Rüya yorumu

Rüya gören çocuklar ne hayal ediyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Çocukların neden hayal ettiklerini öğrenmek için, rüya kitaplarının her türlü yorumunu sonsuz uzun bir süre için analiz edebilir veya bu makaleyi okuyabilir ve çok uygun bir tahmin bulabilirsiniz. Uzun yıllardır tahminleri topluyor ve onlardan en iyisini seçiyorum. Okuyun ve gelecekte sizi neyin beklediğini tam olarak bileceksiniz.

Rüya Vanga

Çocukları hayal etmek, yaşamınızın çok kısa ama oldukça nahoş sorunlarla dolu olacağının bir işaretidir. Her zamankinden daha fazla zaman ve çaba harcamak zorunda. Ve bir süreliğine, barış uğruna kişisel hayatınızı ve eğlencenizi feda edin.

Daha fazla yorum:

 1. Kendinizi çocuk olarak görmek - gerçek hayatta davranışlarınız arzu edilmek için çok şey bırakıyor. Genelde henüz olgunlaşmamış gibi davranıyorsunuz. Sevdiklerinizi kırıyorsunuz ve hoşgörülü olmanız gereken o anlarda kaprisli oluyorsunuz.
 2. Ağlayan çocuklar, sakin ve ölçülü yaşamınız için tehlikeyi hayal eder. Sorunların birer birer ortaya çıkmaya başlaması zor bir zaman olacak. Hiç bir zaman iyi bir şey olmayacak gibi görünecek, ancak her şeye karar vermek için zamana ihtiyacınız var.
 3. Engelli çocuklar - Kötü alışkanlıklarınızı en kısa zamanda bırakmanız gerektiğine dair bir uyarı. Hem sağlığına hem de ruhuna zarar veriyorlar. Eğer ciddi bir şekilde hastalanmak istemiyorsanız, bu sorunu hemen çözün.
 4. Kendi çocuğunuzu bir rüyada görmek - yakın insanlar, acı çektikleri, kendilerini gereksiz ve sevilmedikleri için dikkatinizi çekmezler. Ayrıca, sık sık sert ifadelerle ve eylemlerle onları rahatsız ediyorsun.
 5. Bir düşdeki kayıp çocukları aramak, olumsuz bir işarettir. Kendini zor durumda bulacaksın ve kendi korkuların yüzünden bir çıkış yolu bulamayacaksın. Yavaş yavaş, sorunlar bir kartopu gibi birikir ve felaketsel olarak daha büyük bir ölçekte olur.
 6. Çocuklarla oynayın - varış noktanızı ve favori iş alanınızı araştırıyorsunuz. Ve yakın gelecekte, beğeninize göre bir şeyler bulabileceksiniz. Fakat birkaç yıl sonra hala başka bir şey yapmak istediğinizi ortaya koydu.

Aile rüyası

Bir rüyada büyük bir çocuk kalabalığı görmek - sonsuz sıkıntı ve endişelere. Rahatlamak, sevdiklerinizle geçirmek ve hayatın tadını çıkarmak için neredeyse hiç zamanınız kalmadı. Ancak, tüm sorunları bir kerede, hiçbir şeye başlamadan çözmeye çalışın, aksi takdirde durum daha da kötüleşebilir.

Daha fazla yorum:

 1. Yere düşen bir çocuk - istenen amaca ulaşmayı zorlaştıran birçok engelle karşılaşacaksınız. Suçlu, önünüzde olmak isteyen detektörlerin ve rakiplerin işlenmesi.
 2. Ağlayan çocuklar - yakın arkadaşlardan biri sizi aldatacaktır, bundan sonra insanlara uzun süre güvenme yeteneğini kaybedersiniz. Ancak unutmayın, hala dürüst ve sadık insanlar var. Ve birinin suçunu yargılama.
 3. Çocuk oynamak - size birçok olumlu duygu verecek iyi haberler edinin. Büyük olasılıkla, bilgiler kariyerinizle ilgili olacaktır. Bir iş aramak, böyle bir rüya iyi bir pozisyon habercisidir.
 4. Yetişkin gözetimi olmadan tek başına yürüyen bir çocuk, sevdiklerinizin tavsiyelerini dinlemeniz gerektiğine dair bir uyarıdır. Bunu ihmal ettiğinizden dolayı, sık sık taraftan ayık bir bakışla bakamayarak hata yaparsınız.
 5. Çocuklarla oynamak senin için iyi şanslar, ve yakında uzun zamandır aradığın, ancak alamadığın bir hedefe ulaşacaksın. Bu andan itibaren, koşullar sizin için işe yarayacak, sadece tüm olasılıkları kullanın.
 6. Bir dadı eşliğinde bir çocuk - tanıdık olmayan bir kişiden bir randevu için davet alın. Kabul etmek gerekiyor, çünkü onunla iyi vakit geçirebilirsiniz. Ve belki de zaman içinde ilk buluşma, güçlü ve uyumlu bir ilişkiye yol açacaktır.
 7. Bir rüyadaki bebekleri emzirmek - kendinizi zor durumda bulacak ve yakın bir arkadaşınızın yardımına ve desteğine güveneceksiniz. Ama son anda sana ihanet edecek ve onu yalnız bırakacak. Sonunda, problemle kendin başa çıkmak zorunda kalacaksın.
 8. Yeni doğmuş bir bebeğe dokunulmak için - hayatınızda sonunda bir arkadaş, ruh eşi ve iş ortağı olacak çok hoş biriyle tanışacaksınız. Birlikte çok şey başaracaksınız.
 9. Çocuksuz bir insana, bebekler mutlu bir alâmet olarak görürler. Bundan sonra, hayatınız sizi sürekli sürprizler ve hediyelerle memnun edecek. Kendinle tam bir uyum içinde mutlu yaşayacaksın.
 10. Rüyada baba olmak - asla gerçek hayatta çocuğunuz olmayacak. Buna ek olarak, sürekli olarak her türlü sorun, zorluk ve başarısızlıkla karşı karşıya kalacaksınız. Daha olumlu düşünmeyi ve yaşam hakkında şikâyet etmeyi kesmeyi öğrenirseniz durum düzeltilebilir.

Ezoterik rüya kitabı

Yenidoğanın elinde bir rüyayı tutmak - Aileyi yenilemek. Fakat bu illa ki çocukların doğumu değil. Örneğin bir evcil hayvanınız olabilir. Veya gelirleri artırın, emlak satın alın vb.

Daha fazla yorum:

 1. Çocuğu bir rüyaya düşürmek - ezici bir başarısızlıktan muzdarip. Son zamanlarda akılda tuttuğunuz planlar gerçekleşmeyecek. Bu, hedeflerinize ulaşmak için yanlış yolu seçtiğinizin bir işareti olabilir.
 2. Hayalindeki çocukları yenmek - iş dünyasındaki baş döndürücü başarıya. En cesur beklentilerinizi bile tekrar tekrar aşan bir sonuç elde edersiniz. Öyleyse aktif olun, çünkü tüm değerli arzuların iyiliğinden ve yerine getirilmesinden bir adım uzaktasınız.
 3. Kirli giysili çocuklar kirli - davalarla ilişkilendirilecek devasa sorunlara. Şeref ve onurlarını savunmak ve herhangi bir suça katılmadığını kanıtlamak için çok zamanın var.

Pin
Send
Share
Send
Send