Rüya yorumu

1994 hangi hayvanın karakteristik olduğu

Pin
Send
Share
Send
Send


Bilindiği gibi, her yıl Doğu takviminde belirli bir canlı varlığına karşılık gelmektedir. Bu hayvan bir insanın karakterini büyük ölçüde etkiler: ona dış dünya ile temas etmede olumlu ve olumsuz özellikler, davranışlar ve özellikler verir.

1994 yılında doğdum, bu yüzden işaretim hakkında daha fazla şey öğrenmek benim için ilginçleşti. 1994 yılında Çin burçlarına göre hangi hayvanın aşağıdaki materyalde olduğunu öğrenmenizi öneririm.

Doğu takviminin tarihi

Başlangıçta, eğer başkası bilmiyorsa, Doğu burçlarının nasıl ortaya çıktığını ele alalım. Çok eski olduğuna dikkat edin - yaşı 4000 yıldan fazla.

Eski Doğu efsanesi, büyük Buda'nın Dünya'yı sonsuza dek terk etmeye karar verdiğinde, bütün hayvanları kendilerine veda etmek için topladığını söyler. Geldiler, ancak farklı dizilerde, yani:

 • ilk sıçandı;
 • Bull izledi;
 • sonra Kaplan;
 • sonra Tavşan (başka bir sürümde - Kedi);
 • sonra ejderha geldi;
 • sonraki yılan sürünerek;
 • sonra at belirdi;
 • ondan sonra - Keçi;
 • onların arkasında maymun;
 • onlardan sonra - Horoz;
 • sonra köpek koşarak geldi;
 • ve sonuncusu Domuz (Domuzu) tarafından etkilendi.

Buda listelenen sırayı sürdürmeye karar verdi ve hayvanların her birine, insanlara 1 yıl içinde karar vermelerine fırsat verdi. Ve 12 ay sonra, hayvan dizginleri bir sonrakine diğerine geçirir ve böyle devam eder.

1994 yılı, burçta hangi hayvan?

1994'te doğan insanlar, patronları hangi canlıdır? Cevap, dünyayı 10 Şubat 1994 ile 30 Ocak 1995 arasındaki dönemde gören herkes Köpek tarafından himaye edilmektedir.

Doğu astrolojisinde, her hayvanın belli bir rengi ve unsuru olduğundan, Köpeğin basit olmadığını, Yeşil'in (Mavi'nin başka bir versiyonu olmasına rağmen) ve Ahşap olduğunu not ediyoruz.

İnsanlar-köpekler neler?

1994 yılında Doğu burçlarına göre, Köpek işareti ile ilgili kişilikleri karakterize etmeye yöneldik. Onların doğası nedir?

Köpek dürüst, zeki, arkadaş canlısı, dürüst ve ilgisizdir. Öte yandan - yeterince inat ve bencillik gösterir. Gerçek bir işkolik, belirli bir hedefi varsa gece gündüz çalışmaya hazır.

Ve Köpeğin sadece parayla ilgilendiğini söylemek imkansız: Faaliyetinden aldığı zevk onun için çok daha önemli. Ayrıca bir fikir için ya da sevilen birine yardım etmek için çalışabilir.

Doğası gereği, Köpekler bir şekilde kısıtlanmıştır, çok fazla konuşmayı sevmezler, bazıları onları "soğuk" görür. Olanlar için bir kopukluk gösterin, ama tam olarak, gerektiği gibi, onları kendinizden çıkarmayın. Sonra onu bulamayacak bir isyan alacaksınız ve Köpeğe dokunma arzusu bir kez daha kendiliğinden kaybolacak.

Diğerleri ile iletişim kurarken, bu burç işareti temsilcileri temkinli davranmayı tercih eder, değerlendirici olarak, özellikle yabancı kişilerle duyguları şiddetle ifade etme eğiliminde değildir. Köpekle iletişim kuranlar üzerinde sakinleştirici etkisi olan sakin bir enerji ile doludurlar.

Bütün bunlarla, insanlar-köpekler iyimser olmaktan daha karamsarlar: kaderin armağanlarına güvenmeye alışık değiller ve sahip olduklarından sevinç duymayı öğreniyorlar.

Aşkın yaşam alanında, duygulardan ziyade sebeple yönlendirilir. Bir eşle, dürüst davranın, zina veya aldatmaya meyilli değil. Doğru, genellikle uzun süredir ikinci yarısını arıyorlar. Bu, iç gerilimler ve aşırı öngörülerin yanı sıra doğuştan gelen mükemmeliyetçilikten kaynaklanmaktadır. Bir köpeğin kalpteki bir yer için uygun bir aday bulması zordur.

Özellikler Köpekler 1994

1994 doğumlu bir insanı daha ayrıntılı bir şekilde tanımlamak istiyorsanız, Pesik'in rengini ve unsurunu da göz önünde bulundurmalısınız.

Böylece Yeşil Tahta Köpek insanlara titizlik, özveri, dürüstlük, sıcak, sakin enerji, sağduyulu ve yavaşlık, felsefi muhakeme aşkı verir. Tahta Köpekler, her şeyden hoşlanır, çoğu sanat eseri, antika eşyalarını toplamakla meşgul.

Yaşam koşullarından doğayı tercih ederler, bu nedenle, çoğu zaman temiz bir havada ve ekolojiden hoşlandıkları bir köyde bir megasitedeki daireleri değiştirirler. Tabii ki, markanın tüm temsilcileri bunu yapmaz.

