Rüya yorumu

Rüya kitabında ne kadar çok balık rüyasında

Pin
Send
Share
Send
Send


Ne kadar çok balık hayalini bulmak için bu makaleyi okuyun. Hayal kitaplarının yorumlanması, gelecekte nasıl davranacağınızı anlamanıza, kendinizi tanımanıza ve geçmişi anlamanıza yardımcı olacaktır. Hayaller sayesinde bilinçli olarak aklımızdan almamız gereken sinyalleri alıyoruz.

Aile rüyası

Balık soğukluğu ve ilgisizliği sembolize eder. Böyle bir rüya kişiliğinizin niteliklerini anlatabilir, yaklaşan tehlike hakkında uyarabilir veya hastalığı tahmin edebilir.

İşte yorumlar:

 1. Kemirilmiş balık iskeleti ne yazık ki hayalini kuruyor. Beklentilerinizi yerine getirmekten vazgeçmiş, sevilen biri tarafından büyük hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Buna katlanmak ve doğru kararı vermek zaman alacaktır.
 2. Balık yakalamak, genellikle çok çalıştığınızın, ancak işiniz için yeterli ödül alamadığınızın bir işaretidir. Bu nedenle, muazzam bir ingratiture ile muamele gördüğünüzü hissediyorsunuz ve bu sizi daha fazla acı çekmenize neden oluyor.
 3. Çubuklu balıkçıları görün - sizin için tamamen beklenmeyen hastalığa. Bir süredir, kendinizi her zamanki yaşamınızdan ve çalışmalarınızdan boşanmış bulduğunuz için kendinize daha fazla özen göstermeniz gerekecektir.
 4. Olta yüzüğünüzün su üzerinde sessizce sallandığını izlemek - sevdiğiniz dileğiniz yakında alışılmadık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Gerçek bir mucize gerçekleştiğine dair bir his olacak.
 5. Büyük bir balık yakalamak için - sevgi ile değil, hesaplama yoluyla, karlı bir evliliğin sonucuna. Fakat bir süre sonra, siz ve eşiniz birbirinizi gerçekten sevebilirsiniz. Ve sahte bir evlilik gerçek birine dönüşecek.
 6. Ağlarında çok sayıda balık görün - suistimal yapan çocuklar nedeniyle çok fazla sorun bekliyorsunuz. Hangi aile ilişkilerinin uzun süre kötüye gideceğinden eylemleri için sorumluluk almak zorunda kalacaksınız.
 7. Ağlarla veya ağlarla balık tutmak, büyük bir jackpot almak umuduyla çok sık risk aldığınızın bir işaretidir. Fakat aynı zamanda, gerçek başarının sadece iyilik uğruna çalışanlar için geldiğini unutuyorsunuz.
 8. Renkli ve parlak balık - ihmal nedeniyle maruz kalabileceğiniz tehlikenin bir uyarısı. Ayrıca yakın bir arkadaştan sakınmalısın. Bir hain olacak ve en uygun olmayan anda yerini alacak.
 9. Kırmızı balık - en içteki sırrınızın ortaya çıkması nedeniyle güçlü deneyimler yaşamak zorundasınız. Geçmişte, bilmediğiniz bir kişiye güvenmiştiniz, sırrınızı ortaya koyuyordunuz, bu yüzden acı çekiyorsunuz.
 10. Balık elinizden kaymışsa, bu, çevrenizde kişisel kazanç elde etmek için her şeyi yapmaya hazır çok kurnaz ve kaygan bir kişi olduğu anlamına gelir. Ağır kayıplara maruz kalacağınız şey nedeniyle, önemli bir durumda aldatma ve yerine koyma yapabilir.
 11. Bir sürü ölü balık - şans sizden uzaklaşacak ve uzun süredir hayalini kurduğunuz arzuları yerine getiremeyeceksiniz. Sabırlı olmanız ve hayatınızın daha uygun bir döneminin gelmesini beklemeniz gerekecektir.
 12. Suda suya sıçrayan balıkları izleyin - sizi çok mutlu edecek değerli bir hediye veya iyi haberler alın. Fakat bir süre sonra, olanların size mutluluk getirmediği ortaya çıktı.

Ezoterik rüya kitabı

Akvaryum balıklarını bir rüyasında besleyin - birbirinize çok fazla zarar verdiğiniz eski düşmanla uzlaşmak. Eski şikayetler hakkında konuşabilir ve unutabilirsiniz. Gelecekte ve arkadaş edinmek mümkündür.

Daha fazla yorum:

 1. Balığınızı kendi yatağınızda görün - yolda dikkatli olun. Yakın gelecekte bir yolculuğa çıkacak olsaydık, başını büyük belaya sokmamak için ondan tamamen geri çevirmek daha iyi olurdu.
 2. Hamile bir kız bir balığın nasıl doğduğunu hayal ederse, bebeği çok zayıf doğar. Sağlığı için savaşması gerekecek, aksi takdirde uzun sürmeyecek.
 3. Çürük bir balık, senin hatandan kaynaklanacak konularda başarısızlık hayalleri kurar. Dikkatsizliğinizden dolayı, çoğu zaman karlı fırsatları kaçırır ve zaman içinde daha da kötüleşen sorunları fark etmezsiniz.
 4. Olta takımı, entrikaların size karşı dokunmasının bir işaretidir. Düşmanlar tarafından kurulan sinsi tuzağa düşmemek için, planlarınızı yabancı kişilerle güvenmek için kimseyle paylaşmadığınızdan emin olun.
 5. Yağlı balık, vücudunuzu boğacak bir hastalık belirtisidir. Bir çeşit şişme veya şiddetli iltihaplanma olacaktır. Hastalık halihazırda ortaya çıkmaya başlamıştır, bu nedenle hastalığın hızla iyileşmesi için zaman ayırmak için yakın gelecekte bir doktor tarafından muayene edilmeye çalışın.
 6. Oltaları olan balıkçılar - arkadaşlarına güvenmemelisin ve onlara güvenmelisin. Etrafınız tehlikeli bir durumda, kurtarmaya gelmeyecek, korkacak ve sizi sıkıntıya sokacak zayıf insanlarla çevrili.

Rüya Miller

Temiz ve berrak suda çok sayıda büyük balık - önemli bir işte büyük şans. Asla hayal etmediğin bir sonuç alacaksın. Şu andan itibaren, şans senin tarafında, öyleyse devam et.

Daha fazla yorum:

 1. Balık, göbek - istenmeyen ümit ve beklentilerin işareti. Amaçladığınız hedeflere istediğiniz kadar hızlı ulaşılamaz. Belki de tamamen farklı bir şeye ihtiyacınız vardır, bu yüzden kader hatalar gönderiyor.
 2. Yumurtlama sırasında çok sayıda balık görün - yüksek düzeyde maddi refah elde edebilmeniz için kazançlı bir teklif alın. Riske girmeniz ve geleceğe cesaretle bakmanız gerekse bile, hareket etmekten korkmayın.
 3. Nehir balıklarla iç içedir - bu andan itibaren hayatınızda son derece elverişli bir dönemde geldi. Kader, hediyelerinizi sürekli olarak iyi fırsatlar, faydalı insanlar ve sevgi şeklinde sunacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send