Rüya yorumu

Mart 2018 için Yay Astroloji Tahmini

Pin
Send
Share
Send
Send


Streltsov için, Mart 2018 gerçekten muhteşem bir dönem olacak. Olumlu duygular, canlı izlenimler ve unutulmaz tanıdıklar beklenir. Bu ay, en çok değer verilenler de dahil olmak üzere birçok arzu gerçekleşecek. Ancak, hiçbir şeyin böyle verilmediğini unutmayın, biraz çaba sarf etmeniz gerekir. Planlarını gerçekleştirmek için, Mart 2018 için Yay burcu burcu, azim, etkinlik ve özveri göstermeyi tavsiye eder.

Genel astrolojik tahmin

Mart ayı oldukça yoğun bir ay olacak, bu nedenle Yay burcunda sadece zaman kalmayacak. Yıldızlar ana görevlere karar vermeyi ve titizlikle üzerinde çalışmayı önerir. Küçük gelince, çok önemli olmayan durumlar için uygulamaları bir süre ertelenmelidir. Birçok Streltsov'un sadece yeteneklerini gerçekleştirmesine değil aynı zamanda finansal durumlarını iyileştirmelerine izin verecek parlak fikirleri de olacak.

Mart 2018’in bir bütün olarak olumlu olmasına rağmen, adalet ve dürüstlüğü gösterecek olan tabelayı temsilciler en başarılı olacaklardır. Amacınıza "kafa tarafından" gitmeyin, çünkü Sarı Köpek bu tür davranışlara müsamaha göstermeyecek ve dikkatsiz Yay dersine bir ders vermeye karar verecektir. Bunun sadece kariyer değil kişisel ilişkilerle de ilgili olduğu unutulmamalıdır. Bir ruh eşi bulmak ya da bir aile kurmaya karar vermek istiyorsanız, o zaman aktif adımlar atın, ancak hiçbir durumda aldatmaya gitmeyin ve çiftleri kırmayın.

Girişimci ve karizmatik bir Yay, her zaman bir sürü kıskanç insan olmuştur, ancak Mart ayının ortasında sayıları artabilir. Bu burç temsilcisinin temsilcilerinin başarısına bakıldığında, düşmanlar şimdi ve sonra ünlerini kirletmeye, iftira atmaya veya karartmaya çalışacaklar. Buna özel bir önem vermemeniz ve sinirlerinizi bozmamanız gerekir ve düşmanlar hak ettiklerini elde eder, böylece Sarı Köpek deneyecek, emin olabilirsiniz.

Sağlık burç

Mart 2018’deki yay, yalnızca dikkatli ve dikkatli olması şartıyla sağlık sorunlarından kaçınabilecektir. Bedeni dinlemek ve endişe verici semptomlara cevap vermek önemlidir, aksi takdirde soğuk algınlığı komplikasyonları olan ciddi bir hastalığa dönüşebilir. Burun akıntısı veya küçük bir öksürük bile göz ardı edilmemelidir - derhal doktora başvurmalı ve tedaviye başlamalısınız.

Baharın ilk ayı oldukça aktif olacağından sinir sistemi zarar görebilir. Yay geri kalanını unutmamalı ve temiz havada yürür. Ayrıca erken yatmalı ve bilgisayar başında kalmamalısınız. Sabahları kuvvetli hissetmek için, büyük miktarda güçlü kahve içmenize gerek yoktur, egzersiz yapmak ve kontrastlı duş almak daha iyidir.

Sağlıklı bir yaşam tarzı için 2018'in hostesi, bu yüzden bağımlılıktan ayrılmaya çalışanlar için en büyük iyilik olacak. Mart ayında yapmak diğer aylara göre çok daha kolay olacak. Bu arada, bu sadece sigara ve alkolle değil aynı zamanda abur cuburla da ilgilidir. Bu ayın başlarında diyetinizi gözden geçirmeli ve "kötü" yiyecekleri çıkarmalısınız. Ayrıca, burç sağlıklı ve güzel kalmak için spor yapmaya başlamanızı tavsiye eder.

Burç kariyeri ve finansı

Yay burcu bir amaç ve sıkı çalışma duygusuna sahiptir - başarıya ulaşmasına yardımcı olan bu niteliklerdir. Ancak Mart ayında, bu burç işaretinin yeni temsilcilerinin zirveleri, kendi yeteneklerindeki ani şüphelerle engellenecek. Vitamin eksikliği, yorgunluk veya birinin dikkatsizce adresinize kelimeyi düşürmesi nedeniyle olabilir, ancak durum derhal düzeltilmelidir. Kararlılık ve özgüven için çok çalışmak zorunda kalacağız, hatta bir psikoloğun yardımına bile başvurabilirsiniz.

Girişim ve iş zekası sayesinde Yay başarılı işadamları olabilir, ayrıca gelecek vaat eden ortakların kesinlikle ilgileneceği pek çok ilginç fikirleri var. Mart, bir işe başlamak için harikadır, bu nedenle bu ay başarısızlık korkusu olmadan güvenle hareket edebilirsiniz. Sarı Köpek sizi her konuda destekleyecek ve rakiplerden ve sıkıntılardan güvenilir koruma sağlamaya çalışacaktır.

Mart ayının başındaki mali durumun durumu krize yakın olacak, bu nedenle bazı Yay burçları en iyi kararları alamayabilir: borç almak, arkadaşlardan borç almak, hatta bir maceraya katılmak. Burç, bu tür eylemleri gerçekleştirmeyi şiddetle tavsiye etmiyor, bir yan iş bulmak ya da akrabalardan yardım istemek daha iyi. Sorumluluk ve sıkı çalışma sergileyen Ay'ın ikinci yarısında Strelets finansal durumlarını iyileştirebilecek.

Burçlar ailesi ve ilişkileri

İşyerindeki sürekli iş yükü nedeniyle, Streltsov'un kişisel yaşam için kesinlikle zamanı yok, bu yüzden çoğu hala yalnız. Burç, arkadaşlarınızla sohbet etmek ve yürümek için zaman ayırmak için günlük rutininizi çözmenizi tavsiye eder. Mart 2018, değerli bir kişiyle kaderli bir buluşma sözü verir, bunun için hazırlanmanız ve yeni ilişkilerden korkmaktan vazgeçmeniz gerekir. Bazı aşıkların, Strelets'in onunla görüştükten bir hafta sonra bir erkekle evlenmeye karar vermesi mümkündür.

İlişkide bulunan işaret temsilcileri, ikinci yarısına daha fazla dikkat etmelidir. Mart ayında, finansal ve iç topraklardaki kavgalar hariç tutulmaz, ancak karşılıklı şikayetleri sakince tartışırsak önlenebilir. Mart ayında, hiçbir durumda bir "yan" flört etmemeli ve hatta romanı başlatmak için Bu kesinlikle sevdiklerinizle kederli bir ayrılığa yol açacaktır.

Aileler, özellikle de bir bebek yakında beklenirse, konutla ilgilenmek zorunda kalacaklar. Mart ayının sonunda mülk sorunu nedeniyle akrabalarınızla ilgili sorunlar olabilir. Skandala gelmemek için, duygularını kontrol etmeye çalışmalı ve yakın çevreniz hakkında sert ifadelere izin vermemelisiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send