Rüya yorumu

Akrep için 2018 yılı için burç: sağlık, finans ve sevgi

Pin
Send
Share
Send
Send


Burç Akrep doğası, doğru kararlar vermesine ve en zor durumlardan bile kurtulmasına yardımcı olan, ince bir duyu ve gelişmiş bir sezgiye sahiptir. Ek olarak, her zaman hedeflerini gerçekleştirmeye alıştı ve gerektiğinde “üstesinden gelmeye” hazırdı. 2018 Akrep burcu burcu, finans ve kariyer alanındaki gelişmelerin yanı sıra kişisel yaşamda olumlu değişiklikler vaat ediyor. Bu dönemde mutlu ve güvenli bir gelecek için temel oluşturabilirsiniz.

2018 ana olayları

Sarı Köpeğin yılın tam sahibi olacağı gerçeğine rağmen, yalnızca 16 Şubat’tan bu yana, Ocak ayının ilk günlerinden itibaren, Akreplerin olumlu yönde ayarlanması gerekiyor. Kendi gelişiminiz veya kariyer gelişiminiz hakkında herhangi bir fikriniz varsa, ilk 2 ay onlar hakkında düşünmeye ve bir eylem planı hazırlamaya harcanmalıdır. Olayların derhal uygulanması, Mart ayından bu yana başlatılabilir. Bu ayın tüm başlangıçları başarı ile taçlandırılacak.

Yaza kadar Akrep'e eşlik edecek, maddi istikrarı sağlamak, önemli bağlantılar kurmak ve kariyer basamaklarını yükseltmek için özel çaba göstermeden izin verecek. Ne yazık ki, kıskanç insanlardan ve rakiplerden gelecek küçük sıkıntılar olmadan gerçekleşmeyecek, ancak kolayca elimine edilebilir. İlkbaharda, bu burç işareti temsilcileri, kelimenin tam anlamıyla havadan para kazanacakları için kendi başlarına yeni yetenekler keşfedecekler.

Mart-Nisan dönemi Akrepler için sadece profesyonel anlamda değil kişisel anlamda da başarılı olacaktır. Bu aylarda romantik bir ilişkinin başlangıcına neden olacak ilginç bir tanıdık olacak. İşaretin yalnız temsilcileri nihayet gerçek ve aynı zamanda karşılıklı aşkı tanımaya başladı. Yaz aylarında, ikinci yarı ile ilişkilerini meşrulaştırmaya karar verecekler ve Sarı Köpek bu konuda onları tamamen destekleyecektir.

Haziran ayında birçok Akrep kendi işini kurmayı düşünmeye başlayacak. Detaylı bir iş planı yapmaları ve her adımı dikkatlice göz önünde bulundurmaları gerekir. Planı bağımsız olarak gerçekleştirmenin mümkün olması muhtemel değildir - ortak bulmanız gerekecektir. Yıldızların sadece uzun zamandır bilinen, güvenilir insanlara başvurması tavsiye edilir, aksi takdirde aldatılma şansı vardır. Buna ek olarak, hiçbir durumda para ile ilgili macera ve yasadışı eylemleri kabul edemez.

Eylül 2018 gibi erken bir zamanda, mesleki ilişkilerin iyileşmesi bekleniyor. Akreplerin birçok işbirliği teklifi ve kazançlı sözleşmesi olacak. Sonbaharın sonunda banka hesabında oldukça fazla miktarda para birikecek, bu nedenle bu işaretin pek çok temsilcisi nihayet dinlenmeye ve seyahate çıkmaya karar verecek. Aralık ayında, Akreplerin yeni planları ve fikirleri olacak, ancak uygulamalarının önümüzdeki yıl başlaması daha iyi.

2018 için Sağlık Burç

2018’de, Akrep’in sağlık sorunları beklenmiyor, elbette kendisi için sorun yaratmaya başlamadıkça. Depresyona ve karamsar bir şekilde ayarlamaya gerek yok, aksi takdirde uzun süreli bir depresyona neden olur. Sarı köpek, bu burç temsilcilerinin zor anlarda desteksiz kalmamasını sağlamak için her şeyi yapacaktır. Ama sırayla onlar denemeli - önemsemelere üzülmeye ve sevdiklerine ayrılmaya düşmeye gerek yok.

