Rüya yorumu

Koç burcu için Mart 2018

Pin
Send
Share
Send
Send


İlkbaharın gelişiyle birlikte, Koç'un hayatı gelişecek ve parlak renklerle parlayacak. Onlar için Mart, mutluluk ve refah için "başlangıç ​​noktası" olacak. Bu ay yeni projeler ve işletmeler başlatmak için idealdir, çünkü hepsi başarıya mahkum olacak. Koç burcunun 2018 Mart ayına ait burcu, elverişsiz koşullar ve beladan kaçınmaya ve zorlukların üstesinden gelmeye yardımcı olacak beklenmedik bir kader dönüşü vaat ediyor.

Genel burç

Mart, Koç'a birçok olumlu duygu ve hoş izlenim verecek. İyimserlik ve iyi bir ruh hali ile suçlanacaklar ve bu da onları yeni zorluklara itecek. Bütün ayın müreffeh bir şekilde devam edeceği gerçeğine rağmen, Koç'un dikkatini unutmaması gerekiyor. Sarı Köpek dikkatsizliği ve haksız riski desteklemiyor, bu nedenle bu burç temsilcilerinin maceralara karışmaması ve kumar oynamasına izin verilmemesi gerekiyor.

Mart ayında, Koç tembel olmasalar da finansal bağımsızlık kazanma şansına sahip olacak, ancak aktif adımlar atmaya başlayacak. İş arayanlar, yıldızlara yaratıcı yetenekleri ortaya çıkaracak ve zevk getirecek mesleği seçmeleri önerilir. Favori işlerle uğraşmakla birlikte, bu burç işaretlerinin temsilcileri, kariyer basamaklarını sıradan bir çalışandan bir yöneticiye nasıl uçuracaklarını fark etmeyeceklerdir.

Mart ayında, yalnız bir Koç, çok ilginç koşullar altında kader bir toplantı yapacak. Yeni bir tanıdık ile ilişkiler hızla gelişecek ve yakında birlikte yaşama konusunda karar verilecek. Bazı kadınların Koç'un maceraya atıldıkları ve evli bir erkekle aşk ilişkisi yaşayabilecekleri belirtilmelidir. Burç, bu tür kızarıklıklar yapmayı şiddetle tavsiye etmiyor, çünkü Bu birçok problemi doğuracaktır.

Sağlık burç

Mart ayında, Koç'un ciddi sağlık problemleri olmayacak, ancak sıcak kıyafetlerini çıkarmak için acele ederlerse, o zaman soğuk algınlığından kaçınılabilir. Endişeli belirtiler ortaya çıktığında, bunları kendiniz gidermeye çalışmamalısınız - doktora gitmek daha iyidir. Kendi kendine ilaç tedavisi sadece durumu ağırlaştırabilir ve komplikasyonlara neden olabilir. Vücudun virüslere karşı daha dayanıklı olması için bağışıklık sistemini güçlendirmeye başlamak gerekir.

Mart ayında, Koç çok çalışmak zorunda kalacağından, genellikle kayıtsızlık ve yorgunluk hissederler. Aşırı çalışma ve depresyon veya psikoz oluşmadığından, dinlenmeye zaman bulmanız gerekir. Örneğin, bilgisayar başında oturmak yerine, temiz havada yürüyüşe çıkmalısınız ve gece TV izlemekten tamamen vazgeçip erken yatmak daha iyidir. Sabah neşelilik bir ücret ya da koşuya neden olur.

Rakamı kıştan sonra sıraya koymak için, Koç diyetlerini yeniden gözden geçirmeli ve dikkatle kontrol etmelidir. Günlük diyet sadece taze meyve ve sebzeleri değil, iyot, kalsiyum ve magnezyum ile zenginleştirilmiş ürünleri de içermelidir. Favori gazozun arıtılmış su, komposto ve yeşil çay ile değiştirilmesi gerekecektir ve tatlılar yerine fındık, kuru meyve ve şekerlenmiş meyve almak daha iyidir.

Burç kariyeri ve finansı

Aktivite ve sıkı çalışma - bunlar, kariyer basamaklarını yükseltmek ve daha yüksek bir görev almak için Koç'un işte göstermesi gereken niteliklerdir. Uzun zamandır bölüm başkanlığı yapmayı ve kendi ofisini almayı hayal etmenin yanı sıra, bu pozisyonun omuzlarında da oldukça büyük rol oynuyor. Koç, yönetimsel ve organizasyonel becerilere sahiptir, bu nedenle şirketi kolayca başarıya ulaştıracaktır. Ancak istediğinizi elde etmek için, işte elinizden gelenin en iyisini% 120 yapmak zorunda kalacaksınız ve küçük, sıkıcı işlerden bile vazgeçmeyeceksiniz.

Mart ayının başlarında, bazı Koçlar cazip iş teklifleri alırlar. Ve kendi işini kurmaya karar verenler, iyi anlaşmalar yapacakları iyi yatırımcılar ve ortaklar bulacaklar. Bu ay, bu burç temsilcilerinin aceleci ve kızarıklık eylemleri gerçekleştirmemesi şartıyla güvenli bir geleceğin temeli atılacak. Zaten 2018 Mart'ın sonunda, gelecekte daha da artacak olan büyük finansal karları bekleyebiliriz.

Aileler Koç yıldızları, işle ev arasında bir denge kurulmasını önerir, aksi takdirde kişisel hayat bozulur. Çocuklara ve sevilen birine daha fazla zaman ayırmaya çalışmak gereklidir - buna karşılık kesinlikle sevgi, destek ve anlayış kazanacaksınız. İş kontrol altındaysa, birkaç gün izin almalı ve aile tatiline gitmelisiniz.

Romantik burç

Koçlar her zaman karşı cinsin dikkatiyle çevrelenir, ancak Mart ayında hayranlarının sayısı birkaç kez artar. Neredeyse her gün tarihler için davet alacak ve sevgi beyanları içeren notlar alacaksınız. Birinin lehine bir seçim yapmak çok zor olacak, çünkü her biri değerli bir aday. Burç, bu burç temsilcisini asla hayal kırıklığına uğratmayan sezgiyi dinlemeyi tavsiye ediyor.

Sarı Köpek cesur ve girişimci insanları destekler, bu yüzden mutluluğunu beklememeni, kendin inşa etmeni önerir. Herhangi bir kimseye karşı uzun zamandır sempati duyduysanız, o zaman onu bir tarihte davet etmeye cesaret edin. Ne de olsa aynı duygulara sahip olması da mümkün. Ancak, Dolunay'ın 2 ve 31 Mart'ta gerçekleşeceği unutulmamalıdır ve bu günlerde romantik toplantılar planlamamalısınız.

Koç ailesinde eş ile olan ilişki biraz gergin olacak ve kıskançlık suçlanacak. İkinci yarıya güvenmeyi öğrenmek ve özellikle asla gerçek sebepler vermediyse, sürekli katılık ve ihanet şüpheleriyle eziyet etmemeyi öğrenmek gerekiyor. Davasını kanıtlama arzusu nadiren Koç'u çaresiz davranmaya zorlamak değildir, bu nedenle ihanetini geliştirmek için sevilen bir kişinin gözetimini ayarlayabilirler. İşte böyle "oyun dedektif" boşanmaya yol açabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send