Rüya yorumu

Kova ve Bakire'nin aşık olması

Pin
Send
Share
Send
Send


Kova ve Başak arasındaki uyumluluk olumsuz olarak kabul edilir. Sendikaları mutlu sonla bitme şansı olmayan bir roman. Yani astrologlar inanıyor. Görüşlerinin ne kadar doğru olduğunu bulmaya çalışalım.

Aşka Uyumluluk

Her iki işaret de entelektüel niteliktedir. Duyguların rehberliğinde değil, aklın yalın argümanlarıyla hareket etmeyi tercih ederler. Bu temelde ve yakınsama.

Bu zodyak çiftinin ilişkisinin özelliği nedir:

  1. Başak, tüm hareketleri hesaplamayı tercih ediyor. Yetenekli bir stratejist ve analist. Onun arkadaşı, tam tersine, kaotik ve tahmin edilemez bir yaşam seyri tercih ederek bugün için yaşıyor. Bu nedenle birlikte başarılı bir şekilde iş yapabilirler, ancak sevginin inşasında her şey çok daha karmaşıktır.
  2. Başak, seçilen kişiyi, her şeyden önce, kişisel kazanım konumundan değerlendirir. Sadece hayatta bir şeyler başarabilecek umut vaat eden ortaklarına önem veriyor. Kova'da, onu görüyor - yeni şeyler denemekten korkmuyor, iyi bir zekaya sahip, sürekli yeni fikirler ortaya koyuyor.
  3. Başak Kova'ya onun en çılgın fikirlerini bile fark etmesinde yardımcı olabilir. Yalnızca kelimelerle değil, eylemlerle de yardımcı olur. Sorumlu ve kaliteli bir sanatçı olabilir.
  4. Kova, Bakire'nin pratik tutumu ve iş yaklaşımı ile hayrandır. Kendisinin bu kadar rasyonel olamayacağının farkında, bu yüzden yakınlaşmaya çalışıyor. Bir araya gelip sonunda aşık olabilecekleri hedeflere ulaşmak esasına dayanır.
  5. İlişkinin kaderi tam olarak her iki görevin uygulanmasındaki başarısına bağlı olacaktır. Hedeflerine ulaşmak için tüm güçlerini ve enerjilerini yönlendirebilirlerse, aşkta sorun olmamalıdır.

Bu çiftin çok uyumlu ve mutlu olması ve ortakların birbirlerine gerçekten aşık olmaları pek mümkün değildir. Ancak sendikalar iş dünyasında işbirliği sayesinde oldukça güçlü ve istikrarlı olabilirler.

Çatışma nedenleri

Bu iki işaretten birinde çatışmaların ve anlaşmazlıkların kaynağı haline gelmeye değer. Bu bilgi, ortak problemleri başarıyla çözmenize yardımcı olacaktır.

Başak ve Kova ilişkilerinde çalışmaya değer:

  1. Başak, ortağı her şeyde kontrol etmeye çalışır ve kesinlikle özgürlüğünü sınırlamaya çalışır. Böyle bir yaklaşım, özgürlüğü seven Kova'yı baskı altına alır ve sinirlendirir. Gerektiğinde ortağa uyum sağlamaya hazırdır. Ancak kişisel alan ve sınırların ihlal edilmesine müsamaha göstermeyin.
  2. Başak daha az eleştirilen bir ortak olmalı ve ona daha fazla özgürlük vermelidir. Şikayetlerden tasarruf etmemek de önemlidir, ancak derhal duygularınız, istekleriniz, şikayetleriniz ve niyetleriniz hakkında konuşun. Sonra her şey için her şey iyi ve hoş bir şekilde ortaya çıkabilir.
  3. Başak, sık sık onun seçtiğinin tamamen önemsiz olduğunu düşünür. Kova bazen egoizmini kapatmayı öğrenir ve daha sık eşini memnun eder, çatışmalar çok daha az olur. Başak kendini tahmin edene kadar beklememesi, duygularını göstermesi önemlidir.
  4. Kova, Bakire'nin geçmişte sürekli olarak kendinize kazma alışkanlığını kızdırıyor. yapılan hataları analiz eder. Zaten tamamlanmış olanın üzerinde durmamayı tercih eder, dikkatin odağını sadece geleceğe kaydırır. Genellikle bugün yaşıyor ve hiçbir şey yapmıyor.
  5. Kova'nın hayatı sonsuz kaostur. Başak tüm sırayı tercih eder. Raflarda her şeyi ortaya koydu, her şeyin kendine ait bir yeri var. Bir programda seks yapın, kesinlikle "randevu alarak" çıkıyor, bu da ortağı kızdırır ve şaşırtmaz hale getirir.

