Rüya yorumu

Kilise takviminde Adı Gün Svetlana

Pin
Send
Share
Send
Send


Havalı ve basit kadın ismi Svetlana, Slavca “parlak” kelimesinden doğdu. Kimse tam olarak ne zaman ortaya çıktığını bilmiyor ama bu isim hala popüler.

Diğer ülkelerde Svetlana telaffuz formu: Ukrayna - Svitlan, Belarus - Sviatlan, Çek Cumhuriyeti - Svetlush.

Svetik, Svetlanochka, Sveta, Svetusik, Svetlanusik, Svetulya, Svetus, Svetka, Svetochka, Işık, Svetulka, Lana, Lanochka, Lanusik, Lanka.

Melek günü

Svetlana adını yılda 3 defa kutluyor:

  • 26 Şubat
  • 2 Nisan.
  • 16 Kasım

Svetlana'nın kutsal müşterileri

Svetlana adında kilise şekli - Photina.

  • Photina Filistinli. 26 Şubat'ta onurlandırıldı. Gemi enkazı sırasında, Photina bir adaya atıldı, onu bir Hıristiyan ile tanıştı, onu Hıristiyanlığa dönüştürdü, uzaklaştı, onu dualarda yalnız bıraktı. Photina'nın ölümünden sonraki altı yıl boyunca, Hıristiyan periyodik olarak ona yiyecek getirmek için yelken açtı.
  • Photina Romanı. 2 Nisan'a saygı gösterildi. Yakup'un kuyusunda içmesini sağlayan bir kızın rolünde İsa'nın yaşamının hikayelerinden birinde anlatılmaktadır. Photinu ve oğulları, 66 yılında Hıristiyan inancı için öldürüldü.

karakter

Svetlana'nın karakteri doğum tarihine bağlıdır:

Kış - Güçlü, hırslı, hırslı, kariyer sahibi.

Bahar - Belirsiz, şüpheli, depresif, zayıf karakter.

Yaz - Yetenekli, girişken, sempatik, kibar.

Sonbahar - Güvensiz, çelişkili olmayan, ihtiyatlı, pragmatik.

kader

Küçük Svetlana çok aktif, neşeli, girişken bir kız. Her zaman sabahtan akşama kadar yürümeyi ve çok sayıda oyun oynamayı sevdiği arkadaşlarıyla çevrilidir. Aynı zamanda annesine ev işleri konusunda yardım etmeyi reddetmiyor ve küçük erkek kardeşlerine bakıyor. Küçük yaşlardan itibaren, giyeceği kıyafetleri, annesinin ona yapacağı saç stilini seçer. Annesinin kıyafetlerinde aynanın önünde dönmeyi, annesinin makyaj çantasını incelemeyi seviyor. Bir kelimeyle, gerçek bir flört gibi büyür.

İyi hafızası sayesinde Svetlana okulda gayet iyi ama konulara fazla ilgi duymuyor. Eğer ebeveynler Svetlana'yı okuma konusunda aşılamayı başarırsa, o zaman kapsamlı bir şekilde gelişmiş bir kişi olarak büyüyecek. Geçiş çağında, Svetlana okumaktan çok arkadaşlarıyla takılmakla ilgileniyor. Hiç kimse okul başarısını takip etmezse, yakında okula ilgisini kaybedecek ve okuldan sonra daha yüksek bir eğitim kurumunda çalışmaya devam etmek istemeyecektir. Svetlana nasıl arkadaş olunacağını bilir, her zaman arkadaşlarına yardım eder, onun için minnettarlar.

Ve bir yetişkin olarak, Svetlana dostluk ve iyimserlik korur, yeni insanlarla tanışmayı sever. İçinde kıskançlık yoktur, kimseye zarar veremez. Svetlana konuyu her zaman sonuna kadar getiremez, ancak insanları bu durumu kontrol altında tuttuğuna ikna etme kabiliyetine sahip olduğu için bunu kimse bilmiyor. Svetlana başkasının tavsiyesini dinlemekten hoşlanmaz, ancak övüldüğü zaman çok sever. Çok hızlı zeki, muhatapta alevlendi, bir dakika sonra sakin bir şekilde iletişim kurmaya devam ediyor. Neredeyse hiç kötü bir havası yok. Her zaman zevkle giyinir, modayı izler, kıyafetler için mücevher seçer, güzellik salonlarını ziyaret etmeyi sever. Hayatına kolayca sıfırdan başlayabilir.

