Rüya yorumu

2018 Koç burcu burcu: önemli olaylar ve yaşamdaki değişimler

Pin
Send
Share
Send
Send


Geçtiğimiz 2017 boyunca, birçok Koç yaşamın çeşitli alanlarında büyük başarılar elde etti, bu yüzden onunla ayrılmak istemiyorlar. Ancak 2018 yılını kutlamanın ve metresi - Sarı Köpek ile tanışma zamanı geldi. Bu burç temsilcilerinin gelecekleri için endişelenemezler, çünkü gelecek 12 ay onlara pek çok olumlu duygu ve olumlu olay verecek. 2018 Koç burcu, hoş sürprizler, büyük bir finansal gelir ve baş döndürücü aşk maceraları vaat ediyor.

2018 ana olayları

2018 yılının ilk iki ayında, Koç'un şu anki işi tamamlaması ve tüm kusurları düzeltmesi gerekiyor. Bundan sonra gelecek için planlar yapabilir ve cesaretle Mart ayında uygulamalarına başlayabilirsiniz. Bu ay işlerde büzüşemeyeceğinize dikkat edilmelidir, aksi halde yılın hostesi artık destek ve yardım sağlamayacaktır.

Koç'un baharında, inşaat, sanat veya sanat alanındaki yeteneklerini gerçekleştirme şansı yakalayın. Buna ek olarak, bunlara dayanarak, işaretin birçok temsilcisi kendi işini açmaya karar verecek ve bu da finansal geliri önemli ölçüde artıracak. Zaten Koç yazında, birçok umut verici işbirliği teklifi alacaksınız. Bir iş ortağı seçerken, teklif edilen sözleşmenin tüm ayrıntılarını incelemelisiniz ve soğuğa son vermemek için ayarlamalar yapmaktan korkmamalısınız.

2018 yazının burcu, Koç'a romantizm, tutku ve ilham dolu olumlu bir dönem vaat ediyor. Sarı Köpek ilginç insanlarla yeni tanıdıklar hazırladı. Yalnız bu zodyak temsilcileri, eğer daha açık ve dostça ruh eşi kazanabilir. Bazı Koç'ta, uzun zaman önce unutulmuş duygular yıkılacak ve eski sevgililerine dönmeye karar verecekler. Yıldızların seçtiklerini dikkatlice incelemeleri önerilir - bazılarının bencil motifleri olabilir.

Eylül ayının başına kadar, Koç herhangi bir sıkıntı ve zorluk olmadan, sakin ve ölçülü bir döneme sahip olacak. Yaz aylarında, ümit vaat eden sözleşmeler imzalamak mümkün olursa, düşüşle birlikte, banka hesabında oldukça fazla miktarda para görünecek ve bu her ay artacaktır. Bu zodyakın bazı temsilcileri, maddi izin verdiği için egzotik bir ülkeye tatile gitmeye karar verecek.

Kış romantik bir ilişki kurmak için iyi bir zaman olacak. Koç, iyi tanıdıklar ve hatta el ve kalbin önerilerini bekliyor. Aralık eğlenceli ve renkli olacak. Tabela temsilcileri genellikle sevdiklerinize festival yemekleri düzenler ve sadece evde neşeli bir şirket toplarlar.

2018 için Sağlık Burç

2018'in hostesi sağlık ihmaline tahammül etmeyecektir, bu nedenle, Koç her şeyden önce vücutlarını zehirleyen kötü alışkanlıklardan kurtulmalıdır. Bir sonraki adım diyet yapmak ve sağlıklı yiyeceğe geçiş yapmaktır. Bu zodyak temsilcileri genellikle mide ağrıları geçiriyor ve bunun nedeni ağır ve zararlı yiyecekler. Diyeti meyveler, sebzeler, meyveler ve "hafif" diyet yiyecekleriyle zenginleştirerek, gastrointestinal sistemdeki problemi ortadan kaldırır.

