. Yaratıcılık, iş veya iş. Önemli değil. Asıl mesele, ortaklaşa çaba göstermeye başlayacakları ortak hedeflere sahip olmaktır. Aralarındaki işbirliği genellikle etkilidir, ki bunlar ilişkiler hakkında söylenemez.
 9. İlişkilerinin nasıl gelişeceğini tahmin etmek zor. Her şey özveri ve hedeflerine, ne kadar süreceklerine bağlı. Büyük olasılıkla, başarı elde ettikten sonra aralarında hiçbir şey kalmayacak ve ilişki onun mantıklı bir sonuca ulaşacaktır.

Bir ortağı kaybetme korkusu, birliklerini ayakta tutabilecek tek şey. Bu nedenle, en az bir çiftin içtenlikle aşık olması gerekir. Evlenirlerse, en çok birinin hesaplanmasına dayanır.

Çatışma nedenleri

Oğlaklar gönüllü, inatçı ve ödünsüz doğalardır. En azından bu nedenle, aralarındaki çatışmalar kaçınılmaz. Ancak ahenk ve sevgiyi korumak için keskin köşeleri atlamayı öğrenebilirsiniz.

Oğlak ilişkisi içinde çalışmak için ne gerekiyor:

 1. Seçilen birinin kendi özünün bir yansıması olduğunu anlamalıdırlar. Bu nedenle, ortağın eksikliklerini kendileri olarak kabul etmeli ve onlara büyük önem vermemelidir.
 2. Benzerliklerinden dolayı, seçim için hızlıca öngörülebilir hale gelirler. Bu, bir durgunluk dönemine, alışkanlık ilişkisine ve aşka yol açabilir. Bir ortak duyguları vermeyi, yeni bir şey icat etmeyi, sıfırdan çıkmayı ve sendikada sıkılmamayı öğrenmeleri önemlidir.
 3. Ayrıca, her ikisi de oldukça kapalı, deneyimlerini paylaşmayı ve duygularını göstermeyi sevmiyor. Bu nedenle, ruhsuz, duyarsız, soğuk ve duygulardan yoksun görünebilirler. Ancak, eğer ortaklar zaten oldukça deneyimli ise, bu karakter özelliği, aralarındaki ilişkilerin oldukça sakin ve istikrarlı olması sayesinde bir erdem olarak algılanacaktır.
 4. Uzlaşma yolunda ilk adımların nasıl atılacağını, bazen gururu unutmayı ve bir ortağın eksikliklerine katlanmayı, onu olduğu gibi kabul etmeleri önemlidir. Mülkiyet ilişkisi sorununu çözmeye de değer. Eşinizi kontrol etmeyi bırakın ve bakış açınızı ona dayayın.

Maddi mallar için sürekli bir yarış, duyguları tamamen öldürebilir. Hedeflere ulaşacaklar ve sevdiklerinize dikkat etmeniz gerektiğini unutacaklar. Bu nedenle, Oğlak burcuna güçlü deneyimler getirmese de, ayrılıklar da olur.

Oğlak Kadını ve Oğlak Adam

Böyle bir ilişkide güçlü bir tutkuyla konuşamıyorum. Ancak ortaklar arasında her zaman gerçek bir güven hüküm sürecek, bu da büyük bir artı. Bir ortakla başarıyı paylaşarak ortak hedefler koymuşlar ve bunları birlikte gerçekleştirmişlerdir. Ortak başarı nedeniyle, birbirleriyle paylaşmaları kolaydır.

Böyle bir kadınla bir erkek evde çok rahat olur. Evde her zaman güvenilir bir arka plan beklediğini, seçilmiş olana güvenebileceğini biliyor. Asla kıskançlığa neden olmazlar ve sinir krizi istemezler.

Şaşırtıcı bir şekilde, daha dürtüsel olan ve aynı zamanda ilişkilerde yumuşak olan adam. Bu ilişkide, diğer ortaklarda olduğu gibi diktatörlüğünü göstermez.

Tek sorun, kadının destekleyici rolden tatmin olma ihtimalinin düşük olması. Ayrıca lider olmak istiyor, asla klasik bir ev kadını olmadı. Onun yumuşak ve feminen olması zor, duygularını göstermiyor. Bu nedenle, bir adam acilen ihtiyacı olan daha az kadınsı enerji ve ilham alır.

Ortakların, seçilen kişiyi duymayı, kendi egoizmlerini unutmayı ve onlarla yapmalarını istedikleri şekilde davranmayı öğrenmeleri çok önemlidir. O zaman ilişki müreffeh ve çok mutlu olabilir.

Videoyu izle: Oğlak Erkeği - Koç Kadını Burç Uyumu I Astroloji I Burçlar (Mayıs Ayı 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send