1994 yılında, hangi hayvanın ve temel özelliklerinin, bu tür bireylerin güçlü ve zayıf yönleri hakkında daha ayrıntılı olarak konuşalım.

şekerleme

Tahta köpek kendine güvenen ve sakin - bunlar ana avantajları. Yaşam yolu boyunca ölçülü, onurlu bir şekilde hareket eder, önemli duygusal patlamaları göstermemeye ve mantıksız eylemler yapmamaya çalışırdı.

Sosyal hayatta, kendini arkadaşça, etkili olduğunu, istenirse kurtarmaya geleceğini gösterir. Çoğunlukla, köpek insanlar toplumda "centilmen" davranışları nedeniyle mükemmel bir üne sahiptir.

Buna ek olarak, Tahta Köpek mükemmel bir işçidir, tembellikten habersiz ve her zaman işini verimli ve iyi bir şekilde yapar. Çalışkan, vicdani ve saygılı. Ekip çalışmasını tercih eder, hak ettiği şekilde ekipte saygı kazanır.

eksileri

İşaret temsilcilerinin ana dezavantajı, ebedi şüpheleridir. Belli nedenlerden dolayı, beklenen sonucu elde edemedilerse, hataların varlığına ilişkin kendi davranışlarını analiz ederek gün ve gece içinde kendilerini kazarlar.

Onlar için, prensipte, gerçekte olmadıkları problemleri aramak karakteristiktir. Ve böyle derin bir iç gözlemle meşgul olduklarından, çoğu zaman gerçekten önemli ve önemli bir şeyi görmezden gelirler.

Köpek kendine güvenen, ayrılmaz bir izlenim bıraksa da, çoğu zaman bu gerçeklerden uzaktır. Derinlerde yaşam kalitesini büyük ölçüde etkileyen yüksek şüpheliğe ve endişeye yatkındır. Bir köpek her yerden “tehlike” hisseder ve sürekli olarak kendisine veya yakınlarından ve arkadaşlarından birine bir şey olacağından endişelenir. Ve ayrıca - başkalarının kendiniz hakkındaki düşünceleri konusunda endişeli.

Uygun meslek

Yeşil Köpek için karakteristik olarak planlanmamış bir kariyer binasıdır. Ancak, titizliği, dürüstlüğü ve titizliği, bu alanda onaylanmasına izin verir. Genelde lider konumunu bile üstlenir.

Aynı zamanda, en üstte olsalar bile, asla astlarını yakalamazlar veya pahasına kendilerini alıkoymazlar.

Köpeğin daha da yüksek noktalara ulaşamayacağı hariç değildir, ancak doğuştan gelen düzlüğü ve tartışmalı durumlarda ağzını kapalı tutamaması onun bunu yapmasını büyük ölçüde engellemektedir.

Her durumda, Doğu burçlarındaki köpekler çoğu zaman her seviyede lider, sendika liderleri, eğitimciler, din adamları oluyor. Yapmadıkları her şey her zaman vicdanlı bir şekilde yapılır.

Gizliliğin özellikleri

Tanımlanan burcun temsilcisini aşk hayatında şanslı olarak adlandırmak zor. Bu insanlar gerçekten etrafındaki her şeyi (ve hepsini) mükemmel görmek isterler, bu yüzden seçimlerine genellikle varolmayan özelliklere sahiptir. Sonuç olarak, "gül renkli camlar" hala gözlerinden düştüğünde hayal kırıklığına uğrarlar.

Bu nedenle, Köpek uzun süre muhteşem bir izolasyonda kalabilir. Fakat sonunda ruh eşini bulduktan sonra, yaşamın hiçbir koşulunda kendisine sadık kalıyorlar. Köpekler ev konforuna çok değer veriyor, takdir ediyorlar ve sevdiklerini gerçekten seviyorlar. Mükemmel, kibar ve sadık ebeveynler onları terk eder.

Diğer karakterlerle uyumluluk

Köpekler imzası temsilcilerinin mükemmel yarısı kim kabul edilir? Ve kiminle, tam tersine, bir ilişki içine girmemek daha iyidir?

Doğu astrolojisi Pesika için en uygun ortaklardan çağrıda bulunuyor:

 • Tavşanlar (Kotov);
 • Maymunlar.

Ayrıca çok uyumlu bir ilişki ile gelişir:

 • domuzlar;
 • sıçanlar;
 • Kaplanlar.

Ancak işaretlerin olduğu birlik elverişli değil, öyleyse şöyle:

 • diğer köpekler;
 • boğa;
 • yılan;
 • Atlar.

Çin burçlarında, kesinlikle uygun olmayan bağlantıları olan hayvanlar da vardır:

 • horozlarla;
 • Koyun (Keçi);
 • Ejderhalar.

Tabii ki, bu sadece aşk uyumluluğunun yaklaşık bir özelliğidir. Sadece ona odaklanamazsınız - kuralların her zaman istisnaları vardır, bu kesinlikle mükemmel bir ilişkiyi kesmek için bir neden değildir.

Üstelik, çok daha önemli olan, Zodyak'ın işaretlerinin, öğelerin ve sadece internette veya dergide yazılan öğelerin uyumluluğudur, ancak sizin durumunuza özel bir uzman tarafından hesaplanır. Bunu unutmayın ve kendiniz ve eşiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, profesyonel astrologlarla iletişime geçin.

Şimdi 1994 Doğu takvimine ve hangi hayvanın özelliklerine göre hangi hayvanı biliyorsunuz. Sonunda tematik bir video öneriyorum:

Marissa

Videoyu izle: Parkinson's disease - causes, symptoms, diagnosis, treatment & pathology (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send