Rüya yorumu

Rüya kitabındaki su rüyalar

Pin
Send
Share
Send
Send


Suyun düşlerinin nedenini ortaya çıkarmak için, popüler rüya kitaplarının yorumuyla birlikte bu makaleyi okuyun. Çoğu durumda, rüya sadece şans, sevgi ve refah vaat eder. Ancak, örneğin rüyadaki su kirli veya çamurluysa, bazen kötü bir işaret olabilir.

Aile rüyası

Saf ve berrak su, sizin için önemli bir işin başarılı sonuçlarının yol açtığı neşenin hayalidir. Ve o andan itibaren, şans her zaman yanınızda olacak, bu yüzden yakında çok mutlu bir insan olacaksınız.

Daha fazla yorum:

 1. Temiz su ile bir gemi - refah ve servet. Kendinizdeki yetenekleri keşfetme ve bu potansiyeli kendinizin ve diğer insanların yararı için kullanma konusunda birçok fırsatınız olacak. Bunun için kendinizi kaderce zengin olarak ödüllendirileceksiniz.
 2. Nehir berraklığında su iyi bir işarettir. En önemli yaşam hedefinize ulaşmada başarı vaat ediyor. Ama önce çok çalışmalısın. Ve şimdi ne kadar çok çaba sarf ederseniz, o zaman o kadar çok fayda elde edeceksiniz.
 3. Yatak odanızı dolduran su akıntıları - patronunuz olacak zengin ve güçlü bir insanı tanıyın. Yeni bir şeyler öğrenmenize, problemlerinizi çözmenize ve size harika şeyler için ilham vermenize yardımcı olacak.
 4. Fırtına bir uyarı olarak rüya görüyor. Detektörleriniz size zarar verecek benzeri görülmemiş bir aktivite gösterecek. Dikkatli kullanmazsanız, hayatınızı mahvedebilir ve birçok sorun getirebilir.
 5. Bir bardaktan soda veya maden suyu için - aile mutluluğuna. Ancak, yarattığınız evlilik, ilişkinin şu an olduğu partnerle değil. Kader tamamen farklı bir insana mahkumdur. Ve onunla buluşmak için fazla zaman kalmadı.
 6. Bir kuyudan kovaya temiz su almak - bir adam, gelecekte yaşamının layık bir arkadaşı olacak güzel bir kıza aşık olma hayalini hayal eder. Bir kadın - kısa vadede, mutlu hatıralar da olsa, hoş anılar bırakacak.
 7. Birini beslemek için - sevilen birinin zenginleşmesine yardım edersiniz, bunun için cömertçe sizinle maddi çıkarlarını paylaşır. Ama aynı zamanda, kendisine sunulan fırsattan yararlanmamayı dileyerek umutsuzca kıskanacaksınız.

Rüya Miller

Kristal berraklığında kaynak suyu başarının hayalini kuruyor. Üstlendiğiniz herhangi bir sebep harika sonuçlara yol açacaktır. Siz kendiniz sahip olduğunuz bu gibi faydaları beklemeyeceksiniz.

Daha fazla yorum:

 1. Su baskın rüyalar, maddi malların peşindeki koşullara umutsuzca karşı koymanız gerektiğidir. Ama ne yaparsan yap, başarı getirmeyecek, ancak seni hayati güçlerden mahrum bırakacak.
 2. Islak zeminde yürümek ve ayaklarınızı ıslatmak - size büyük sıkıntı verecek sağlık sorunlarına. Bir süredir, ikinci yarı ile ilişkilerde kayıp ve farklılıklar doğuracak olan işten atılacaksınız.
 3. Çamurlu bir rezervuar içine düşmek - geçmişte hata yaptınız, ancak cezadan kaçmayı başardınız. Ancak, intikam yakında sizi geçecektir. Bir dizi sürekli başarısızlık başlayacaktır. Kaderi daha fazla kızdırmamak için bu durumlardan doğru sonuçları çıkarmalısınız.
 4. Su sporlarına dalın - uzun süre kalbinizi sevmek için kapattınız, ancak yakında yalnızlık sona erecek ve gerçekten sevebilirsiniz. Mutlu ve uyumlu bir ilişki, daha sonra evlilik.

Rüya Vanga

Su, yaşam değişimlerini, insanın içsel çelişkilerini, aynı zamanda kendini geliştirme ve kendini gerçekleştirme aşamalarını sembolize eder.

Bulgar ihtilafının yorumlanması:

 1. Buzlu temiz su içinizde - yaşamınızdaki her şeyin yenilenme dönemine girdiniz. Ruhun temizlenir, geçmişin yükünü geride bırakır ve yeni bir şekilde yaşamaya başlarsın. Sanki kendi kendini temizlemenin kalitesini diriltecek ve değiştireceksiniz gibi.
 2. Temiz su akışı altında durmak için - muazzam bir güce sahipsin. Kendi düşüncelerinizle, sadece yaşamınızda olanları değil, diğer insanların kaderlerini de etkileyebilirsiniz. Bu yeteneğin korkmasına gerek yok ama onu dünyanın iyiliği için kullanmayı öğrenmeye değer.
 3. Çamurlu su, yaşamınızda dolaylı olarak sizin çizdiğiniz birçok zorluğun olduğunun bir işaretidir. Dünyanın olumsuz görüşü nedeniyle, size başarısızlıklar olur, ilişkiler gelişmez ve parayla ilgili sorunlar vardır.
 4. Sel gör - içsel durumunuzu ve hayata bakışınızı değiştirecek olan geniş bir bilgi akışına ihtiyacınız var. Bu, bir tür eğitime başlayacağınızın veya kişisel gelişiminizle ilgileneceğinizin bir işareti olabilir ...
 5. Boğulmak için - uyması gereken anlardaki şartlara çok fazla karşı çıkıyorsunuz. Bu nedenle, Evren'de barış ve uyum içinde değil, sürekli mücadele halinde yaşarsınız.
 6. Suyun yüzeyini görmek çevrelerde farklılaşır - yaşamınızda aktarmanız oldukça zor olacak temel değişikliklerin bir aşaması vardır. Yeni koşullara adapte olmak ve olayların çalkantılı girdaplarını kavramak gerekir. Ancak bu yolun sonunda, tam bir barış sizi bekliyor.
 7. Temiz, serin ve sakin suya sahip devasa bir nehir - neyse ki, geçmişe dair endişelerinizi bırakıp geleceğe bakmaktan çekinmeyin, yakında hayatınıza girecek.
 8. Su üzerinde yüzen tabutu görün - henüz kullanmadığınız çok büyük bir potansiyeliniz var. Ancak bu yetenekleri kendinizde bulabilir ve onları fark ederseniz, dünyaya büyük yararlar sağlayan, insanlara yardım eden ve bunun için iyi bir ödül alan çok zengin bir insan olacaksınız.
 9. İyi kurutulmuş - ırkınız sizin üzerinizde ölecek, çocuğunuz olmayacak. Bu, ancak Tanrı'ya döndüğünüzde ve uzak geçmişte işlenen günahların içtenlikle tövbe etmesi durumunda değiştirilebilir.

Videoyu izleyin:

Pin
Send
Share
Send
Send