Rüya yorumu

Yay ve Balık Arasındaki Uyumluluk: Uyumsuzun birleşimi

Pin
Send
Share
Send
Send


İki karşıtı birbirine bağlayarak iyi bir şey elde etmek mümkün mü? Mümkün olduğu ortaya çıktı. Ancak bunun için, karşılıklı sevgi ve karşılıklı taviz vermeye hazır olmak bir ön koşul olacaktır. Bu durumda, oldukça karmaşık bir Balık ve Yay birliğinin katılımcılarının her biri en güçlü niteliklerini gösterebilecek ve böylece çifti güçlendirecektir. Ardından, Balık duygusallığı ve Yay iyimserliği sayesinde, ortaklar yaşamdaki her türlü zorlukla başa çıkacaktır.

Kadın-Yay ve İnsan-Balık'ın psikolojik uyumluluğunun tanımı

Balıklar, kuşkusuz, ikincisinin ilk olarak kısıtlanmasına ve daha sonra bariz tahrişe neden olmasına neden olan Yay'ı emretmeye çalışır. Buna ek olarak, Balık yalan ve boşalma eğilimli, karar vermek zor.

Ne yazık ki, zodyak işaretleri Balık ve Yay burcu arasındaki astrolojik uyumluluk oldukça düşüktür, bunlar birbirleriyle neredeyse uyumsuzdur. Bu nedenle, ortaklar bir arada olduklarında sürekli zorluklar yaşarlar - etki alanlarını oymak, patronun kim olduğunu ve diğerlerinden daha fazla saygı görmenin kim olduğunu bulmakla meşgullerdir.

Bir kadın-Yay ve bir erkek-Balık, güçlü ve güvenilir bir birlik oluşturmayı hayal ediyorlarsa, yeterince yüksek bir ruhsal gelişime sahip olmaları önemlidir. Genellikle böyle bir çiftte Balıklar, aktif olarak rol alır, çünkü onlar için hayal ettikleri başarıyı temsil eder. Aynı zamanda Yay burcu kızı kolayca dünyaya duyarlı Balık burcunun etkisine girer ve hatta onlardan kendileri için bir şeyler öğrenebilir, yeni alışkanlıklar öğrenebilir ya da yaşam konumlarını değiştirebilir.

Bu kişilikleri bir tür ortak sebep, hobi ile mükemmel bir şekilde birleştirir, ancak rutin ve günlük yaşamla ilgili sorulara gelince, burada zorluklarla karşılaşmak gerekir. Tabii ki, eğer bir Yaycı kız ve bir Balık burcu birbirleri için gerçekten sıcak ve içten duygulara sahipse, o zaman bazı durumlarda durumu tehlikeye atabilir ve kurtarabilirler.

Örneğin, Yay Kadını, Balık burcu insanının ruh halindeki değişikliklerden sık sık muzdarip olduğu gerçeğiyle uzlaşmaya zorlanacaktır. Ve Balıklar, sırasıyla, Yay burcunun ilk bakışta göründüğü gibi gerçekten bir egoist olmadığını anlamalıdır. Her neyse, böyle bir çiftte ilişkiler ancak Balık tarafından isteniyorsa mümkündür.

Eşlerin cinsel uyumluluk özellikleri

Balık adam, cinsel olarak pasiftir, ancak Neptün gezegeni onları tercih ettiği ve genel olarak Balık burcu, erkekten daha kadınsı bir işaret olduğu için tamamen şaşırtıcı değildir.

Bu nedenle, bir çift Yaylı Kadın ve Balık burcunda her şeyin iyiydi, samimi bir anlamda bir insanın aktivite göstermesi gerekecekti. Aynı zamanda Yay burcu, Balıkların doğası gereği çok hassas ve savunmasız olduklarını, Yay burcunda yeteri kadar fazla olan iç ateşlerinin yardımıyla onları yakmamaya özen gösterilmelidir. Aksi takdirde, Balık adam yeteneklerinden emin olamayacak.

Eğer ortaklar birbirlerinin içindeki gizli iç olanakları ortaya çıkarabilirlerse, aksi halde aralarındaki samimiyet ikisini de hayal kırıklığına uğratır.