Bağışıklığın güçlendirilmesi Koç, 2018'in ilk ayında yapmalı, aksi takdirde Şubat ayında üşütebilirler. Vücuttaki olumlu bir etki vitamin kompleksleri, beden eğitimi ve sertleşme alımlarına sahip olacaktır. Buna ek olarak, doğru beslenme ile birlikte, bu rakamı sırayla getirmeye yardımcı olacaktır. Ve spor salonuna katılmaya ek olarak, yaz aylarında başkalarının hayran bakışları sadece size perçinlenecektir.

2018 burcu, Koç'a pozitif enerji biriktirmeye başlamasını tavsiye eder, çünkü iyimser bir tavrı korurken, birçok zorlukla başa çıkmaya yardımcı olacaktır. Yıldızlar, manevi uygulamalar, yoga, renk terapisi ve meditasyon yapmayı önerir. Ayrıca zihinsel durum üzerinde iyi bir etki, tiyatroya, klasik müzik dinlemeye, sergi ve galerileri ziyarete çıkacak.

2018 için burç finansmanı ve kariyeri

Yıl boyunca, Koç'un çok fazla para maliyeti olacak ve bazıları seyahat, tedavi gibi oldukça büyük olacak. Ev yeni mobilyalara ihtiyaç duyabilir ve birileri tamir etmeye karar verir. Bununla birlikte, bu burç ve hane halklarının temsilcileri parasızlık hissetmeyeceklerdir, çünkü gelirleri istikrarlı ve çok değerli olacaktır.

Ana kar akışı 2018 başında veya 2017 sonunda yapılan sözleşmelerden ve anlaşmalardan kaynaklanacaktır. Burç, tüm yeni teklifleri kabul etmeyi önermiyor, ilk bakışta çok umut verici görünüyor. Gelecekte, Koç'un finansal gelirini olumsuz yönde etkileyebilirler. Nakit akışını artırmak için, kendi işinize yatırım yapmayı veya kendi işini kurmayı düşünmelisin. İşaretin bazı temsilcileri, özellikle erkekler için istihdamda zorluk çekebilir.

Koçlar insanları kapatmak için nadiren borç para vermezler ve sırayla borçlarını iade etmek için aceleleri yoktur. Ancak yaz aylarında, borçluları acele etmelisiniz. İade edilen mali kaynaklar maddi durumu iyileştirecek ve uzun vadeli planlar uygulayacaktır. Akrabalarınıza küçük hediyelerle, her zaman kolayca verebilecekleri yardım ve destekleri için teşekkür etmek güzel olurdu.

2018 için aile ve sevgi burç

Koç, doğası gereği duygusal, ateşli ve huzursuz, bu genellikle başkalarıyla kavgaya yol açıyor. Kendileri üzerinde çalışmalı ve daha dengeli ve sakin hale gelmeliler, aksi takdirde ikinci yarı böyle bir tedaviye dayanmayacak ve ilişkiyi sonlandırmaya karar verecektir. Sevdiklerinizle herhangi bir sürtünme yaşarsanız, sesini yükseltmeye ve hakaret edici kelimeler atmaya gerek duymazsanız, durumu sakin bir şekilde anlamak daha iyidir.

Özgür Koç aniden karşı cinsle olan yakın arkadaşlarına yeni bir bakış atabilir. Bu kişinin size uzun süredir sempati duyması olasıdır ve onunla mutlu bir ilişki kurabileceksiniz. Yıldızlara korkmamaları, cesaretle mutluluklarına yönelik ilk adımları atmaları önerilir. İşaretin yıl sonunda birçok temsilcisi seçimle olan ilişkilerini resmileştirmeye karar verecek.

Koç ailesi için 2018 mutlu ve elverişli bir dönem olacak. Bir ortakla olan ilişkiyi güçlendirebilecek ve daha çeşitli hale getirebileceklerdir. Akrabalarla ilişkiler de iyileşecektir - daha sıcak ve daha açık hale gelecektir. İşaretin bazı temsilcileri ailede, özellikle de böyle bir mucize ummamış bile olsa, yenilenecek.

Pin
Send
Share
Send
Send