Rüya yorumu

Nisan 2018 için Başak için tam astrolojik hava tahmini

Pin
Send
Share
Send
Send


Başaklar genellikle yeteneklerinden şüphe eder ve işlerinin ilerlemesini önemli ölçüde yavaşlatan herhangi bir eyleme uzun süre karar verir. Bu, kesinlikle yaşamın tüm alanlarına uygulanır; ilişki, iş veya yaşam. Nisan 2018 için Başak burcu, belirsizlik ve şüphe ile savaşmaya başlamanızı şiddetle tavsiye eder, aksi takdirde başarı kazanma şansı kaybolacaktır. Bu ay oldukça yoğun ve hareketli olacak, olaylar hızla gelişecek ve onlara şimşek hızıyla cevap vermek zorunda kalacaklar.

Genel astrolojik tahmin

Nisan ayında, Bakire yeni ve orijinal olan her şeye çekecek. Birisi işleri değiştirmeye karar verecek, biri yeni bir ilişkiye başlayacak ve biri ikamet yerini değiştirecek. Bu burç temsilcileri, geleceğe iyimser bakacak ve iddialı planlar yapacak. Sadece planın uygulanmasını geciktirmenize ve aktif adımlar atmanıza gerek yok. Bir şeylerin yanlış gidebileceğinden endişe etmemelisiniz, çünkü Sarı Köpek tüm çabalarında tam destek sağlayacaktır.

Sorumluluk ve inisiyatif sayesinde, Nisan ayında Virgos kariyerlerinde başarıya ulaşabilecek. İlginç fikirleriniz veya projeleriniz varsa, o zaman onları patronla tartışmalısınız - kesinlikle teklifle ilgilenecektir. İş arkadaşları iyi bir şekilde kıskanmaya başlayacak ve yetkililer bunları örnek olarak hazırlayacak. Ayrıca, ayın sonunda ikramiye ve promosyonlar şeklinde ödüllere güvenebilirsiniz.

İlkbaharın zirvesinde, Virgos kendi iyiliğini kazanmak için çaba sarf edecek hayran sayısını artıracak. Burç, yalnız ikinci kişiyi seçerek acele etmelerini tavsiye etmiyor, ilk önce başvuranları iyice tanımanız ve niyetlerini öğrenmeniz gerekiyor. Ağda kurnaz ve tüccar bir kişi için oldukça yüksek bir risk var. Bu burç burcunun temsilcileri çok gelişmiş bir sezgiye sahip, bu yüzden onu daha sık dinlemek gerekiyor.

Sağlık burç

Başaklar sağlıklarını özellikle dikkatle izlemiyorlar ve endişe verici semptomların ortaya çıkması durumunda doktora başvurmak için acele etmiyorlar. Bu nedenle ayın sonunda acilen ciddi bir hastalığa yakalanmanıza gerek kalmaz, yıldızlar vücudunuzu tam olarak muayene etmenizi önerir. Zamanında tespit edilen sorunların giderilmesi, çalışan bir rahatsızlıktan çok daha kolaydır.

Nisan ayında, Başak burcu temsilcileri, omurga ile ilgili sorunlar gösterebilir. İş yerindekiler, işi ağırlık kaldırma ile ilişkili olanlardır. Bel veya servikal bölgede ağrı olduğunu fark ederek, derhal bir uzmana başvurmalısınız. Ayın sonunda, daha önce gözlemlenmemiş olsa bile, bazı bitkilerin çiçeklenmesine karşı bir alerji oluşabilir.

Hareketsiz yaşam tarzını yönlendiren Virgos'ta sadece lokomotor sistemiyle değil, aynı zamanda gastrointestinal sistem ile ilgili sorunlar da hariç tutulmadı. Tabii ki, hatanın bir kısmı yanlış diyet, bu yüzden ayarlanması gerekir. Sağlığı geliştirmek için spor yapmaya başlamalı ve daha sık yürümelisin. Tabelada çalışmayan burcu temsilcilerine burç tarafından jimnastik egzersizleri yapmak için ara vermeleri tavsiye edilir.

Burç Finans ve Kariyer

Nisan ayında, profesyonel alanda bazı değişiklikler yapılacak, ancak ne yazık ki hepsi iyi olmayacak. Finansal durumlarını ve yaşam kalitesini iyileştirmek isteyen kararlı ve amaç sahibi bakirler planlarını gerçekleştirebileceklerdir. Önemli olan yeteneklerinden şüphe etmemek ve hedefine ısrarla gitmektir. Ayın başında, kariyer basamaklarını yükseltmeye yardımcı olacak gelecek vaat eden projeler ortaya çıkacaktır.

Nisan ayında Bakire bazıları, sonunda mesleklerinde hayal kırıklığına uğradılar ve tamamen yeni bir şeyler yapmaya karar verdiler. Bu burç temsilcilerinin doğası yaratıcı olduğundan, yıldızlar yeteneklerinizi uygulamanıza izin verecek bir iş seçmenizi önerir. Yeni bir mesleğe hakim olmak gereksiz olmayacaktır ve şimdi hem gerçek hayatta hem de internette uygun dersler bulmak zor değildir.

Mali durum tamamen tamamen Başak'a bağlı olacaktır. Kriz durumlarından kaçınmak için, yalnızca işteki en iyi sonucu vermek değil, aynı zamanda para kazanmayı da öğrenmek gerekir. Acil bir paraya ihtiyaç varsa, o zaman Nisan ayında asla borç almamalısınız, aksi takdirde yıllarca borç ödemek zorunda kalacaksınız. Arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza dönmek daha iyidir - maddi yardım sağlamaktan mutluluk duyarlar.

Burçlar ailesi ve ilişkileri

Yalnız Bakireler, nisan ayında uzun süre sıkılmayacak, çünkü Sarı Köpek zaten onlar için kaderli bir toplantı yapmayı planlıyordu. Elbette, kendileri için, onlar da, inisiyatif almalı ve aktif aramalara başlamalıdır. Burçlar, Bakirelere daha çok arkadaşların yanında olmalarını ve yeni tanıdıklarını terk etmemelerini tavsiye eder. Fanlar yeterli olacaktır, bu yüzden seçim konusunda zorluklar olabilir. Gelecekte, pişmanlık duymanıza gerek kalmayacak, seçilen birini seçerken, sizin için hareket eden insanlara daha yakından bakmanız ve rant yapmamanız gerekiyor.

Bakire'nin ikinci yarı ile ilişkisi sıcak ve yumuşak olacaktır. Bilgelik, esneklik ve kısıtlama gösterirseniz, küçük çatışmalardan bile kaçınılabilir. Böyle romantik bir dönemde, birçok çift evlenmeye karar verir, ancak yıldızlara Nisan ayında böyle bir adım atmamaları şiddetle tavsiye edilir. Biraz beklemek daha iyidir, ama aynı zamanda güçlerini ilişkilerini test etmek için.

İşaretin aile üyeleri de son derece elverişli bir atmosfere sahip olacak. Ortak akşamlar, yürüyüşler ve doğaya yapılan geziler hane halkıyla ilişkilerin güçlendirilmesine yardımcı olacaktır. Eğer akrabalarla çatışmalar varsa, o zaman Nisan ayında hızlı bir şekilde çözülebilirler. Eğer Nisan ayında Bakire mali tasarruf sağlayacaksa, o zaman ayın sonunda tüm aile ile tatile gidebilecekler, burada pek çok olumlu duygu alabilecekler.

Pin
Send
Share
Send
Send