Yay burcu ile Balık burcu arasındaki iş uyumu özellikleri

Bu takımyıldızların temsilcileri arasındaki iş ilişkisinden bahseden kişi çok basit olacağını söyleyemez. Yay burcu, Balıkların talimatlara tahammül edemeyeceğini, düzenli bir tonda yapılırsa, daha yaratıcı bir görev çözümüne alıştıklarını, baskı yapamadıklarını hatırlamalıdır.

Aşırı kontrolün reddedilmesine de değecektir, Balıkçı insan işini yaptığında, bu konuda bilgi verecektir ve burada Yay'ın başı bu durumu kabul etmelidir.

Durum tersine çevrilirse ve Balıkçı bir patron olarak hareket ederse, o zaman Yay burcundan gelen üstünlüğü kabul etmeyecek ve böyle bir astın işten çıkarma için başvuru yazması için azami çaba gösterecektir.

Balık ve Okçular'ın bir iş ilişkisinde pazarlık edebileceği tek şey ticari işlemlerdir. İkincisi oldukça başarılı olacağına söz verdim.

Yay burcu bir kadın Balık adam hakkında ne bilmeli?

Balık adam çok gizemli, anlaşılmaz ve Yaylı kız genellikle sinir bozucu. Böyle bir insanı iki kelimeyle karakterize etmek, "duygusal" ve "dengesiz" kelimeleri olacaktır. Bununla birlikte, böyle bir özellik tamamen şaşırtıcı değildir, zodyak dairesinde bile Balık sürekli olarak farklı taraflara yayılır.

Bu tür bireyler para kazanmaya çok meyilli değildir, ancak harcamayı severler. Aynı zamanda, Balıkçı insanı aşırı duyarlılıkla ayırt edilir ve ihtiyacı olan herkese her zaman yardımını sağlar.

Doğal izlenim kabiliyeti nedeniyle, başkalarının etkisinde kalmaya eğilimli ve sık sık, zalim gerçeklikten kaçmaya çalışırken, alkol içmeye başlar.

Yay burcu bir kadın, Balık burcu bir kadın hakkında ne bilmeli?

Bu takımyıldızın altında doğan adil seks, kendilerine ve özellikle diğer insanlara ve erkek arkadaşlarına karşı dürüst olabilir.

Tabii ki, açıklık pozitif bir niteliktir, ancak ciddi şekilde yaralayabileceğini hatırlamanız gerekir. Bu nedenle, ağrılı enjeksiyonlardan sürekli titremek istemiyorsanız, sözlerinin sizi hasta ettiğini açıklayın. Büyük olasılıkla, bir çaba gösterecek ve bir dahaki sefere duygusal patlamaları ile baş edebilecek, çünkü doğal olarak nezaketle donatıldığı için oklarını her zaman doğru bir şekilde dağıtmıyor.

Yay burcu ve Balıkçılar arasındaki uyuma genel bir bakış: Geleceğe dair bir tahmin

Böyle bir çifti göz önüne alarak, aslında tamamen zıt iki kişiden bahsediyoruz: iyimser ve neşeli bir Yaylı kız ve pasif, kapalı, erkek-Balık burcunda ilerliyor.

Yay genellikle eşini aktive etmeye çalışır, ancak bunun tersi bir etkisi vardır.

Her şeye rağmen, Balık'ın iyiliği ve Yay'ın kesinlikle takdir edeceği içsel yetenekleri sayesinde, çift oldukça olumlu olacağına söz veriyor. Ama uzun ya da değil - zaman söyleyecek.

Kusursuz dişi okçu ve erkek balık çiftine genel bakış

Yay burcu ve Balık burcu ortak ruhani ideallerle birleşmeleri şartıyla bir birlik oluşturabilirler. Hem Balık hem de Yay, yüksek fikir taşımayan işaretler olarak hareket eder. Bazı durumlarda, bu, iki derin dindar insan ile sürekli olarak birilerinin ideallerini korumak ve çevrelerindeki dünyaya yardım etmek isteyen iki hayırsever arasında evlilik ittifakıdır.

Hem Balık hem de Yay, küçük çocuklarına adalet ve merhametin ne olduğunu öğretebilen harika ebeveynlerdir. Ortakların oldukça farklı karakterleri olmasına rağmen, birbirleriyle ortak bir dil buluyorlar.