sağlık

Duygusal ve etkilenebilir Svetlana kardiyovasküler ve sinir sistemi ile ilgili problemlere sahip olabilir. Yetişkinlikte, Svetlana gerginlik nedeniyle sık migren yaşayabilir. Kendine iyi bakmalı ve fazla yorulmamalı, hafif sakinleştirici kullanmalıdır.

kariyer

Her zaman okul çağında olmayan Svetlana, kimin yetişkin olarak çalışmak istediğini bildiğinden, okuldan mezun olduktan sonra, potansiyelini ortaya çıkarabilecek birini bulana kadar birkaç meslek değiştirebilir. Ancak Svetlana'dan birkaç kişi şafaktan alacakaranlıkta çalışmaya isteksizlikleri ve becerilerini geliştirmek için kariyer basamaklarına tırmanıyor. Mükemmel bir aşçı, satış asistanı, kameraman, yönetici, müzisyen, sanatçı, oyuncu olacak. Svetlana'nın işine başlamaması daha iyi, bu işte bu kadar gerekli bir iş zekası yok. Temel olarak, Svetlana iş akışlarıyla ilgili düşünmemeyi tercih ederek sadece akışa devam ediyor. İşyerinde hoşlanmıyorsa, pişmanlık duymadan istifa eder ve başka bir iş bulur.

aşk

Güzel ve bakımlı Svetlana, kadınlardan daha rahat hissettiği erkekler arasında popülerdir. Genellikle Svetlana gerçek bir kar kraliçesi gibi görünür, ancak görünüşü aldatıcıdır. Aslında, aşık Svetlana çok sevgili kişisine kendini vererek çok nazik ve tutkulu. Onun için, cüzdan erkeklerin görünümü ve büyüklüğü önemsizdir. Erkeklerden hoşlanırsa, onunla buluşacak, belki de bir keresinde seks yapmadan, aynı zamanda taahhütte bulunamayacaksınız. Gerçekten aşık olan Svetlana, seçtiği kişiyi aldatmayacak ve onunla mutlu olacak.

aile

Svetlana'nın bulduğu ilk adamla evlenmesi olağandışı. Evliliğin değerini anlıyor, bu yüzden kocasını dikkatle seçti, bu yüzden pratikte nadiren boşanma ve seçme konusunda neredeyse hiç hata yapmıyor. Ailesi uğruna, işten vazgeçebilir, kendini ev işlerine ve çocuk yetiştirmeye adayabilir. Svetlana'nın herhangi bir kişiye uyum sağlama yeteneği sayesinde, kocası onunla rahat edecek ve alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kalmayacak. Koca, ailenin aile bütçesini yönetmek zorunda kalacak, çünkü Svetlana bütün parayı kısa sürede harcayabiliyor ve yağmurlu bir güne hiçbir şey bırakmıyor.

Erkek Adı Uyumluluğu

Evlilikte:

  • Mükemmel: Ruslan, Semyon, Alexander, Vadim, Mikhail, Igor, Nikolai, Arseny, Stepan, Konstantin, Alexey, Yaroslav, Vyacheslav, Artem, Roma, Nikita, Denis.
  • Kötü olanlar: Victor, Peter, Dmitry, Maxim, Anton, Vasili, Gleb, Oleg, Vladislav, Lev, Pavel, Vladimir, Kirill, Ilya, Ivan, Matvey, Evgeny.

nişanlar

Gezegen - Merkür.

İsmin rengi Kahverengi.

Mevsim - Kış.

Haftanın mutlu günü - Cumartesi.

Şanslı numara 6.

Metal - Demir.

Burç - Kova.

Öğe - Dünya.

Totem hayvanı - Tavşan.

Bitki - Lily.

Ağaç - huş ağacı

Mineral Maskotu - Yapay Elmas.

Svetlana adında ünlü insanlar

Svetlana Kryuchkova - Sovyet oyuncu.

Svetlana Savitskaya - Sovyet kozmonotu.

Svetlana Nemolyaeva - Sovyet oyuncu.

Svetlana Alexievich - Belarus yazar.

Svetlana Bestuzheva bir Rus gazeteci.

Svetlana Fedorenko - Sovyet pilotu.

Pin
Send
Share
Send
Send