Rüya yorumu

Mart 2018 için en doğru Yengeç burcu

Pin
Send
Share
Send
Send


Kanser için Mart canlı ve unutulmaz bir dönem olacak, olumlu olaylar ve ilginç tanıdıklarla dolu olacak. En büyük değişiklikler profesyonel ve aşk alanlarında gerçekleşecek. Başarıya ulaşmak için, biraz çaba sarf etmeniz ve cesaret göstermeniz gerekecektir. Mart 2018’deki Kanser burcu, bu ay herhangi bir girişimi gerçekleştirmeye yardımcı olacak Sarı Köpek’ten destek vaad ediyor.

Genel astrolojik tahmin

Kanser, barışçıl ve ölçülü bir şekilde yaşamaya alışmış, değişiklik yapmayı gerçekten sevmiyor ve cesur eylemlerde bulunmaya pek karar vermiyor. Ancak Mart ayında, mutlu geleceğini devam ettirmek için rahatlık bölgesinden ayrılmak zorunda kalacak. Aksi halde, bu burç temsilcilerinin gelecek yıldaki temsilcilerinin hayalleri ve planları gerçekleştirilemez.

Birçok kanserin zengin bir iç dünyası vardır ve kesinlikle profesyonel alana dahil edilmesi gereken yaratıcı yetenekler geliştirmiştir. Yıldızlar, kendi yeteneklerine göre bir iş kurmayı önerir, çünkü bu işaretin temsilcileri yalnızca kendilerini gerçekleştiremez, aynı zamanda “bir servet kazanır”. Tabii ki, bu kadar önemli bir adım dikkatlice düşünülmeli, ancak birinin kendi gücünden şüphe edilmemeli, konu kesinlikle başarılı ve ümit verici olacaktır.

Kerevitin inisiyatifi ve enerjisi sayesinde hayatlarını kökten değiştirebilecek. Kariyerlerinde başarıya ve finansal gelirdeki artışa ek olarak, durumu “kişisel bir cephede” ayarlamayı başarabilirler. Ayın ortasındaki bu burçtan tek temsilciler, çalkantılı bir romantizmi dönecekleri bir kişiyle buluşacaklar. Ancak, bu ay ilişki içinde uzun süredir devam eden Kanserler, bu ay evlenmeye karar verecek ve son derece başarılı olacak.

Sağlık burç

Mart ayları bir ay boyunca oldukça hareketli ve hareketli olacağından, Kanserler çoğu zaman inanılmaz derecede yorgun hissedecekler. Aşırı voltaj nedeniyle sağlık, özellikle psikolojik olarak zarar görebilir. Apati ve gerginlik fark ettikten sonra, bu burç işaretinin temsilcilerinin derhal önlem almaları gerekecek, aksi halde yakında depresyona girecekler. Burç kendi kendine ilaç verme ve sakinleştirici hapları yutmamanızı tavsiye etmiyor - bir uzmana başvurmak daha iyi.

Refahı ve pozitif enerji dalgalanmasını iyileştirmek için Raku'nun daha fazla rahatlaması ve temiz havada yürüyüş yapması gerekir. Ayrıca vücuda olumlu bir etki yapmanın spor, yüzme havuzu ve masajı olacaktır. Duygusal duruma gelince, meditasyon, yoga ve klasik müzik dinlemek, depresyon ve depresyondan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Yatmadan önce yatıştırıcı etkiye sahip bir bardak bitki çayı içmelisiniz.

Mart ayında Kanserler, iş akışını optimize etmenin yanı sıra günün modunu ayarlamaya çalışacaklar. Aksi takdirde ayın sonunda limon gibi sıkılırlar. Kısa bir tatil ya da planlanmamış bir hafta sonu tatili yapma şansınız varsa, bu zamanı iyi bir dinlenme geçirmek için kullanmalısınız ve arkadaşlarınız ya da akrabalarınızla kısa bir yolculuğa çıkmak daha iyidir.

Burç Finans ve Kariyer

Amaçlılık ve hırs, Raku'nun kariyer basamaklarını yükseltmesine yardımcı olacak. Ancak bunun için niteliklerini geliştirmek zorunda kalacak, hatta yeni bir mesleğe hâkim olacak. Bu, bir eğitim kurumuna kaydolmanız gerektiği anlamına gelmez - uzmanlık kurslarına, eğitimlere ve seminerlere katılmak yeterli olacaktır. Bilgi, zengin deneyim ve cilalanmış beceriler sayesinde, Cancer daha fazla hak ettiğini üstlerine ispatlayacak ve ayın sonunda uzun zamandır beklenen bir artış, maaş artışı ve hatta sağlam bir prim alacak.

Yeni pozisyonda sadece gelirin artmasının yanı sıra sorumluluk listesinin de artması gerçeğine hazırlıklı olmalısınız. Mart ayının ortalarında, bu burcun bazı temsilcilerinin, rakipler tarafından tetiklenecek bir dizi kontrolden geçmeleri gerekecek. Ayrıca, dokümantasyonu sıralamanız ve bütçeyle ilgili raporları derlemeniz gerekir. Bu görev kolay olmayacak, bu yüzden evde işe gitmeniz gerekecek, ancak Sarı Köpek durumu en kısa sürede iyileştirmeye yardımcı olacak.

Kanserin finansal durumu son derece olumlu ve istikrarlı olacaktır. Maaş zammı ve ikramiye ek olarak, daha önce yapılan işler için temettü bekleyebilirsiniz ve notun bazı temsilcilerinden büyük bir miras almaları beklenir. Bir banka hesabından hızlıca makul miktarda para toplanır, ancak saçma sapan harcama yapmak için acele etmemelisiniz. Mart ayında akrabalarınıza maddi yardımda bulunmanız gerekebilir.

Aşk burçları ve ilişkileri

Tek Kanserler genellikle neden kendileri için bir eş bulamadıklarını merak ederler ve sorunun kendi içlerinde olduğunu hayal bile edemezler. Potansiyel seçimler için aşırı talepler ve aşırı seçicilik, onlara mutluluk bulma şansı vermez. Sarı Köpek, insanlarda kusur aramayı bırakmanızı ve daha açık olmaya çalışmanızı şiddetle tavsiye eder, o zaman ilginç tanıdıklara ve romantik toplantılara güvenebilirsiniz.

Pek çok İlişki Kanseri, Mart ayında sevgilileri ile "koridorun aşağısına" gitmeye karar verir. Yılın hanımı bu adımı kesinlikle onaylayacak, ancak yanınızda gerçekten sadık ve güvenilir bir kişi olması şartıyla. Gelecekte seçiminiz için pişmanlık duymamak için, ahlaki ve maddi olarak, aile hayatına hazır olan insanlarla ilişkilere başlamak gerekir.

Aile kanserlerinin evinde, atmosfer sıcak ve sakin olacak, duygusal inkontinans nedeniyle, idil kırılabilir. Ev içi ve konut sorunları hariç tutulmamaktadır, ancak barışçıl bir ortamda skandal olmadan çözülmesi gerekir. Eşiyle ilişkisi uzun süredir yanlış olan burcun temsilcileri, boşanmaya karar verecek. Yıldızların bu kadar sert önlemler almaları tavsiye edilir, ancak bütün uzlaşma girişimleri boşuna olmuşsa.

Pin
Send
Share
Send
Send