Akreplerin duygusal durumunu iyileştirmek gevşeme, yoga ve meditasyona yardımcı olacaktır. Ayrıca açık havada daha fazla zaman harcamalıdırlar. Yıldızlar, yaz aylarında farklı mahsuller yetiştirmek ve doğa ile bütünleşmek için bir yazlık ev veya küçük bir arsa satın almanızı önerir. Neyse ki, bu işaretin temsilcileri yeterli paraya sahip ve böyle bir satın alma parası yetiyor.

Birçok Akrep, görünüşünü dönüştürmek isteyecektir - bu onlara fayda sağlayacaktır. Görüntü ve saç modelinin değişmesi, bu burç temsilcilerinin iç durumu üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Daha güvenli ve belirleyici olacaklar. Ayrıca, burç kötü alışkanlıklardan vazgeçmeyi de tavsiye eder. Elbette, bunu kendi başınıza yapmak zor olacak, bu yüzden uzmanlarla iletişime geçmeye değer

2018 için burç finansmanı ve kariyeri

Kariyer artışı ve finansal gelirin artması Akrepler Mart ayının başında bekliyor. Çok iş olacak, o yüzden zamanında yapmaya çalışmalısın. Ek olarak, maddi durumun önemli ölçüde iyileştirilebileceği için çalışma yetersiz olabilir. Baharın sonlarında, Akrepler uzak bir akrabanın ve büyük bir mirasın ölümüyle ilgili beklenmedik bir haberi alacaklar.

Yeterli para olacağına rağmen, rahatlamamalısın - özellikle kendi işini kurmayı planlıyorsan, çok çalışmaya devam etmelisin. Ek olarak, maliyetlerini dikkatlice kontrol etmek önemlidir, çünkü Gereksiz şeylere yapılan akılsız harcama, hızlı bir iflasa yol açacaktır. Sarı Köpek, bankada kazanılan paranın bir kısmını koymanızı veya karlı projelere yatırmanızı önerir. Ayrıca hayır işleri yapmak da fena değil, çünkü tüm iyi şeyler kesinlikle ödüllendirilecek.

2018 sonunda çok para harcamak zorunda kalacak. Bu burç burcundan bazı temsilciler uzun bir yolculuğa çıkmak isteyecek, diğerleri başka bir ülkeye taşınmaya karar verecek ve birileri konutlarda büyük onarımlar yapacak. 2018’deki birçok Akrep yalnızca finansal başarıya ulaşmak için değil aynı zamanda yetenekleri ve parlak fikirleri sayesinde dünya çapında ün kazanacak.

Burçlar ailesi ve 2018 arasındaki ilişkiler

Aşk ilişkilerinde akrepler, genellikle aşırı gurur ve kıskançlıklarından dolayı sık sık kavga ve yanlış anlamalara sahiptir. Yıldızların daha kısıtlanması ve ruh eşinize güvenmeye başlaması tavsiye edilir, aksi takdirde boşluk kaçınılmazdır. Eşinizi dinlemeyi, hobileriyle ilgilenmeyi ve bu kişi sizin için gerçekten değerli ise, temas noktaları aramayı öğrenin. Evliliği düşünmek için uzun süredir ilişki içinde olan burcu temsilcilerinin zamanı geldi.

Yalnız Akrepler için, 2018 romantizm ve macera ile dolu olacak. Yeni ilginç tanıdıklar, parlak toplantılar ve etkileyici romanlar hayatlarını süsleyecek. Hiçbir durumda geçmiş üzerinde durmanıza ve eski seçilen temsilcilere dönmenize gerek yok, çünkü iyi bir şeye yol açmaz.

Ailesinde Akrepler ikinci yarıda kavgalar olmadan yapmazlar ve nedeni karakterlerinin çabuk sertleşmesine neden olur. Sakin ve rahat bir atmosferin evin içinde hüküm sürmesi için, bu zodyak temsilcilerinin sabır ve esneklik göstermeleri gerekir. Sinemaya gitmek veya seyahat etmek gibi ortak aile aktiviteleri aile ilişkilerini iyileştirmeye yardımcı olabilir. Yaz aylarında birçok Akrep, eski tutkularını eşleriyle yeniden canlandıracak ve ikinci "balayı" na başlayacaklar.

Pin
Send
Share
Send
Send