Rüya yorumu

Rüya teknesinin hayali nedir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Rüya kitaplarının yorumunu okuyun ve neden bir tekne hayal ettiğinizi öğrenin. Uzun zamandır bunun veya bu rüyanın bana ne vaat ettiğini anlamak için en iyi tahminleri topluyorum. Onlardan ve sizden yararlanın.

Alfabe Rüyası Kitabı

Kıyıda ters bir tekne görmek için - hayatınızda uzun bir üzüntü ve umutsuz yalnızlık dönemi gelecek. Ancak, cesaret kırılmamasına özen gösterin, ancak parasıyla zaman geçirmeye çalışın. Kendini geliştirme, yeni bir meslek öğren veya fiziksel aktiviteyi sev.

Daha fazla yorum:

 1. Kıyıya yakın bir yere bir zincire bağlı bir tekne - yakın bir arkadaşınızla ayrılacaksınız, çünkü geçmişte onun ihaneti ile ilgili bilgiler bilinecek. Hayatta kalmak zor olacak ama başka, daha sadık ve sadık bir insan onun yerine geçecek.
 2. Yan yana duran iki küçük tekne yakın bir evliliği ön plana çıkarır. Kız genç bir erkekle buluşacak, kendiliğinden ve çalkantılı bir romantizm başlatacak. Çok çabuk bir evlilik teklifi alacak.
 3. Sakin ve sakin bir göletin ortasındaki bir tekneye yelken açmak - aşkı hayal edersiniz, ama bu hayatınıza girmez. Sorun şu ki, aktif adımlar atmamanız, sadece tatlı rüyalarınıza düşkünlüğünüzü tercih etmeniz.
 4. Bulutlu havalarda bir tekne sürün - eş aldatma hakkında bilgi edinin. Bu bilgi sizi şok edecek. Ve sadece birkaç yıl sonra, aslında sevgilinin kırıldığını ve o size sadık kaldığını fark edeceksiniz.
 5. Suyun tekneye aktığı delik - ilişkinin sonuna kadar, kuşkusuz uzun zamandır sizsiniz. Kararlı bir adım atmanın ve yanında daha değerli bir insan için yer açmanın zamanı geldi.
 6. Batan, tahtadan düşen - kendinizi çok tehlikeli bir durumda bulacaksınız, ancak son anda tamamen mucizevi bir şekilde kaçabileceksiniz. Ondan sonra kiliseye gidip, sana ikinci kez verdiğin hayat için Tanrıya şükretmen iyi olur.
 7. Büyük bir şirkette tekne turu - zevkle meşgul olacağınız iyi ve ücretli bir iş bulacaksınız. Ayrıca aile ve arkadaşlar için daha fazla boş zaman olacak ve aynı zamanda gelirler birkaç kez artabilir.
 8. Bir fırtınadan sonra sahile demirlemek için - yeni bir arkadaş bulacaksın ve içinde ruh eşini bulacaksın. Onunla olan ilişkiler uzun yıllar sürecek, birçok sıkıntı ve eğlence yaşayacak.
 9. Yalnız yüzün, küreklerle zar zor başa çıkın - evcil hayvanınız bilinmeyen bir hastalığın sonucu olarak ölür. Ne yazık ki, kaderi zaten önceden belirlenmiş ve hiç etkileyemezsiniz.
 10. Kıyıdan uzaklaşmak için - aileye bir kriz dönemi gelecek. Şimdi ve sonra eşinizle kavga edersiniz, bitmeyen bir şekilde ilişkinizi anlarsınız. Ama er ya da geç, denerseniz, ince bir dünya kurmaya başlayacak.
 11. Küçük bir teknede fırtınaya girmek için - bir kez daha, uzun zamandır olmamış insanlarla iletişim kurma zevkini yaşayacaksınız. Ancak evde oturmayı bırakıp en yakın dostane toplantıya gitmeniz şartıyla.

Rüya Miller

Başka bir kulede bulunan bir teknede olmak için - kendinizi eski çevreden uzaklaştıracağınız yeni bir arkadaş şirketi bulacaksınız. Ama sonuçta kaderini olumlu yönde etkileyecektir.

Daha fazla yorum:

 1. Tekne devrilme - büyük para problemleri. Zamanında hatırlamıyorsanız, dava iflasa kadar gidebilir. Sorun, çok riskli bir girişime yatırım yapmaya karar verdiğiniz için olacak.
 2. Kürek yarışmalarında kazanmak için - sevgili kadınını uzaklaştırmaya çalışacak bir rakibe sahip olacaksın. Ancak çabaları başarı ile taçlandırılmayacak, çünkü sevgili size sadık ve ihanet düşünmüyor.
 3. Sakin suda kayık - kendinden emin ve enerji dolusun. Bu sayede doğru hedefleri belirlerseniz ve oyunculuk yapmazsanız büyük başarılar elde edebilirsiniz. Cesaret, şans senin tarafında.
 4. Sevilen biriyle bir teknede yelken açmak için - çok yakında evleneceksiniz. Evlilik son derece mutlu olacak. Birlikte, sevgi ve uyum içinde, gününüzün sonuna kadar çok uzun bir süre yaşayacaksınız.
 5. Çalkantılı dalgalar arasında gezinmek için - kendinizi başarının zirvesinde bulacaksın, ancak yalnızca sizin ve sonra yaşam yolunuzda sona eren zorlukların önemli bir bölümünü aştıktan sonra.
 6. Kirli suda geride kalmak - umutların ve beklentilerin çöküşüne. Büyük, neredeyse küresel bir hayal kırıklığı var. Artık yaşamaya gerek olmadığını düşünebilirsiniz. Ama kalbini kaybetmemeye çalış, ama tekrar saflara dönmenin bir yolunu bul.
 7. Tekne yakma - gelecek birkaç yıl gelecek için özel endişeleriniz olmadan çok sakince yaşayacaksınız.

Ezoterik rüya kitabı

Teknede ustalaş - kötü ruhun elinde olacaksın ve düşüncelerini, eylemlerini ve kararlarını yöneteceksin. Yakın insanlar size korkutucu ve kötülükten başka biri olduğunuzu gösterebilir.

Daha fazla yorum:

 1. Tekneyi uzaktan gör - yeni bir aşk hikayesine. Parlak başlayacak, çok fazla duygu getirecek, ancak çok çabuk bitecek ve geride sadece hoş anılar bırakacak.
 2. Batan tekne - tüm sorunlarınız sona erecek, uzun bir dizi başarısızlık ve zorluğun ardından özgürce nefes alabilirsiniz.
 3. Bir tekneden düşmek - sevdiklerinizin suçundan doğacak büyük talihsizliğe. Onun cılızlığı ve dikkatsizliği yüzünden ağır yaralısın.

Pin
Send
Share
Send
Send