İlişkilerinin nasıl sonuçlanacağı bilinmiyor. Bir şey açıktır - Başak kazanan olarak kalacaktır. Tüm avantajları ortaktan maksimum olarak alacak. Kova daha ilgisizdir, bu nedenle bir boşluktan sonra karşı alanda son derece hayal kırıklığına uğrayabilir.

Başak kadını ve Kova adam

Bu adam sıradanlığı tolere etmiyor. Seçimin çemberine aittir, yaratıcı çevrelerde dönmeye çalışır, yeni duygular ve izlenimler arar. Yere indirilmiş ve ciddi bir Başak burcu, onu gerçek anlamda çekemiyor gibi görünüyor.

Gerçekten de, ilk başta onu basit bir düşünebilir. Fakat daha iyi öğrendiğinde, aşık olur, bu kadının karakterinde birçok yönün olduğunu fark eder ve olağanüstü aklını halka açık olarak göstermez.

İlişkiler oldukça uyumlu olabilir. Ancak bazı koşullar var. Başak burcu, seçilmiş olanın zihnine ve sıra dışı düşüncesine saygı duymalı, ona düzen ve sakinlik getirmesine, ona düzen getirmesine yardım etmelidir.

Kova kontrolü ve eleştiriyi etkilemelidir. O zaman gerçekten ilişkinin merkezinde olacak.

Erkek Başak ve Kova Kadın

Erkek Başak, kadınlardan dikkat almaya alışkın değildir. Bu nedenle, genç yaştan itibaren kariyerine güvendi. Birincisi, başarılı, belli bir sosyal statü kazanıyor ve ancak o zaman ilişkiler hakkında düşünüyor. Sadece farkına vararak, kendisini çeken kadının dikkatini kazanmak için kendinden emin ve yetenekli hissediyor.

Bu nedenle, böyle bir ilişki en sık yetişkinlik erkeklerinde görülür. Bu süre zarfında bir Kova kızıyla karşılaşırsa, neredeyse anında ona dikkat çeker. Tamamen zıt karakterlere rağmen, kendisine arzu edilen bir av gibi görünüyor ve bir maceraya karar veriyor.

Seçilen kişi için en konforlu yaşam koşullarını yaratmaya çalışacaktır. Bir aileyi destekleyebilmek için çok çalışacaktır. Kadının tüm sorunlarını çözecek. Böylesine mükemmel bir insan olarak kalabilmek için yeterince uzun olacak, ama şimdilik.

Seçilen kişiye, aslanın kaynaklarını paylaşma payını vererek, karşılığında çok şey talep etmeye başlayacaktır. Her zaman yumuşak, hevesli, sadık ve romantik olması gerektiğine inanıyor. Ona kötü bir ruh hali ve iyilik hakkı bırakmaz.

Kız, sınırsız sakinliği ile seçtiği kişiyi kendine çekiyor. Kayıtsız ve yüksek zeka bırakmayacak. İlham vermekten, sevgi, özen ve şefkat göstermekten mutluluk duyacak.

Pin
Send
Share
Send
Send