Rüya yorumu

Hayal kitabındaki büyük bir köpeğin hayalleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Büyük bir köpeğin neyi hayal ettiğini anlamak için, en iyi rüya kitaplarının yorumunu ortaya koyan bu makaleyi okuyun. Geleceği bilmek istediğimde kendimi kullandığım en güvenilir tahminleri topladım.

Aile rüyası

Köpeğin geleneksel anlayışı - sadık, sadık ve güvenilir bir arkadaşın sembolü. Bu nedenle, onu bir rüyamda görürseniz, yakın bir gelecekte böyle bir kişiyle buluşma sözü verebilir.

Daha fazla yorum:

 1. Büyük siyah bir köpek, en yakın arkadaşınızın gerçekten bir düşman olduğunun işaretidir. Bir tür ihanet hazırlıyor, bundan sonra uzun süre iyileşemeyeceksiniz ve insanlara olan inancınızı kaybedeceksiniz.
 2. Beyaz büyük köpek - yakın bir arkadaş sana sadıktır, ancak yakın gelecekte davranışları büyük miktarda belaya neden olur. Sonuç olarak hayatınızı olumsuz yönde etkileyecek bir tür suç işleyecektir.
 3. Kırmızı köpek sevilen birini simgeliyor. Henüz bir hesabınız yoksa, çok yakında öğreneceksiniz. İlişkiniz son derece mutlu ve uyumlu olacak, gerçek aşkı ve büyük mutluluğu bulacaksınız.
 4. Sırıtan harika bir köpeğe bakın - insanlara güvenmemelisiniz, bazıları size zarar verecek kurnazca bir plan yaptılar. Geçmişte, bir şekilde bu adama zarar verdiniz ve o uzun zamandır bir intikam planı yürütüyor.
 5. Seni kovalayan bir köpek - tuzaklara dikkat et. Meslektaşlarınızdan biri, patronla iyilik yapmak için sizi ikame etmeye karar verecek. Ayrıca, sizi umutsuzca kıskanacak düşmanlar yapmamak için başarılarınız hakkında daha az övünmeye çalışın.
 6. Bekçi köpeği, kendinizi çok zor bir durumda bulacağınızı, ancak sevilen birinin yardımı ve desteğiyle bir çıkış yolu bulabileceğinizi hayal eder. Seni kurtaracak, ona iyi bakacak kadar çok fedakarlığa hazır.
 7. Yolda köpekle tanışın - sizden uzakta yaşayan bir arkadaşınızdan iyi haberler alın. Belki de sizi ziyaret etmeye davet etmeye karar verir ve uzun bir ayrılıktan sonra görebileceksiniz.
 8. Köpek oynar ve oynar - romantik ve çok sıradışı bir tarih için, size büyük neşe getirecek. Eşinizle birlikte canlı duygular yaşayacaksınız. Seni yakına getirecekler.

Ezoterik rüya kitabı

Köpek fakirleşirse, bir muamele görmeyi umarak - size ihanet etmekten sakınır. Çevrenizde yaralanan dürüst olmayan bir insan, gözlerini iltifat eden ve yumuşatan ve arkanızdaki kirli söylentileri yayan.

Daha fazla yorum:

 1. Bir rüyada köpeği okşayarak - bir kişinin yerini alma fikrini saplantı haline getirmişsindir ve bu yüzden akıllıca düşünemezsin. Çabalarınızın hedeflediğiniz sonuçlara değip değmediğini mi düşünüyorsunuz? Enerjiyi farklı bir yöne yönlendirmeye değer olabilir.
 2. Agresif köpekler, kısa öfkeniz ve inkontinans nedeniyle ortaya çıkabilecek çatışmaları hayal eder. Sert dillerden kaçınmalı ve diğer insanları rahatsız edecek davranışlarda bulunmamalısınız.
 3. Kızgın bir köpeğin ısırması - yakın gelecekte giderlerinize daha özen göstermeniz gerekir. Özellikle kredi vermek gerekmez, çünkü parayı geri almak oldukça zor olacaktır.
 4. Hasta ve kirli köpek - işinde başarısızlığa. Koşullar çok uzun bir süre için istediğinizi alamayacağınız şekilde olacaktır. Ama onlarla savaşmak zorunda değilsin. Uzlaştırır ve akışla devam etmeye başlarsanız, durum daha iyi bir şekilde değişecektir.
 5. Hasta bir köpeğe bakmak - sevilen birinden hayal kırıklığına uğratmak. Beklentilerinizi karşılamıyor, eylemlerini üzdü ve üzdü. Gelecekte bu nedenle, tamamen iletişim kurmayı bırakmanız mümkündür.
 6. Senden kaçan bir köpek - sevdiğinle ilişkilerini kesmek. Uzun zamandır dikkatinden mahrum kaldı. İddialar ve problemler çok sayıda birikti ve bunu düzeltmek için hiçbir şey yapılamıyor.
 7. Hayvanlar kendi aralarında kavga ederse - yakın bir arkadaşıyla büyük bir kavga. Geçmişte sizin sıradışı davranışlarınız hakkında bilgi edinen ihtilafın başlatıcısı olacaktır. Onu sakinleştirmek ve ilişkinize huzur getirmek için doğru kelimeleri bulmalısınız.
 8. Zincirdeki bir köpek, gerçek hayatta sık sık kendini sınırladığının bir işaretidir. Korkular yüzünden, fırsatları açıp arzularınızı yerine getiremezsiniz. Ayrıca, bir rüya sizin yerine getiremediğiniz çok fazla yükümlülük üstlendiğinizi gösterebilir.

Rüya Miller

Tasmayı köpekden çıkarın - düşmanlarınızı veya rakiplerinizi yenirsiniz. Başarılı olmanıza yardımcı olacak daha fazla avantajınız var. Bundan sonra pratik olarak yenilmez olursun.

Daha fazla yorum:

 1. Güzel ve bakımlı beyaz köpek - yakın bir arkadaştan iyi haberler al. bundan sonra hayatınızdaki problemler ve sıkıntılar sona erecek. Bu bilgi bir kariyer veya para ile ilişkili olacaktır.
 2. Islak ve kirli köpek - yakın bir arkadaş, kendinizi çok hoş olmayan ve dezavantajlı bir konumda bulacağınız için bir kınama gerçekleştirecektir. Sinirlenmemeye çalışın, ancak durum daha da kötüleşene kadar en kısa sürede bir çıkış yolu bulun.
 3. Bir köpek kulübesini görmek - hedefinize istediğiniz kadar çabuk ulaşmanıza izin vermeyecek zor koşullarda kendinizi bulacaksınız. Sabırlı olmamız ve biraz daha beklememiz gerekecek.
 4. Köpek yürümek - sevdiklerinizle iyi eğlenceler. Birlikte hayalini kurduğunuz ama yolculuğun araçlarını bulamadığınız bir yolculuğa çıkmanız mümkündür.
 5. Kötü köpekler - düşmanlarınız ve hakaretçileriniz, planlarınızı engellemeye çalışan, benzeri görülmemiş bir aktivite göstermeye başlar. Kazanmak için onlara meydan okumaya çalışın.

Pin
Send
Share
Send
Send