Rüya yorumu

Mart 2018'de detaylı burç Leo

Pin
Send
Share
Send
Send


İradenin ve kararlılığın muazzam gücü, Leo'nun planlarını gerçekleştirmesine işaret ediyor. Hiçbir engel onu hedefe giderken durduramaz ve bu sadece mesleki alanı değil kişisel yaşamını da ilgilendirir. Leo'nun Mart 2018'deki burçları birçok parlak ve olumlu olay vaat ediyor. Bu işaretin birçok temsilcisi yaşamlarını kökten değiştirebilecek, ancak bunun çok çaba sarf etmesi gerekecek.

Genel burç

Mart ayında, Lviv için ilginç ve renkli toplantılarla, güzel ve tutkulu romanlarla dolu romantik bir dönem başlayacak. Her türlü dikkat belirtisini verecek ve tarihler için davet edecek pek çok taraftar olacak. Uzun süredir sevgiyi görmüş olan Lonely Lions, sonunda yakında resmi bir sendika kuracakları olan ruh eşleriyle buluşacak. İlişkilerin mutlu ve uzun ömürlü olması için bu burç temsilcilerinin duygularını kontrol etmeyi öğrenmeleri gerekir.

Kişisel hayatı inşa etmenin yanı sıra, Mart ayında, Leo kariyerine bakmak zorunda kalacaktır. Bu ay yeni projelere başlamak için harika, bu nedenle yıldızların kendi işlerini kurmalarını tavsiye ediyoruz. Sarı Köpeğin desteğine güvenebilirsiniz - bu ayrıntılı bir iş planı oluşturmanıza ve karlı yatırımcılar bulmanıza yardımcı olacaktır. Burç, iş ortaklarıyla iletişim kurarken Leo'nun hızlı temkinli ve hırslı olmasını önermiyor. İlk kez uzlaşma yapmak zorunda kalacak, aksi takdirde çok hızlı bir şekilde başarısız olacak ve bu da büyük kayıplara neden olacaktır.

Zodyak burcu temsilcileri, aynı işletmede uzun süredir çalışan Leo, ücretlerde bir artışın yanı sıra yeni bir pozisyon alacaklar. Artışla birlikte daha fazla sorumluluk ortaya çıkacak, çünkü bunun için gizlilik için neredeyse hiç zaman kalmayacak. Aslanların yeni çalışma yoluna girmeleri kolay olmayacak, bazı şeylerin eve götürülmesi gerekecek. Ancak, azim ve sıkı çalışma sayesinde, ayın sonunda iş akışını ayarlayabilecek ve hatta planı bile aşabilecekler.

Sağlık burç

Lviv için, Mart verimli olacak, fakat aynı zamanda çok gergin bir ay, bu nedenle sinir krizi, uykusuzluk ve psikoz hariç tutulmadı. Bu ay iyimser bir tutum sürdürmek ve olumlu düşünmek önemlidir, çünkü tüm düşünceler anında gerçeğe çevrilecektir. Duygusal durumu iyileştirmek için, burç yoga veya meditasyon yapmayı önerir. Yatmadan önce bitkisel çay içebilirsiniz, ancak güçlü yatıştırıcı ilaçlara başvurmamanız gerekir.

Yoğun çalışma programı nedeniyle, Lviv'in sağlığı büyük ölçüde acı çekebilir. Vücudun koruyucu işlevi azalacak, sürekli zayıflık ve uyuşukluk ortaya çıkacak ve uygun olmayan bir diyet kilo alımına neden olacaktır. Mide ve kardiyovasküler sistem ile ilgili sorunlar göz ardı edilmez, bu nedenle karşılık gelen semptomların ortaya çıkmasıyla hemen doktora başvurmalısınız. Uygun dinlenme için zamanı bulmaya, yemeklerini ayarlamaya ve yürüyüşlere daha sık gitmeye başlamalıyız.

Bir sabah aynada kendine baktığımızda, Aslanların çoğu kadını değişim zamanının geldiğine karar verecek. Ve görünüşlerini iyileştirmek için bir dizi önlem alacaklar:

  • cilt temizleme ve gençleştirme;
  • saç kesimi ve saç boyası;
  • kıyafet değiştirmek;
  • spor salonunda dersler.