Böyle bir çift için en zor zaman, ilişkinin ilk aşaması olacaktır. Ondan sonra, bir partnerin ya da yaşam koşullarının etkisine neden olarak, ikisi de oldukça esnek ve değişebildiği için birbirlerine uyum göstermeye başlarlar.

Yay burcu ve Balık pratik olarak iç meseleler hakkında tartışmazlar çünkü kolaylıkla imtiyazlar verirler ve sadece konumlarını savunmazlar.

Balıkçı insan para kazanma kayıtsız değildir, ancak kazanma sürecini pek sevmez. İdeal olarak, Yay kızı ya yeterince kazanacak, ya da ona sadık hareket edecektir, ve sonra çiftin serveti oldukça yüksek olacağına söz verir.

Böyle bir birliktelikte ne gibi zorluklar ortaya çıkabilir?

Yay burcu kızı, Balık adamının bir ev sahibi olarak hareket ettiği gerçeğiyle uzlaşamaz. Aktif bir yaşam tarzını sürdürmekten hiç zevk almaz, böyle bir kişi şirket, seyahat ve etrafındaki dünya tarafından baştan çıkarılmaz.

Ana ilgi alanları fantastik alemdedir, kitap, müzik ve internetten memnun olabilir. Hatta bir kariyer yapmak veya Süpermen’in bazı yeteneklerini yerine getirmek bile istiyor, Balık istediklerini elde etmek için hiçbir çaba göstermeyecek. Elbette, bu su takımyıldızının bir temsilcisini “karıştırmaya” çalışarak herhangi bir çaba harcarlarsa hayatlarının nasıl iyileşeceğini gösterebilirsiniz, ancak tüm bunlar tamamen işe yaramaz olacaktır. Davranışınıza benzer şekilde sadece skandallara neden olur ve bir noktada çıkmaza girdiğinizi fark edersiniz: kendi çıkarlarınızdan vazgeçemezsiniz ancak aynı zamanda balık Balığını bırakmak istemezsiniz.

Şimdi, Yay ve Balık arasındaki sendikaların neden bu kadar nadir olduğunu anlıyorsundur: Yay kişisel çıkarlarını feda ederse, enerjisel olarak boşalır, bu, yanınızda görmek istediğiniz tüm Yay burcunda değildir. Ve zorla topluma girmeye zorlanan Balıklar derinden mutsuz oluyor. Bu nedenle, kendini koruma hissi bu tür bireyleri birliği çözme konusunda zorlar. Bu sorunu çözmek için başka bir yöntem olsa da, size bundan sonra bahsedeceğiz.

Dünyayı bir kız Yay burcu ve bir Balık burcunun evinde kurtarmak mümkün mü?

Yay burcu bir kadın, gürültülü bir partiye sadık kalmayı hayal ederse, Balık'ın kırılmaması için hangi önemli sebeplerin yapılabileceğini anlamalıdır. Ne de olsa, böyle bir erkeğin fantezileri, her abartılı parti ya da geziden çok daha canlı ve renklidir. Nişanlının ilginç kişilikleriyle tanışmasını hayal ediyor musun? Balıkların ruhlarını asla ilk gelenlere ifşa edemeyeceğini ve ruhsal uyumdan yoksun olan konuşmaları en azından baştan çıkarmayacağını unutmayın. Balık için en uygun ortam doğadır, bu nedenle onlar için ormana ya da nehre yapılacak bir ülke gezisini düzenlemeye değer, bir ya da birkaç arkadaşınızı yanınıza götürebilirsiniz.

Burç Balık burcu temsilcileri, tüm canlılar için sempati ve merhamet hissederler - bu nedenle, onları çeşitli yardım etkinliklerine katılmaya davet etmek gereksiz olmayacaktır. Böyle bir insanın ruhunun derinliklerini etkileyebilecek başka şeyler de vardır. Onları bulmaya çalışmalısın ve kendi ufkunu genişletebildiğini ve kendin için yeni manevi gerçekleri keşfettiğini anlayacaksın. Dans ve eğlence ile gürültülü partiler gelince - hala Balık burcu bir unsuru değil.

Konunun sonunda ilginç bir tematik video materyali izlemenizi öneririz:

Marissa

Videoyu izle: Yay Kadını - Balık Erkeği Burç Uyumu I Astroloji I Burçlar (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send