Değişiklikler şaşırtıcı olacak ve etrafındaki zevk ile not edilecektir. Sokakta, ulaşımda ve işte, Lviv'e iltifatlar verilecek, bu da özgüvenlerini kesinlikle artıracak ve yeteneklerine güven duyacak.

Burç Finans ve Kariyer

Mart 2018, Lions'a iş ve finansal istikrar konusunda benzeri görülmemiş bir başarı getirecek. Tabii ki, bu haftada neredeyse yedi gün çalışmak zorunda kalacak, ancak sonuç tüm beklentileri aşacak. Ayın sonuna kadar, bu burç işareti temsilcileri büyük bir şirkette yüksek rütbeli bir görev üstlenebilir, ümit vaat eden bağlantılar edinebilir ve bir banka hesabında büyük miktarda para biriktirebilir.

Uzun zamandır işlerini değiştirmek isteyen Leo'lar Mart ayında bu şansa sahip olacaklar. Uygun seçeneklerin araştırılması uzun sürmeyecek, bunun yanında, cazip işbirliği tekliflerinin doğrudan potansiyel işverenlerden gelmesi de mümkün. Bu burçtan bazı temsilciler kendi işlerini kurmaya karar verecekler. Ancak, 2, 17 ve 31 Mart tarihlerinde büyük anlaşmalar yapamayacağınız, pazarlık yapamayacağınız ve uzun yolculuklar yapamayacağınızı hatırlamak önemlidir. başarısız olacaklar.

Mali durum mümkün olan en iyi şekilde olacak, böylece Lions sadece günlük sorunları çözmekle kalmayacak, aynı zamanda kendilerini ve sevdiklerini hoş hediyelerle şımartacaklar. Mart ayının sonunda, büyük alımlar yapabilirsiniz, ancak yine de gelirinizi doğru bir şekilde hesaplamanız gerekir, aksi takdirde borçlanmanız gerekir. Tabelada yer alan birçok temsilci kendi konutunu edinebilecek ya da daha geniş bir daireye taşınabilecek ve birileri yazlık satın almaya karar verecek.

Burçlar ailesi ve ilişkileri

Leo'nun işte sürekli istihdamı, sevilen biriyle ilişkisini olumsuz yönde etkileyebilir. Sadece nadiren evde değil, aynı zamanda “patron” imajından da çıkmıyor - liderliğini gösteriyor ve emir veriyor. Eğer Leo aynı ruhta devam ederse, ikinci yarı yakında eşyalarını toplayacak ve kapıyı çarpacak. Bu burç burcunun yalnız temsilcilerine gelince, çalkantılı bir romantizm onlardan dönebilir, ancak mutlu ve uzun olmak için daha kabul edilebilir hale gelmeniz ve bir kişiye güvenmeyi öğrenmeniz gerekecektir.

Uzun süre bir ilişkisi olmayan bu Aslanlar, bilinçsizliğe âşık olurlar, çünkü dikkatsiz ve anlamsız hale gelirler. Seçilen kişinin bu durumdan faydalanması ve sadece duygularla oynamaya başlaması mümkündür. Ticari bir kişinin elinde bir “oyuncağa” dönüşmemek için, Aslanların uyanık kalması ve bir ortak seçerken sezgiyi dinlemesi gerekir.

İkinci yarı ile olan ilişkide aile üyeleri üye tam bir idil alacaktır. Tabii ki, yerel gerekçelerle küçük anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir, ancak eğer Aslanlar esneklik ve bilgelik gösterirse skandala dönüşmeyeceklerdir. Ailedeki ilişkileri geliştirmek için sevdiklerinizle ve çocuklarınızla daha sık zaman geçirmelisiniz. Buna ek olarak, işteki sorunlardan uzak durmaya yardımcı olacak ve Leo'yu yeni başarılara itecek pozitif bir enerji yükü elde edecek.

Pin
Send
Share
Send
Send